Crna magija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

ana12345

Gost
U poslednje vreme sam citala dosta clanaka i par nekih knjiga u kojima je ova tema dotaknuta ali mi zakljucak jos uvek izostaje.U jednom trenutku to mi izgleda objasnjivo a vec u narednom trenutku toliko bajkovito i nepojmljivo.Interesuje me Vas stav po pitanju ove teme...Mozda je neko od Vas imao neko interesantno iskustvo ili zna neku istinitu pricu u vezi sa crnom magijom
 
Pa sad ja neverujem mnogo u to,ali eto secam se jednog dogadjaja koji nema puno veze sa crnom magijom,ali ga ja pamtim.
Bilo je to 1992 godine u Beogradu,bio je negde septemabar.secam se da sam sa drugaricom otisla kod devojke njenog brata koja je tada zivela u mom kraju.Ona je vazila za jednu onako cudnu.neprilagodjenu osobu.Otisle smo kao nesto da uzmemo,bilo je oko 23h.Sedeli smo mod nje,ona je tu bila sa nekom svojom ekipom,sve neki cudaci,praixcalo se da su sektasi.Znam pustili su neku tehno muziku,vazduh je bio nekkao zagusljaiv ,cela soba je mirisla na neki 'tezak'miris.Mene je sve to iscpljivalo,sedela sam cutala,nisam imala snage ni da pricam.pre nego sto sam usla unutra bila sam odmorna,cila,ali sam se u tom trenutku osteila uzasno umornom.Znam da me ti mirisi nisu osamutili,nego jednostavno,imala sam snage,ali nisam znala kako da je upotrebim.oni su nesto caskali,nepovezano.Pokusavala sam da ubedim Jasnu(moju drugaricu)da krenemo,ali ona je sedela i blejala kao hipnotisana.Nudili su nam pice,nismo uzele.Kada smo nekako krenule i uzele to sto smo trebale,bilo je oko ponoci.Znam da dok sam stajala na ulici jedva sam videla,ulicna svetla su mi se mesala pred ocima,zvukove nisam jasno cula......te noci sam spavalako top,a ujutru sam se osecala mamurnom.I dan danas kada prodjem kraj tezgrade obuzme me jeza,iako znam da ona ne zivi tu.ne znam sta je to bilo,neko ispiranje mozga sigurno,mada tragicne dogadjaje koji su me snasli mesec dana kasnije ne povezujem sa tim.
 
Te knjige pisu ljudi koji zaradjuju na sujeverju i strahu ovog naroda.
p.s. Koje si god. sta trenutno radis? Moram da priznam da sam i ja neko vreme bio u nedoumici sto se tice tih gluposti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top