Kisha...

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Bila je ova tema, pa su je zlobnici zatvorili.;)
Ali tu sam ja - gazela - da je opet otvorim.
Danas pada kisa, svi kazu super vreme za spavanje, a ja ustajem ko da je najsuncaniji dan. I onda ne znam sta cu od sebe, jer svi spavaju..
Zato za koji minut idem u setnju.
Da li i Vi volite kisu?
Na sta vas asociraju kisne kapi?
Da li nekad namerno kisnete?Ili ste zaboravili kosobran, pa ste pokisnuli nevoljno?
Da li postoji neka lepa uspomena u vasem zivotu, a ima veze sa kisom?
Kakav kisobran imate? Koje boje? Ja zuti, naravno. I jedan sareni, veliki.
 
Poslednja izmena:
A jel se prehladis nekad kad pokisnes?

Do sada nisam.
A pre15-tak dana sam dosla kucu kompletno, ali kompletno mokra.Ljudi su me gledali na ulici kao poslednjeg idiota a ja idem polako, kisne kapi se slivaji niz moje lice,kosu i gledam ljude kako zure, trce, mrste se i uopste ne shvatam..zasto? Kisa je voda,zivot, vidim da svakoj biljcici prija, pa zasto bi se od toga ja sklanjala i bezala?
 
Obozavam kisu .... malopre sam se vratila iz setnje ... uzivala sam .....
Imam kisobran srebrne boje, Kineski, nosim ga u torbi .... ali nije uvek od koristi ... ako duva vetar ni ne pokusavam da se zastitim njime ...
Mada cesto i namerno kisnem, a onda popijem topao caj ....
Bas volim kisu ... ali bez preterivanja .... Volim malo kise, malo sunca .....
 
Volim kishu zato shto onda mogu da furam moj diivni narandzasti kisobran sa ovcom :mrgreen: i da obujem moje martinke i da skacem po barama i prskam ljude... A ne volim je kad nisam opremljena ovim rekvizitima, onda me smara
 
Volim da spavam kad pada kisa:mrgreen:Veoma cesto namerno kisnem:mrgreen:kosa mi super izgleda kad je mokra:cool: Keva i ostali me nekad teraju da nosim kisobran, ali ja nikad to ne uradim:lol:Kisne kapi me asociraju na:think:SUZE:sad2:
Postoji mnogo lepih uspomena koje su vezane sa kisom...steta sto se za sad ne ponavljaju:(
 
Obožavam kišu, naročito ako još duva vetar. Uživam da tad šetam iako pritom ostavljam utisak lujke...
Imam mali zeleni kišobran i jedan veliki crni (još malo pa je velličine suncobrana).
Samo po sitnoj kiši mogu bez kišobrana, ali već po pljusku... recimo da je to previše... :)
 
Volim miris pokisle zemlje, mahovine i trave negde u divljoj prirodi....
I trava je zelenija kada pada kisa...
Volim kad sam na planini, pa grmi i pada kisa...A ja sedim negde na nekoj terasi sama ili sa nekim i gledam kisu, udisem taj "kisni" vazduh i cutim...
I volim da se ljubim na kisi...
 
Volim miris pokisle zemlje, mahovine i trave negde u divljoj prirodi....
I trava je zelenija kada pada kisa...
Volim kad sam na planini, pa grmi i pada kisa...A ja sedim negde na nekoj terasi sama ili sa nekim i gledam kisu, udisem taj "kisni" vazduh i cutim...
I volim da se ljubim na kisi...

Rekla si sve umesto mene:ok:
Najlepsi je miris vazduha nakon kise:heart::heart::heart:
Voleo bih da imam malu brvnaru negde na planini i da dolazim tamo sa par drugova i drugarica i da samo sedimo na terasi i (kao sto si ti rekla) udisemo miris planine i kise:D:heart:
Pola od ovoga je zvucalo glupo, ali ybg...:lol:
 
Volim kisu,volim dane kao sto je danasnji...
Iako se svi zale meni tmurni dani kada je nebo sivo i 'ususkano' daju energiju....
Volim da spavam a da napolju pada kisa...(I jos nesto....isto u krevetu... :rumenko: :heart: )
Volim da setam po kisi i slusam muziku...

PS Kisna mantila imam dva - crni i bez, a kisobran Burberry crno sivo bez...
 
Poslednja izmena:

Back
Top