seks veze

Meni je najvaznije da u vezi imam neznost i razumevanje. Inace, nevina sam,tako da ne mogu da pricam o tome.

jaooo pa grome udri me odma sada odma.....:dash:

a na krstarenju si se drzala za rucice jel sa tim dedom....(naravno ova izjava vazi samo u slucaju da si ti STVARNO bila na tim dedom i tim drugim...il kolko ih vec ima, ne moze covek da pohvata...)

jaooo aj nauci prvo da lazes.....:otkacio:
 
seksualna veza... meni je, moram vam priznati, po malo zao tih ljudi... devojaka posebno... uzme ih neko kao... neki objekat... i odradi sta vec misli da treba da odradi... i onda ih posalje kuci... i, kao, super nam je... samo sto necu vise da se ponavljam sta sve dobija ona koja ima taj toliko cenjeni seks sa nekim koga voli i ko je voli... valjda su malko vrednosti pomerene... i misli se kako je sve to super fora... praznina samo, nano... ne daj da te neko poseduje kao da si caura.... lutka na naduvavanje... mozes ti i bolje od toga... a ako ne mozes, onda zasluzujes bas to... kao da je nekoga i briga... samo jos jedna od mnogih koje su obicne... kao drvo u sumi... kao znak pored puta... koji nicim ne privuce niciju paznju...
 

Back
Top