Kako stojite sa nervima?

Ma mene niko osim roditelja ne moze iskreno da iznervira, da ne mogu da se iskontrolisem, kad se neko dere na mene derem se i ja na njega, ali ne zato sto sam iznerviran vec ako se osecam napadnut, pa ako neko misli da ce mene tako najvise da ugrozi, verovatno bi to i njega najvise bolelo pa vratim istom merom+ dobijem napad smeha uglavnom. DRANJE=SRANJE!
 
Danas sam vrlo izgubila nerve svuda po Dunavskoj ulici.
Svratismo muz i ja na Festival ulicnih sviraca i naidjosmo na simpaticnog pantomimicara koji stoji na postolju na kome pise Rembrant. Doticni mladic je cak bio i obucen tako - vrlo simpaticno.

Uglavnom okupila se tu oko njega grupa decurlije sa nafrakanim roditeljima i u pcetku je gledala mladica. A kasnije decica o ti mali andjeli se ohrabrise, pa pridjose pa krenuse da gadjaju kokicama gosna Rembranta, pa krenose da ga udaraju u kolena.

I aman dragi moji nijedan roditelj da rekne nesto. Nijedan roditelj da pozove svoje dete i kaze : Slusaj sine nije lepo". Ah ne.

I utom sidje mladic sa postolja i zamoli jedno dete da ga ne udara kad skoci majka pomenute devojcice, oh zlatom okicena malogradjanka, nakvarcovana s livade dosla i poce da se dere na artista "KAKO SME O KAKO SME ON NJENOJ PRINCEZI TAKO NESTO ZLO RECI".

A ja tu izgubih zivce i rekoh " Nije ko da imaju deca od koga da se uce kulturi" i tu me decko odvuce dok me ne isutuku nasi gradjani.

O kako mrzim tu decu...i kako mrzim te roditelje.

taj je bio i kod nas pre jedno godinu dana
neka baba ga je iznervirala samo tako, baš ga je za*ebavala
izgleda da ga nešto neće :lol:


on topic:
imala sam čelične živce
a onda sam došla na forum
i postala moderator

šalim se
u suštini ne nerviram se mnogo često
ali kad mi neko kljuca mozak do tačke pucanja, napravim haos (najblaže rečeno)
 
Dobro stojim.
Čak štaviše - odlično.
Vrlo teško se iznerviram. Neke sitnice i glupsti koje su me nervirale ranije - sad se samo smejem njima. I to debilasto se smejem.
Jedino šta me nervira su razni mudroseri, koji se bez imalo predznanja upuštaju u rasprave sa mnom, i kojima nešto ne možeš dokazati jer stvarno nemaju pojma o čemu pričaju. A naravno tvrde suportno.
I gužve u gradu, pogotovo kad je kiša. I idioti koji čekaju da prodje pet dana da bi u koloni krenuli posle onog ispred.
 
Kako stojim sa nervima? Nemam ih.

Ono zbog cega poludim su nepravda ili laz,licemerje, tu nemam meru opalim rafalnu paljbu, kad vredjam nemam meru , no cesto mi se desava i kad sam u pravu dernjavi da se ja izvinjavam..'Bem ti moj horoskop.
 

Back
Top