Trazi se SAMI

kambodza

Elita
Poruka
15.736
.....poshto je nasha drugarica po forumu novalsta zazelela da nadje nekog gorilu da smiri njene nemirne nozice i da dozivi te krike iz dzungle a u saradnji sa ostalim kolegama sa foruma koji kao i ja ne mogu da gledaju vishe u njen razigrani avatar ,jer nam se stalno manta od tih brzih nogu ........................znachi trazi se SAMI za nashu koleginicu ,molim samo konstruktivna predloge i ozbiljnost ....................forumashi budimo ljudi ,POMOZIMO drugarici u nevolji ...........HVALA u ime svih nas .....:ok:
 

..........nemo da minirash ,trazi se rika iz dzungle a tarzanov majmun je bio iste vrste kao i SAMI pa zbog toga ,nece valjda N da trazi dlaku u jajetu .................a ti nemo da minirash humanu akciju ..............:klap::dash:.......uvek neki miner jul briner se nadje da pametuje .....pih shto mrzim sitnichave ..........:whistling::cmok::klap:
 
..........nemo da minirash ,trazi se rika iz dzungle a tarzanov majmun je bio iste vrste kao i SAMI pa zbog toga ,nece valjda N da trazi dlaku u jajetu .................a ti nemo da minirash humanu akciju ..............:klap::dash:.......uvek neki miner jul briner se nadje da pametuje .....pih shto mrzim sitnichave ..........:whistling::cmok::klap:


e, nije ovo...sitnica...:)
 
majmun.jpg
 
.......da li stvarno sirovine (majmuni) mogu da zadovolje neke zenske potrebe,pitanje je sad i da li imate takve drugarice koje biraju samo takve tipove ..............ono,ovo rika,urlika i pozovite 92 komshinici mi je loshe ,dere se vec 45 minuta kao da je kolju ...jadnica ................
 
pa znam da znas :rumenko: al kad si spominjao bon ton :)
btw ja smatram da je strasno nekulturno od tih komsinica sto se zale..nije u redu :lol:
:cmok:

........sujeta je chudo ,prichala mi bivsha devojka kod nje u zgradi na nbg. bile chetri zene od po 45 god otprilike i prichale o svemu izmedju sebe dotachinjale se i sexa ,i kaze jedna od njih kako svaki dan najmanje 2 puta se kreshe sa muzem ove tri jadne kazu kako samo nekoliko puta u toku meseca ,kaze kakva je posle toga zavist ove 3 prema ovoj nasmejanoj bila ,tolika da su se svadjale oko gluposti sa njom ..............:super::super:.......dobar sex osmeh chuva .........:klap::cmok:
 

Back
Top