Spremite kokice, stizu afere iz SRS-a.....

Ахахаха.......... хајде брже се окупљајте ФОРУМАШКЕ МУШКЕ АЛАПАЧЕ, пазите да вам нешто не промакне од трачева...

Mito ti si najveća ženska alapača na ovom pdf-u.............................Zar si toliko ćorav da ne vidiš da imaš najviše poruka (28 000...........?!?!?!).............I ti nekome da kažeš da je alapača.....................Koji si ti bolesnik...................Idi malo živi stvaran život.......Moj savet: Idi poyebi nešto odmah ćeš progledati.................:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Значи, Тома је лопов, криминалац и сексуални манијак... али би био ОК тип да је остао уз Шешеља...
Мислим онда он као оличење Дарт Вејдера не би сметао Шешељу да је остао уз њега?

Колико ја видим онда ако је Тома криминалац, Шешељ је неко ко је уживао у друштву криминалаца....
 
Значи, Тома је лопов, криминалац и сексуални манијак... али би био ОК тип да је остао уз Шешеља...
Мислим онда он као оличење Дарт Вејдера не би сметао Шешељу да је остао уз њега?

Колико ја видим онда ако је Тома криминалац, Шешељ је неко ко је уживао у друштву криминалаца....
Мислим да сви они који су гласали зарадикале треба да ћуте и чекајурасплет.

Смешно је пљувати Шешеља и величати Тому, након што је даван глас за срс.
Лицемерно је, тачније.

И синоћни интервју, Томин, је био потпуно промашен.

Чему изношење прљавог веша пред јавност?

Па још реченица:'' Ја знам шта ти мозгови могу да смисле!'' ( односи се на Радету, Тодоровића...)...а до јуче седео са њима у странци.
Мислим, зар не говори све то о Томи поприлично?
 
Мислим да сви они који су гласали зарадикале треба да ћуте и чекајурасплет.

Смешно је пљувати Шешеља и величати Тому, након што је даван глас за срс.
Лицемерно је, тачније.

И синоћни интервју, Томин, је био потпуно промашен.

Чему изношење прљавог веша пред јавност?

Па још реченица:'' Ја знам шта ти мозгови могу да смисле!'' ( односи се на Радету, Тодоровића...)...а до јуче седео са њима у странци.
Мислим, зар не говори све то о Томи поприлично?

O tome treba da razmisljaju glasaci SRS-a(obe frakcije), u koga su se do juce kleli....
 
Сећа ли се ко приче Бебе Поповића у Инсајдеру да је Николић да би се доказао пред добровољцима СРС у неком селу у Хрватској узео калашњиков и побио неке бабе и деде, њих једно 10 - 15 и бацио у базен?

Сетиће се душмани Томини и тога :rtfm: :rotf:
Da, a pre toga ih je naravno kresno.:dash::dash:
 
Сећа ли се ко приче Бебе Поповића у Инсајдеру да је Николић да би се доказао пред добровољцима СРС у неком селу у Хрватској узео калашњиков и побио неке бабе и деде, њих једно 10 - 15 и бацио у базен?

Сетиће се душмани Томини и тога :rtfm: :rotf:

Ne bih se uopšte iznenadila da potegnu i to pitanje.
 
Сећа ли се ко приче Бебе Поповића у Инсајдеру да је Николић да би се доказао пред добровољцима СРС у неком селу у Хрватској узео калашњиков и побио неке бабе и деде, њих једно 10 - 15 и бацио у базен?

Сетиће се душмани Томини и тога :rtfm: :rotf:

A mozda Todorovic ponudi i neke konkretne dokaze po tom pitanju?
Snimke, svedoke, fotografije?
:mrgreen::rotf:
 
Мислим да сви они који су гласали зарадикале треба да ћуте и чекајурасплет.

Смешно је пљувати Шешеља и величати Тому, након што је даван глас за срс.
Лицемерно је, тачније.

И синоћни интервју, Томин, је био потпуно промашен.

Чему изношење прљавог веша пред јавност?

Па још реченица:'' Ја знам шта ти мозгови могу да смисле!'' ( односи се на Радету, Тодоровића...)...а до јуче седео са њима у странци.
Мислим, зар не говори све то о Томи поприлично?


Rasplet je manje vise poznat.... Sta da se ceka? Ko da se ceka?
Nije smesno sto pljuju Seselja, tuzno je i nije lepo, ali doslo se do tacke kada se biraju dva puta a proslost ostavlja po strani.... :ok:
 
Ахахаха.......... хајде брже се окупљајте ФОРУМАШКЕ МУШКЕ АЛАПАЧЕ, пазите да вам нешто не промакне од трачева...

Mito ti si najveća ženska alapača na ovom pdf-u.............................Zar si toliko ćorav da ne vidiš da imaš najviše poruka (28 000...........?!?!?!).............I ti nekome da kažeš da je alapača.....................Koji si ti bolesnik...................Idi malo živi stvaran život.......Moj savet: Idi poyebi nešto odmah ćeš progledati.................:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Jes' mu vid'o podochnjake...:hahaha:...:hahaha:
...Desanka Shakic je chudo EWemita...al poslushaj nexxx011...chovek nema podochnjake...i ima triple X u nick-u...
 

Back
Top