I Shta Sada?

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
Pozdrav Vama, dragi moji umashi & umashice. Vratio sam se. Ono shto te ne ubije, uchini te jachim :evil: Oh, kako se jako ne vazim. Ali, to uopshte nije bitno. Nego, primetih dok sam nadzirao 4um iz senke :evil: , Gomilu tema sa raznoraznim problemima lichne prirode, jeli. Niti jedna dovoljno otvorena, po koja dovoljno ljudska. Odluchio sam da vam pokazem problem. Pravi problem.Chisto da se posle neko ne zaje*ava :evil: Naime, imam dvadeset godina i pochinju da mi rade neki sasvim novi i strani nagoni. Zelim da se ozenim. Zelim decu. Mogao bih da im obezbedim sve shto im je potrebno. ( Iako ce Vam pasti na pamet da me pitate kako je moguce da neko mojih godina to moze, nemojte to uchiniti.Samo mi verujte da mogu, a objashnjenje nikako nije za 4um, a nije ni bitno u celoj prichi. ) Znachi to nije problem. Problem je shto za to treba josh jedna osoba, a ja nikada nisam imao devojku. ( Pravu, na neki period, kres kombine se ne vaze :evil: ) U zivotu sam samo chetiri puta imao sexualni odnos ( da se vazi skroz ). I ta iskustva su josh crnja. Prvi put sa drugarom iz odeljenja u osmom razredu. Drugi put sa drugaricom iz kraja, kod nje na gajbi. Treci put sa kurvom, u Ohridu. Eksurzija, treca godina, klasika. Rekao sam joj da mi je prvi put :evil: I chetvrti put, kada mi je bash dobra drugarica ( a ima 115 kg lol ) isprichala neshto josh jadnije od ovoga shto ja pricham vama ( ako je to uopshte moguce lol ). Dobila je mercy **** :) I to je to. Uglavnom sedim kuci i dr*am ( Oh, izvinjavam se - masturbiram :evil: ) A nisam ruzan. Samo sam gadan lik. Znam da sam mizerija, od stvorenja, i da sam skroz neispunjen na emotivnom planu, i to je tako. To je istina. Ja josh uvek nisam naishao ni na koga, koga cu moci da volim. Stvarno se brinem, jer mi status quo nikako ne odgovara. Ne mislim da ce se u skorije vreme neshto promeniti. I shta sada?
P.S. Prljavi 4umashki zlobnici, ovo nije tema tipa - trazim pravu. Ova tema je mnogo, mnogo grdja. Ovo je tema tipa - trazim bilo koju.
Pa, ako ste se spremili da me razapnete na krst, da me gadjate sitnim kamenicama i da me shibate dok ne umrem - Samo napred, volim ja to.
P.P.S. Shta ce chovek - ni sa kim ne vodi ljubav, ali mu uvek ostaju sado-mazohistichke fantazije :evil:
P.P.P.S. Ja sam skupio muda, da budem 100 % iskren, i to pred shirokim auditorijom i razjarenim masama. Ponosim se sobom. :smajlikojitapshesamsebeporamenu:
 
bravo !...oce da rade ti instikti u tim godinama, kad nadjes pravu nece ti trebati saveti sam ces se vec snaci. i vazice se "dok vas smrt ne rastavi"....a sad mani se krste nego veceras u akciju i navataj nesto za sebe i svoju srecu....i trudi se da i nju usrecis i nemoj da NAS brukas (forumase)
 
bravo !...oce da rade ti instikti u tim godinama, kad nadjes pravu nece ti trebati saveti sam ces se vec snaci. i vazice se "dok vas smrt ne rastavi"....a sad mani se krste nego veceras u akciju i navataj nesto za sebe i svoju srecu....i trudi se da i nju usrecis i nemoj da NAS brukas (forumase)

Hvala. Nego, bih ja, al sam pi*hka....
 
Važiš_Se,
napišeš sve ovo, i tvrdiš za sebe da si piiii? :rtfm:

Ne budali!!! :blabla:

Jeste, ovo je život, i svi se mi važimo, i....
nego :think:
reci ti meni - jel' ti sad lakše...mislim, kad si nam priznao sve ovo?

:bye:

Pa nisam pi*hka za sve... Samo da nadjem si " srodnu dushu "
Nije... Uopshte mi nije lakshe. Isto mi je sasvim. Juche mi je bilo lakshe.
Kada sam sebi priznao neke stvari. Meni je teret, teret koji je na mojim ledjima,
a chim ga se oslobodim, postaje teret za ceo svet :D
 
Pa nisam pi*hka za sve... Samo da nadjem si " srodnu dushu "
Nije... Uopshte mi nije lakshe. Isto mi je sasvim. Juche mi je bilo lakshe.
Kada sam sebi priznao neke stvari. Meni je teret, teret koji je na mojim ledjima,
a chim ga se oslobodim, postaje teret za ceo svet :D

e, lagiš...lakše ti je :mrgreen:

i ovo sam ozbiljno mislila: NE BUDALI!!!
'el znaš ti koliko još žaba moraš da poljubiš...ihiiiii...
jak si ti, izdržaćeš to...;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top