sacuvati filmove

F

france

Gost
imam oko 15 filmova na hard disku i on je pun...imam citac DVD i recac CD znaci ne mogu ih kopirati na DVD RW...ima li koja mogucnost da se filmovi sacuvaju a da ne kupujem rezac DVD ?unapred hvala!!
 
aleta:
nadji program auto gordian knot koji ce odraditi sve za tebe, samo proces traje malo duze-3-5h i onda dobijes divx koji mozes da narezes na cd.
pozdrav
ne znam sta je to auto gordian knot i da li je to neki program koji mogu da skinem sa neta besplatno?koliko sam shvatio kazes mi da mogu filmove sa CD rezacom da prebacim na CD tj. da mi rezac DVD nije potreban!?
 
france:
aleta:
nadji program auto gordian knot koji ce odraditi sve za tebe, samo proces traje malo duze-3-5h i onda dobijes divx koji mozes da narezes na cd.
pozdrav
ne znam sta je to auto gordian knot i da li je to neki program koji mogu da skinem sa neta besplatno?koliko sam shvatio kazes mi da mogu filmove sa CD rezacom da prebacim na CD tj. da mi rezac DVD nije potreban!?

Dragi prijatelju,
prvo nisi rekao u kom formatu imas te filmove na PC-ju? Ako su već u DivX formatu samo ih pomoću nekog od programa za narezivanje nareži na prazan CD.
Drugo, ako nisu u tom formatu, gore napomenuti program možeš naći nedeljom ispred SKC-a kod uličnih dilera PC-programa. Ili na buvljaku. U svakom slučaju predstoji ti malo traganje za tim programom.
Pozdrav!!
 
Znaci:ako imam filmove u DIVX formatu mogu da ih prebacim na CD i taj cd da koristim isto kao i DVD...tj. ne treba mi rezac DVD...da li sam dobro shvatio??????????????????
 
???????:
Znaci:ako imam filmove u DIVX formatu mogu da ih prebacim na CD i taj cd da koristim isto kao i DVD...tj. ne treba mi rezac DVD...da li sam dobro shvatio??????????????????

Ako si ubacivao DivX filmove u racunar, a ne DVD onda iste mozes da narezes na obican rezac.
Kao DVD ih ne mozes takve koristiti ali ih mozes gledati na DVD citacu (ne bas na svim DVD citacima).
A da bi te filmove mogao gledati na DVD Player-ima (ne DVD citacima za racunar vec onim kucnim player-ima koji ce u skorije vreme zameniti VCR) treba da ih konvertujes u odgovarajuci format (VCD).
 

Back
Top