DS SE RASPADA

aimar

Ističe se
Banovan
Poruka
2.998
Posle izjave nazovi predsednika Borisa Tadica da ce pohapsiti sve kriminalce,da li vi stvarno verujete da ce se to desiti i da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem kao i Nikolic odvojiti iz i otvoriti najvecu stranku u centralnom zatvoru
 
Posle izjave nazovi predsednika Borisa Tadica da ce pohapsiti sve kriminalce,da li vi stvarno verujete da ce se to desiti i da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem kao i Nikolic odvojiti iz i otvoriti najvecu stranku u centralnom zatvoru

Dinkić nije iz DS-a a Toma i Jorgovanka Tabaković su nekad bili u SRS-u...
 
Posle izjave nazovi predsednika Borisa Tadica da ce pohapsiti sve kriminalce,da li vi stvarno verujete da ce se to desiti i da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem kao i Nikolic odvojiti iz i otvoriti najvecu stranku u centralnom zatvoru

Ne znam kako ovom niko ne daje one poene koje pominju? :lol::dontunderstand:
 

Jedno je koalicija a drugo je kad bi recimo Djilas TajFun napustio DS...

Mislis tajkun :rtfm:

nisam ni ja rekao da je dinkic u ds :rtfm:
video sam sta sam napisao i namerno sam ostavio,ponavljam NAMERNO jer sam znao da ce neki sredovecni pametnjakovic bas za to da me ispravi.........i bio sam u pravu....moja intiligecija ili tvoja predvidljivost.......ja bih rekao ovo 2...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Posle izjave nazovi predsednika Borisa Tadica da ce pohapsiti sve kriminalce,da li vi stvarno verujete da ce se to desiti i da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem kao i Nikolic odvojiti iz i otvoriti najvecu stranku u centralnom zatvoru

A Dinkić je član DS-a? Nisam znala :mrgreen:

Uglavnom pređi na priču šta je bilo kad si se probudio.
 
pa naravno da dinkic nije clan ds ko je to rekao :dontunderstand:

nista evo sad sam se probudio,ali se jos secam da je tadic rekao da ce da se samouhapsi i sve svoje saradnike........:rtfm:

Recenica:
da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem

ima samo jedno znacenje. A to je da je Dinkic clan DS.

Ali ocigledno tvoj mozak tesko shvata i ono sto si ti sam napisao. O kapiranju tudjih postova,necu ni da razmisljam
 
Recenica:
da ce verovatno vecina clanova ds-a na celu sa dinkicem

ima samo jedno znacenje. A to je da je Dinkic clan DS.

Ali ocigledno tvoj mozak tesko shvata i ono sto si ti sam napisao. O kapiranju tudjih postova,necu ni da razmisljam

naravno da ne,ds clanovi a na njihovom celu ce biti dinkic....ne razumem tvoj problem zaista.
lepo pise,ne pise dinkic je clan ds-a nego da ce biti na celu tih robijasa nebitno.

nego kakve veze ima sve to?ja to nisam napisao a i da jesam bio bih u pravu jer dinkic i jeste clan ds-a kao i ceda jovanovic......
a ja sam ovo i ovako postavio da bih merio intiligenciju pojedinih forumasa,znaci ko se na ovo obazire IQ=90....maximum.....
postavi sam i glupacima nacin da pokusaju da ispadnu pametni,jer se pametan covek ne bi obazirao na ovako nesto...........;)

ZVAKA ZA GLUPAKA :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top