Tucha, fajt, ferka, shorka, shutka, makljazha.....

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
DakleM ja se izvinjavam ako je bila slichna tema, ali ako je bila slichna nije bila ista :P

Odmah na pochetku da kazhem, ne zhelim odgovore tipa "tukla sam se sa drugaricom ; tukao sam se sa drugaricom ; tukla sam se sa drugom " itd. me ne interesuju, ova tema je samo za mushke :lol: Nisam ja sad zhene proterao sa teme, ne shvatite pogreshno, mogu slobodno da uchestvuju u svakoj diskusiji koja ce se ovde mozhda razviti, samo ne zhelim da odgovaraju na pitanja kojim se ova tema bavi.

TEMA: :lol:

koliko se chesto bijete? Da li su razlozi zbog kojih se bijete uvek opravdani? Da li su vas vishe tukli ili ste tukli? Da li ste vishe tuchu zapochinjali vi ili neko drugi? Da li ste ikada imali problema sa "shmekerima" iz kraja? Da li su vas makljali u shkoli? Da li ste se tukli nekad iz chista mira? itd.

voleo bih kad ne biste odgovarali direktno na pitanja, nego napisali kao kraci tekst, esejchic :P
 
Pa vidi..ako nazivas smekerima iz kraja olosh koji otima klincima dzeparac onda su bas shmekerice..takodje olosh je koji ide u grupicama i qurci se..nosi nesto od ladnog oruzja i sl..a ako pricamo o 1 na 1 iz nekog veoma opravdanog razloga i neizbeznog fajta ozbiljnije sam izvuko usi mozda 3-4 puta nekome..ajde 5;)dakle niko nije dovoljno jak koliko moze biti glup mamlaz..koji se pravi lud da bi ga se plasili..to zapamti.:ok:
 
E moram ovo da napisem..uvek umrem od smeha kad se setim.:rotf:.neka lozana u teretani..kao nesto smo se poreckali svojevremeno nebitno i ja ne obracam paznju na njega..stanem ispred da se on ne moze videti u ogledalu..i on nesto dobacuje tipa jesi namerno stao ispred da me nerviras:lol:ja radim leptir i ne reagujem..on uzima neku shipku i prilazi mi kao ajde da resimo..ja stavljam ruke na ledja..smejem se i pitam sta ces s tom shipkom..a on zabezeknut kaze evo bez shipke ajde da izadjemo napolje..ja mu kazem cekaj me ispred da zavrsim trening..on mukica ode i ceka:rotf:ja kad sam izlazio nisam ga ni pogledao..da ne slazem ali mislim da je posle toga bio jos par puta i nikad me nije pogledao u oci:lol:
 
Jednom sam samo bio u tuchi,1 na 1,negde u 5 razredu bilo,imali smo jednog koji je bio pravo djubre,i tako na jednom odmoru u skoli on u prolazu mene namernu gurne,a on se inache bio vodio kao jako prgav i jedan od jachih u skoli,i kako je on mene gurnuo ja posrnuo ali se nekako izvih i velikom brzinom vratih na noge,poshto je on proshao i bio mi okrenut ledjima ja za njim poshto se on nije nadao ja njega prvo nogom u koleno,on pade na kolena a onda sam ga pesnisom u slepochnicu sashio.To se sve tako munjevito odigralo da ni sam nisam mogao da verujem kako sam smeo da ga tako izubijam.Posle tog incidenta nije me vishe dirao chak smo postali ok drugovi do kraja osnovne.

Inache ne volim tuche i uvek sam bio da se problem diplomatski reshi.
 
Ja sam prilicno mirna osoba i ustanju sam dosta da precutim i da istrpim stvari jer sam takav po prirodi ne zelim probleme ali kad stvari predju odredjenu granicu i diplomatska resenja ne pomazu onda upotrebljavam silu!!! Pre godinu dana je bio neki debil kod mene u odeljenju i malo malo on mene provocira ili mi nesto dobaci ili onako u prolazu me zakaci ramenom ili me udari u rame i nista ja kuliram reko necu probleme dzabe i jednom ja sedim i lik ustade i ladno mene udari nogom u ledja i meni pukne qurac ustnem i udarim mu ti pesnice i uhvatimo se u klinc i zadao sam mu i on meni oko 20 pesnica,baci me na sto i nekako ja uspem da oslobodim ruke i jedno 5-6 pesnica je popio po licu posle 2 meseca nije smeo da mi se javi!!!
 
koliko se chesto bijete? Da li su razlozi zbog kojih se bijete uvek opravdani? Da li su vas vishe tukli ili ste tukli? Da li ste vishe tuchu zapochinjali vi ili neko drugi? Da li ste ikada imali problema sa "shmekerima" iz kraja? Da li su vas makljali u shkoli? Da li ste se tukli nekad iz chista mira? itd.

voleo bih kad ne biste odgovarali direktno na pitanja, nego napisali kao kraci tekst, esejchic :P[/QUOTE]

Tukao sam se jednom u zivotu, nesto tipa 3-4 osnovne, bio isprovociran, tu se nasao ortak koji me bud zashto napalio da iznabadam nekog decka iz ulice.:rumenko: i
Batine sam dobio jednom u zivotu, isto u osnovnoj kada sam u zelji da vratim drugu koji me je zveknuo torbom u glavu, udario jednog starijeg lika koji mi je prishao da vidi je l' mi je dobro... :lol: onda me je doticni nabo u glavu par puta i ishutirao me po butinama... :lol:
Sa shmekerima iz kraja nikad nisam imao problema, jer sam i ja shmeker iz kraja... :mrgreen: :lol: par puta sam mogao da se nadjem u situaciji grupne tuche zbog tih budala, srecom pa nisam... U shkoli sam bio relativno cenjena osoba, pa nije bilo povoda za bilo kakvu frku.
Po prirodi sam pacifista i nisam pobornik nasilnih resenja, reagovao bih silom iskljucivo u situaciji odbrane fizickog integriteta svog ili drage mi osobe...

Mada, iz nekog razloga [verovatno velike kolicine negativne energije koja se godinama nakupila u meni] imam zelju da se pobijem sa nekim, uz valjan razlog naravno... pa i ako dobijem batine, mislim da bi to bilo zanimljivo iskustvo i vazna zivotna lekcija! :mrgreen:
 
DakleM ja se izvinjavam ako je bila slichna tema, ali ako je bila slichna nije bila ista :P

Odmah na pochetku da kazhem, ne zhelim odgovore tipa "tukla sam se sa drugaricom ; tukao sam se sa drugaricom ; tukla sam se sa drugom " itd. me ne interesuju, ova tema je samo za mushke :lol: Nisam ja sad zhene proterao sa teme, ne shvatite pogreshno, mogu slobodno da uchestvuju u svakoj diskusiji koja ce se ovde mozhda razviti, samo ne zhelim da odgovaraju na pitanja kojim se ova tema bavi.

TEMA: :lol:

koliko se chesto bijete? Da li su razlozi zbog kojih se bijete uvek opravdani? Da li su vas vishe tukli ili ste tukli? Da li ste vishe tuchu zapochinjali vi ili neko drugi? Da li ste ikada imali problema sa "shmekerima" iz kraja? Da li su vas makljali u shkoli? Da li ste se tukli nekad iz chista mira? itd.

voleo bih kad ne biste odgovarali direktno na pitanja, nego napisali kao kraci tekst, esejchic :P
Мука ми је од тема које почињу са ''извињавам се ако је тема већ била'' :roll: Поставите тему па шта јој Бог (тј ја :mrgreen: ) да ;)

Иначе била је слична тема, али тражићу је после па ћу је спојити ;)

А одговор... редом по питањима.

- тукао сам сам се свега 2-3 пута у животу
- па ако је самоодбрана оправдан разлог онда да
- па добијао сам ударце и ја, а и други су их добијали... не волим да мерим ко је добио више.. .
- чак и када хоћу да се бијем, чекам да почне овај други провоцирајући га
- са ''шмекерима'' јесам имао проблема, али се нисам тукао
- све туче су ми биле у школи
- нисам се тукао из чиста мира

Не волим тучу. Просто, то је један хаос који у секунди може да се претвори у трагедију и онда оде цео живот, а што би рекао један мој другар ''само живот нема репризу''. Био сам углавном миран, али у последњих рецимо годину дана умем да будем солидно агресиван, али нисам имао још ниједан фајт... надам се да ће и остати на томе... знам да би ми после туче било криво без обзира ко кога истуче...
 
j b g, nisam te prepoznao! :p:lol:

xaxa, s kim ako nije tajna?

Бежи бре тамо, теби сам целог живота могао бурек с главе да једем :P

Ма из моје школе, онај лик Петровић... није то било ништа спец, мало смо се чачкали, али се нисмо шибали, а ишао ми је на рацКу жестоко... сад је са неким наркоманима у друштву... мислим увек је и био, ал' сад је ваљда добро заглавио...
 
bijem se samo u šutkama, nekako me obuzme neki neobičan osećaj. Srce počinje jače da lupa, znojim se, dišem duboko, adrenalin u venama, strah ili uzbuđenje pred fajt, ne znam...:D
Odjednom, šutka je počela(ne fajtam se sa metalcima, jer su većinom pene :mrgreen:)... e onda, jedini ja u patikama. Međutim, to nisu obične patike, to su patike namenjene za šutku :cool: onda ne gledam koga bijem i u šta bijem i ko mene bije xD. Ponekad stanem na "krajeve" šutke i onda onako kurvinski džokam :lol:
Što to radim? Rizikujem da povredim nekoga, ili neko da povredi mene...
Možda zbog onog zadovoljstva, straha ili ne znam ni ja čega... a i nema boljeg načina da se otarasiš neke negativne energije :D
 
DakleM ja se izvinjavam ako je bila slichna tema, ali ako je bila slichna nije bila ista :P

Odmah na pochetku da kazhem, ne zhelim odgovore tipa "tukla sam se sa drugaricom ; tukao sam se sa drugaricom ; tukla sam se sa drugom " itd. me ne interesuju, ova tema je samo za mushke :lol: Nisam ja sad zhene proterao sa teme, ne shvatite pogreshno, mogu slobodno da uchestvuju u svakoj diskusiji koja ce se ovde mozhda razviti, samo ne zhelim da odgovaraju na pitanja kojim se ova tema bavi.

TEMA: :lol:

koliko se chesto bijete? Da li su razlozi zbog kojih se bijete uvek opravdani? Da li su vas vishe tukli ili ste tukli? Da li ste vishe tuchu zapochinjali vi ili neko drugi? Da li ste ikada imali problema sa "shmekerima" iz kraja? Da li su vas makljali u shkoli? Da li ste se tukli nekad iz chista mira? itd.

voleo bih kad ne biste odgovarali direktno na pitanja, nego napisali kao kraci tekst, esejchic :P

Шутка!
Не волим туче ни на који други начин.
 

Back
Top