...pretuk'o sam je posle chetri sklekova...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
...ja lepo radim sklekkove a ona njake li njake, " pa mogao si ta chetri skleka i u krevetu da radish, bla, bla, bla..." i meni posle chetvrtog padne mrak na ochi i ja je prebijem, daa li se i vama deshavaju slichne situvacije da vas tako isprovocira kuchka, mislim shta obna meni krebet , shta sklekovi, shta chetri, pa shta ona misli ko sam ja, a ...?
 
aaa pici to care....uf al sam se napalila sva sam se napalila....

ja sam vec jednom napisala da ja volim muskarcine sa velikim rucerdama, pa kad udari sve zvezde da prebrojim.....uf pichi...volim te.....:heart:
:rotf::rotf::rotf:

a i ja volem da bijem...prebila sam ja par puta neke koji su me isto tako smarali.....uvatim go.vno i premlatim pa da vidis kako posle radi.....hm...ko podmazan;):rotf::rotf:...zilava sam ja mala.....;):rotf::rotf:...kako ke.njam ybt.....
 
...ja lepo radim sklekkove a ona njake li njake, " pa mogao si ta chetri skleka i u krevetu da radish, bla, bla, bla..." i meni posle chetvrtog padne mrak na ochi i ja je prebijem, daa li se i vama deshavaju slichne situvacije da vas tako isprovocira kuchka, mislim shta obna meni krebet , shta sklekovi, shta chetri, pa shta ona misli ko sam ja, a ...?

....nemoj tako mnoge bi svr,.shile nekoliko puta na taj tvoj gest ,verovatno su neke i ovde sve vlazne i curkaju po tastaturi ..............:super::super::klap:
 
...ja lepo radim sklekkove a ona njake li njake, " pa mogao si ta chetri skleka i u krevetu da radish, bla, bla, bla..." i meni posle chetvrtog padne mrak na ochi i ja je prebijem, daa li se i vama deshavaju slichne situvacije da vas tako isprovocira kuchka, mislim shta obna meni krebet , shta sklekovi, shta chetri, pa shta ona misli ko sam ja, a ...?


:klap::klap::klap::super:

Da je neko drugi napisao ovo :aaa::otkacio:

Ali pošto si ti....:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top