Vas komentar i misljenje

Deni72

Početnik
Poruka
9
Zamislite ovu situaciju:

Upoznate sasvim slucajno neku osobu,jos istog trenutka krenu obostrano emocije,dopada vam se kako se ta osoba smeje,kako prica,razmislja,slazete se u sexu.....jednostavno,dopada vam se sve kod te osobe,cak se obostrano jave misli o zajednickom zivotu!
Nakon dve nedelje ta osoba vam prizna da ima jednu cetvrtinu ciganske krvi u sebi,odnosno da joj je baka Ciganka!
Da li bi to promenilo vase emocije i planove!??
 
Zamislite ovu situaciju:

Upoznate sasvim slucajno neku osobu,jos istog trenutka krenu obostrano emocije,dopada vam se kako se ta osoba smeje,kako prica,razmislja,slazete se u sexu.....jednostavno,dopada vam se sve kod te osobe,cak se obostrano jave misli o zajednickom zivotu!
Nakon dve nedelje ta osoba vam prizna da ima jednu cetvrtinu ciganske krvi u sebi,odnosno da joj je baka Ciganka!
Da li bi to promenilo vase emocije i planove!??

Ako se emocije promene posle tog saznanja ( i bilo kog drugog slicnog) verovatno nisu ni bile posebno snazne, tako da se onda i planovi trebaju menjati.
Ovo pitas pod pretpostavkom da na forumu nema Roma, a ako ih ima pitanje ti je vise nego uvredljivo za njih.
 
Boze...moj pradeda je bio taliban...i sta sad...? Svi se lepo druze samnom, sexaju, jedino me ne zovu kad su neka veca okupljanja...ono, cista predostroznost..bombe i to...avioni, rakete...:roll:..

Super tema...Dje me nadje...:hahaha:

A ona ce sigurno super da ti gata,,,i peva i igra....i sad paljba...:roll::dash:
 
E ja nemam komentar! Ja zamalo da nayebem pošto je moj tata bio ciganski kum!!!??? Mislim oni su mi kumovi, ja do skoro nisam uopšte razmišljala o tome da su druge rase.... A za te ljude bi i ja i moji roditelji svet izokrenuli naopačke ukoliko je potrebno! Pa sve i da su zeleni a ne za nijansu tamniji!
 
Ne znam ja za to, zamisli do svadbe sve ok cela familija belci,
a kad' uđeš 'pod šatru' da se tako plastično : ) izrazim, ono gomnila
ciganja i ti se u jednom trenutku :think: zammisliš... da nisaaaam ja mozzdaaaa
pooogreeeešioooo svadbuuu? I onako skapiraš da je to njena familija i prijatelji i onda
počne narodno veselje neslućenih razmera, a tebi svaka druga slika sa svadbe sa ciganjem.
I vaša deca će biti 1/16 ciganji. I tako... Al' ako je volim boleo bi me pen. A mozzda i ne..
 
Moja drugarica je bila sa deckom kojem je mama ciganka.
Ok su ziveli uvek,pristojna porodica.
Ali nju je to uvek kopkalo,pogotovo jer je on bio bas tamnoput,ne bas ko prosecan ciganin,visok je i krupan,ali ono kad se zagledas bas te podseti malo.
Na kraju su raskinuli.
Takodje jedan poznanik je ozenio devojku kojoj su roditelji cigani,ona uopste ne izgleda kao ciganka,tamna je ali nista posebno,i taj njen muz kad god se posvadjaju on joj prebacuje sto je ciganka...kao mars cigansturo....i tako
 
Zamislite ovu situaciju:

Upoznate sasvim slucajno neku osobu,jos istog trenutka krenu obostrano emocije,dopada vam se kako se ta osoba smeje,kako prica,razmislja,slazete se u sexu.....jednostavno,dopada vam se sve kod te osobe,cak se obostrano jave misli o zajednickom zivotu!
Nakon dve nedelje ta osoba vam prizna da ima jednu cetvrtinu ciganske krvi u sebi,odnosno da joj je baka Ciganka!
Da li bi to promenilo vase emocije i planove!??

e, nisi ti za nju
prodji je se...:)

ps ebalo te pitanje...kad vec oces "komentar i misljenje"
 
хм.. моја јако добра пријатељица је сазнала за јако чудно име бабе, када је у радосници попуњавала породично стабло...:lol:
ни једног тренутка није размишљала о томе, да ли она њега и даље може да воли.. глупости...
само се повремено насмејемо имену баке... хихихи...:mrgreen:
 
хм.. моја јако добра пријатељица је сазнала за јако чудно име бабе, када је у радосници попуњавала породично стабло...:lol:
ни једног тренутка није размишљала о томе, да ли она њега и даље може да воли.. глупости...
само се повремено насмејемо имену баке... хихихи...:mrgreen:

Ajde i mi da se nasmejemo i da se tema zakljuca...:mrgreen:
 
Moja drugarica je bila sa deckom kojem je mama ciganka.
Ok su ziveli uvek,pristojna porodica.
Ali nju je to uvek kopkalo,pogotovo jer je on bio bas tamnoput,ne bas ko prosecan ciganin,visok je i krupan,ali ono kad se zagledas bas te podseti malo.
Na kraju su raskinuli.
Takodje jedan poznanik je ozenio devojku kojoj su roditelji cigani,ona uopste ne izgleda kao ciganka,tamna je ali nista posebno,i taj njen muz kad god se posvadjaju on joj prebacuje sto je ciganka...kao mars cigansturo....i tako


Uvek se raznezim kad cujem za lep i skladan brak i muskarca koji bas zna da te natera da se radujes sto si rodjena kao zena!:p
 

Back
Top