preporuka

yugo 45

Ističe se
Poruka
2.735
ovako meni je vreme za igrice stalo kad nisam mogao da instaliram cod 4

to vreme je iza mene uradio sam upgrade kompa

dobronamerni ljudi dajte mi preporuke za fps igre

racunajte od pojave cod 4 pa napred
 
Zverka..........:hahaha: :rotf: LOOOOL

MINIMUM SPECIFICATIONS:

* Windows Vista - SP1 / Windows XP - SP3
* Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon X2 (AMD Athlon 64 X2 for Vista)
* Memory : 1 gig (2 gigs for Vista)
* GPU: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
* VRAM: 256MB
* Shader model: 3.0
* Media: 8x Dual layer DVD-Rom
* Hard Drive: 10 gigs install + save data
* Sound: DX 9.0c compatible
* Internet connection in required
 
Sve radi ali nikako nemoj da ubacujes servis pack 3!!!!!!! to je jedan obican krs od windowsa! dvojka je ne prevazidjena!!! a posto imas dual core bolje ubaci windows xp 64bit pro,mozda ti je to najbolje resenje...
 
Sve radi ali nikako nemoj da ubacujes servis pack 3!!!!!!! to je jedan obican krs od windowsa! dvojka je ne prevazidjena!!! a posto imas dual core bolje ubaci windows xp 64bit pro,mozda ti je to najbolje resenje...
Jesi li ti covece normalan !?
Service Pack 3 nije widows,to su sve zakrpe za XP koje su izasle posle SP2.
U svom pokusaju da ispadnes pametan,ispao si neverovatno smesan.

@lik koji trazi igru
Nemoj da instaliras XP 64bit jer ga mnoge igre NE PODRZAVAJU.
Ja sam koristio XP koji je imao SP3 pre nego sto sam presao na Vistu,mogu da ti kazem da ce ti doneti samo dobre stvari.
Ubaci sve SP-e za XP i nece te boleti glava.
I nemoj slusati onakve likove,koji dobiju komp na poklon i posle dva meseca misle da su eksperti.....
 
Jesi li ti covece normalan !?
Service Pack 3 nije widows,to su sve zakrpe za XP koje su izasle posle SP2.
U svom pokusaju da ispadnes pametan,ispao si neverovatno smesan.

@lik koji trazi igru
Nemoj da instaliras XP 64bit jer ga mnoge igre NE PODRZAVAJU.
Ja sam koristio XP koji je imao SP3 pre nego sto sam presao na Vistu,mogu da ti kazem da ce ti doneti samo dobre stvari.
Ubaci sve SP-e za XP i nece te boleti glava.
I nemoj slusati onakve likove,koji dobiju komp na poklon i posle dva meseca misle da su eksperti.....


kao prvo nove igre podrzavaju xp 64 bit, kao drugo kompljuter imam duze neko sto ti imas televizor, kao trece probao sam sve windowse i servis pack 2 je bolji od svih sa svim svojim greskama, a ako skine sp3 preko upada ima samo da uspori komp i na kraju ima i da blokira pa ce da mora da se vrati na sp2!! ali ako, neka se sam uveri pa neka kaze za 2-3 nedelje!!
 
hvala juzni vetre
Nema na cemu ;)
kao prvo nove igre podrzavaju xp 64 bit, kao drugo kompljuter imam duze neko sto ti imas televizor, kao trece probao sam sve windowse i servis pack 2 je bolji od svih sa svim svojim greskama, a ako skine sp3 preko upada ima samo da uspori komp i na kraju ima i da blokira pace da mora da se vrati na sp2!! ali ako, neka se sam uveri pa neka kaze za 2-3 nedelje!!
Na podvucenu rec nemam komentar.
Koliko puta moram da ti kazem da Service Pack nije Windows?
Iz ovoga sto sam procitao ne posedujes vece znanje o kompjuterima od mog 6-o godisnjeg brata.
Zakljucak:
Mogu da ti budem profesor informatike.
 
Nema na cemu ;)

Na podvucenu rec nemam komentar.
Koliko puta moram da ti kazem da Service Pack nije Windows?
Iz ovoga sto sam procitao ne posedujes vece znanje o kompjuterima od mog 6-o godisnjeg brata.
Zakljucak:
Mogu da ti budem profesor informatike.

ok, to sam u zurbi pogresno reko, kompjuter! drugo, ja znam da servis pack nije windows!!! ali koj servis pack ima mu mnogo odredjuje kako ce windows da mu radi!!!! i ako skine preko upada sp3 koji ima negde oko 350mb ili malo vise ne mogu da se setim, ima da mu sjebe ceo windows kad instalira, mozda ce da mu radi normalno maximum nedelju dana!!! trece profesor informatike nikako ne mozes da mi budes jer sam taj ispit dao sa 9-kom. tako da, spusti se malo na zemlju i pocni da uvazavas i druga misljenja a ne da budes ogranicen ko terasa... zavrsio sam sa ovom diskusijom!
 
Nema na cemu ;)

Na podvucenu rec nemam komentar.
Koliko puta moram da ti kazem da Service Pack nije Windows?
Iz ovoga sto sam procitao ne posedujes vece znanje o kompjuterima od mog 6-o godisnjeg brata.
Zakljucak:
Mogu da ti budem profesor informatike.

ok, to sam u zurbi napravio lapsus, kompjuter! drugo, ja znam da servis pack nije windows!!! ali koj servis pack ima mu mnogo odredjuje kako ce windows da mu radi!!!! i ako skine preko upada sp3 koji ima negde oko 350mb ili malo vise ne mogu da se setim, ima da mu sjebe ceo windows kad instalira, mozda ce da mu radi normalno maximum nedelju dana!!! trece profesor informatike nikako ne mozes da mi budes jer sam taj ispit dao sa 9-kom. tako da, spusti se malo na zemlju i pocni da uvazavas i druga misljenja a ne da budes ogranicen ko terasa... zavrsio sam sa ovom diskusijom!
 
Zverka..........:hahaha: :rotf: LOOOOL

MINIMUM SPECIFICATIONS:

* Windows Vista - SP1 / Windows XP - SP3
* Processor: Pentium 4 with hyperthreading / AMD Athlon X2 (AMD Athlon 64 X2 for Vista)
* Memory : 1 gig (2 gigs for Vista)
* GPU: Nvidia GeForce 6800 GT / ATI Radeon ATI X1600
* VRAM: 256MB
* Shader model: 3.0
* Media: 8x Dual layer DVD-Rom
* Hard Drive: 10 gigs install + save data
* Sound: DX 9.0c compatible
* Internet connection in required

Mislio sam ako hoce da igra na max quality....
Ja ako igru nemogu da igram na maximum... onda ni ne pokusavam
 
ok, to sam u zurbi napravio lapsus, kompjuter! drugo, ja znam da servis pack nije windows!!! ali koj servis pack ima mu mnogo odredjuje kako ce windows da mu radi!!!! i ako skine preko upada sp3 koji ima negde oko 350mb ili malo vise ne mogu da se setim, ima da mu sjebe ceo windows kad instalira, mozda ce da mu radi normalno maximum nedelju dana!!! trece profesor informatike nikako ne mozes da mi budes jer sam taj ispit dao sa 9-kom. tako da, spusti se malo na zemlju i pocni da uvazavas i druga misljenja a ne da budes ogranicen ko terasa... zavrsio sam sa ovom diskusijom!
Reci mi na cemu se zasniva tvoje misljenje?
Ako si ti imao problem,ne znaci da SP ne valja.
Imao sam SP3 5 meseci i nikakav problem nisam imao.
Osim tebe niko se nije zalio.
Jesi mozda pomislio da nisi skinuo pravi,Microsoft-ov SP3?
Mislio sam ako hoce da igra na max quality....
Ja ako igru nemogu da igram na maximum... onda ni ne pokusavam
To ti je velika greska ;)
Propustices mnogo dobrih naslova......
PS Tacno je da za High treba jaca masina.....
 
Reci mi na cemu se zasniva tvoje misljenje?
Ako si ti imao problem,ne znaci da SP ne valja.
Imao sam SP3 5 meseci i nikakav problem nisam imao.
Osim tebe niko se nije zalio.
Jesi mozda pomislio da nisi skinuo pravi,Microsoft-ov SP3?


http://update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/default.aspx?ln=en-us

naravno da je original od microsofta, a usporio mi je comp za duplo u odnosu na sp2, prozore mi je sporije otvarao, a sto je najgore ni canter nisam mogo da igram jer mi ping skakao na 1600, cim sam vratio stari sp2 sve se vratilo na normalu! P.S. ja ne kazem da ceo servis pack 3 ne valja, ali sam siguran i garantujem da ovaj preko upada ne valja!!! mozda je dobar ako se instalira u completu a ne da se sp2 nadogradjuje u sp3!
 
http://update.microsoft.com/microsoftupdate/v6/default.aspx?ln=en-us

naravno da je original od microsofta, a usporio mi je comp za duplo u odnosu na sp2, prozore mi je sporije otvarao, a sto je najgore ni canter nisam mogo da igram jer mi ping skakao na 1600, cim sam vratio stari sp2 sve se vratilo na normalu! P.S. ja ne kazem da ceo servis pack 3 ne valja, ali sam siguran i garantujem da ovaj preko upada ne valja!!! mozda je dobar ako se instalira u completu a ne da se sp2 nadogradjuje u sp3!
Hm.....:think:
Cudno.....
Ja sam to ubacio na oba svoja kompa,kod preko 20 drugova,i kod caleta na laptop....
Meni ,i nekim drugovima,je ubrzao komp,a neki nisu ni primetili razliku......
Nisam morao da zapocinjem ovu raspravu :mrgreen: ,mada su intelektualne rasprave dobre za mozak :D
 
Hm.....:think:
Cudno.....
Ja sam to ubacio na oba svoja kompa,kod preko 20 drugova,i kod caleta na laptop....
Meni ,i nekim drugovima,je ubrzao komp,a neki nisu ni primetili razliku......
Nisam morao da zapocinjem ovu raspravu :mrgreen: ,mada su intelektualne rasprave dobre za mozak :D

ubacio si samo nadogradju na sp2 ili si instalirao sa cd-a xp sp3?!
ja koristim vec dosta dugo sp2 i uglavnom sam zadovoljan ali u zadnje vreme nesto i nisam jer sam kupio nov komp i ne radi dovoljno brzo kao sto treba da radi! koristio sam i vistu koja mi se ni malo ne dopada, i windows xp pro student corp 64 bita i njega cu da instaliram za neki dan, dok skinem xp sp3 jer hocu i njega da imam pa ako mi se ne dopadne xp 64bita da ubacim njega jer vistu nikako ne mogu da podnesem. ako hoce da instalira sp3 neka skine lepo ceo i neka odradi celu instalaciju a ne da se zeza sa ovim.
 
Poslednja izmena:

Back
Top