Da li Koštunica podržava radikalsku ideologiju vel'ke Srbije?

Da li se Koštunica i DSS zalažu za veliku Srbiju, barem tajno?

Надам се да подржава, и Ђинђић је подржавао ту идеју, осим ако нисте заборавили његове сусрете 90-тих са политичарима на Палама. Наравно, ЛДП гадовима и сличном екстремистичком олошу не одговара ова чињеница, па је често заборављају, при томе у својој мржњи бесних паса, која изазива пену на њиховим устима, оптужују Коштуницу и СРС за све, од лошег времена у Србији до поскупљења нафте на светском нивоу. :mrgreen:
 
Znam da je podržavao. To nije lepo u njegovor političkoj karijeri.

Напротив, идеја Велике Србије је била добра идеја коначног уједињења свих Срба, само је проблем јер је ту идеју водио Милошевић и сличан профитерско-издајнички шљам. Да је ту идеју покушао да оствари неки поштенији полиитичар, мислим да би сада сви Срби, или барем већина њих (заједно са својим непокретностима) били у једној држави.
 
Напротив, идеја Велике Србије је била добра идеја коначног уједињења свих Срба, само је проблем јер је ту идеју водио Милошевић и сличан профитерско-издајнички шљам. Да је ту идеју покушао да оствари неки поштенији полиитичар, мислим да би сада сви Срби, или барем већина њих (заједно са својим непокретностима) били у једној држави.

Hmmm, ovo mi liči na onu narodnu - Ko hoće veće, gubi iz vreće.

Pa zar u SFRJ nisu svi Srbi živjeli u jednoj državi?
 
Da li se Koštunica i DSS zalažu za veliku Srbiju, barem tajno?

Вређаш чланове форума на основу политичке опредељености и очекујеш да неко с тобом улази у дискусију?
Ниси у стању ни нормалан наслов да напишеш...
 
Напротив, идеја Велике Србије је била добра идеја коначног уједињења свих Срба, само је проблем јер је ту идеју водио Милошевић и сличан профитерско-издајнички шљам. Да је ту идеју покушао да оствари неки поштенији полиитичар, мислим да би сада сви Срби, или барем већина њих (заједно са својим непокретностима) били у једној држави.

Problem je sto da bi ostvario veliku Srbiju, moras da pobijes par miliona onih koji to nece.
A oni naravno nece da sede i cekaju da ih neko rokne.
Samim tim imas veliki rat, koji ne mozes da dobijes.

Veca utopija od velike Srbije je samo zajednica Rusija, Belorusija i Srbija.
 
Напротив, идеја Велике Србије је била добра идеја коначног уједињења свих Срба
мислим да би сада сви Срби, или барем већина њих (заједно са својим непокретностима) били у једној држави.

Mnogo grešiš.

Velika Srbija bi imala sledeći nacionalni sastav:

Velika%20Srbija.jpg



Muslimani/Bošnjaci: 2000000
Hrvati: 3000000
Albanci: 2300000
Makedonci: 1300000
Crnogorci: 310000
Srbi: 9000000
Ostali (Mađari, Česi, Romi...) 700000

Ovo znači da bi svi ostali narodi, u velikoj Srbiji, mogli da na prostom referendumu izglasaju podelu Srbije i ukidanje iste. Tako da bi to bio definitivan kraj Srpske države.
To je debilna ideja Vojislava Šešelja i SANU-a. Setimo se da je GLUPI idiot, zvani Šešelj, predlagao miniranje hidroelektrane Đerdap. Sve neke takve ideje ima taj uništivač Srpske države.
 
Mnogo grešiš.

Velika Srbija bi imala sledeći nacionalni sastav:

Velika%20Srbija.jpg



Muslimani/Bošnjaci: 2000000
Hrvati: 3000000
Albanci: 2300000
Makedonci: 1300000
Crnogorci: 310000
Srbi: 9000000
Ostali (Mađari, Česi, Romi...) 700000

Ovo znači da bi svi ostali narodi, u velikoj Srbiji, mogli da na prostom referendumu izglasaju podelu Srbije i ukidanje iste. Tako da bi to bio definitivan kraj Srpske države.
To je debilna ideja Vojislava Šešelja i SANU-a. Setimo se da je GLUPI idiot, zvani Šešelj, predlagao miniranje hidroelektrane Đerdap. Sve neke takve ideje ima taj uništivač Srpske države.

Decko,obrati paznju na ponasanje!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top