CDS MMA Tim

ShooterMMA

Primećen član
Poruka
574
CDS MMA tim je trenutno najuspesniji Mixed Martial Arts Tim u Srbiji!

cdsmmauv5.jpg


CDS je dao, saradjivali smo i kroz njega su prosli svi nasi najuspesniji MMA (ultimate fight) borci kao sto su:
- Miodrag Petkovic Pele
- Miljan Djurasinovic
- Mark Lajhner
- Dragan Tesanovic
- Dragutin Milosevic
- Aleksandar Radosavljevic
- Srdjan Sekulic
- Dusan Dzakic itd

CDS takmicari su takodje imali uspeha i na amaterskim MMA takmicenjima gde su takodje osvajali medalje: Aleksandar Tomic (CDS Bijeljina), Milos Jaric itd.

CDS je zacetnik modernog MMA-a u Srbiji kao i clan i predstavnik medjunarodnog ShootersMMA tima.


Termini rada CDS MMA Tima Beograd:

Sala Omladinskog Dzudo kluba Beograd, stadion OFK Beograda (juzna tribina), ul. Bore Vukmirovica 14
- Utorak: 17:30
- Cetvrtak: 17:30
- Subota: 15:00 - termin je otvoren za sve zainteresovane za trening i razmenu znanja

Sala Vukovi, Vracar ul. Molerova 11 - 13, prolaz izmedju zgrada, crvena _meta_lna vrata levo.
- Ponedeljak: 17:30
- Sreda: 17:30

U sklopu priprema za predstojece Amatersko MMA takmicenje u Opatiji, svi clanovi CDS-a mogu koristiti besplatno treninge u sali Vukovi do kraja ovog meseca, fokus ce biti na graplingu.

p.s. Postoji mogucnost da ce biti otvoreni termini i za boks, kik boks. Informacija ce biti na vreme postavljena.

info:
shootermma@gmail.com
064 3410 565
 
CDS MMA timu se na treninzima pridruzila nasa kik boks legenda Stanka Savcic Pejovic

n1426995925_30021734_4102.jpg


Ko je Stanka Savcic Pejovic:

Stanka Savčić - Pejović je jedno od najpoznatijih imena u srpskom borilačkom sportu. U bogatoj karijeri, takmičeći se u kik boksu, Stanka je ostvarila zapažene rezultate.

Od uspeha se posebno izdvaja sedam titula državnog prvaka, titulе prvaka Evrope i Balkana, kao i srebro na šampionatu sveta. Na osnovu ostvarenih rezultata 1996. je izabrana za najboljeg sportistu SD Crvena zvezda, a 2001. je dobila i priznanje za najboljeg kikboksera decenije.

Pozdrav za Stanku, njeno iskustvo i znanje ce nam sigurno koristiti, a cast je saradjivati sa jednim ovakvim sportistom! :super:
 
Poslednja izmena:
WFC je jedan od najjačih evropskih turnira u MMA i u muay thai borbama. Na turniru u Sofiji se borio i Francois Botha, nekadašnji prvak svieta u boksu i par puta učesnik K1 finala (8 najboljih teškaša svijeta).

Parovi i rezultati:

1. Thai 4-Man Tournament semifinals 1
Mohamad Mojaid (66,6kg) vs Jose Barradas (70,5kg)
Barradas, KO (midkick), R1

2. Thai 4-Man Tournament semifinals 2
Aydin Tuncay (69,8kg) vs Vladimir Valev (69,8kg)
Valev, decision

3. MMA
Dragan Tesanovic (91,2kg) vs Antoni Chmielewski (90,4kg)
Tesanovic, decision

4. MMA
Ivica Truscek (77kg) vs Miran Fabjan (77,1kg)
Truscek, armbar, R1

5. MMA
Fabricio Nascimento (77,1kg) vs Damir Mirenić (76,6kg)
Mirenic, TKO (g-n-p), R2

6. Thai
Saro Presti (72,4 kg) vs Mihai Barbu (72,4kg)
Presti, decision after extra round

7. MMA
Christos Petroutsos (76,8kg) vs Marco Santi (76,8kg)
Santi, RNC, R2

8. MMA
Jair Goncalves (93,5kg) vs Lukasz Jurkowski (95,5kg)
Jair, armbar, R1

9. Finale Thai 4-Man Tournament
Jose Barradas vs Vladimir Valev
Barradas, decision after extra round

10. Thai Superfight
Gregory Tony (107,5kg) vs Francois Botha (124,8kg)
Tony, decision

11. MMA - WFC Middleweight title fight
Jean Francois Lenogue (83,8kg) vs Lubomir Guedjev (82,6kg)
Guedjev, decision
 
Rezultati CDS MMA BG-BN takmicara sa OPATIJA CHALLENGE 2008 amaterskog MMA turnir 18.10.2008 ::



- Raso Vasic (CDS BN)

2. mesto -70 kg kadet


- Sloboda Maksimoviv (CDS BG)

2. mesto -80kg juniori


- Radomir Kopilanovic (CDS BN)

3 mesto-70 kg Junior

- Dragan Djokic (CDS BN)

2. mesto -59 kg kadet

Seniori:

- Mile Tasovac (CDS BN)
3. mesto -70 kg senior

- Milos Jaric (CDS BG)

3. mesto -77kg seniori

- Dalibor Milutinovic (CDS BG)

3. mesto -93kg seniori

- Viktor Vasic (CDS BN)

3. mesto +93kg seniori

- Jovan Vasovic (CDS BG)

1. mesto -77kg seniori

Uspesan nastup neseg najuspesnijeg MMA tima
CDS BG-BN
 
Intervju Dragana Gagi Tesanovica jednog od nasih najboljih MMA takmicara i clana CDS MMA Tima za hrvatski portal Profightstore

stav.jpg


Link: http://profightstore.com/default.aspx?modul=novosti&detaljno=2231&kategorija=slobodna%20borba;mma

Posljednji World Freefight Challenge u Sofiji predstavio je međunarodnoj borilačkoj javnosti jedno novo lice, mladog srpskog borca Dragana Gagija Tešanovića.

Tešanović je opravdao povjerenje koje mu je vlasnik WFC-a Zlatko Mahič ukazao, te je totalnom dominacijom u sve tri runde pobijedio poljskog borca Antonija Chmielewskog.

Prije te borbe, Tešanović je imao tri nastupa na turnirima u Srbiji, gdje je prekidom pobijedio svu trojicu svojih suparnika, redom su padali: Bojan Vojnović, Mihaly Dobrai i Saša Mitrović.

Beograđanin Gagi Tešanović ima 23 godine, i član je beogradskog kluba Car Dušan Silni, svojim rezultatima zavrijedio je da ga malo bolje predstavimo borilačkoj javnosti.


Koliko dugu treniraš MMA/slobodnu borbu,i jesi li se prije bavio borilačkim sportovima?
- Slobodnom borbom počeo sam se baviti u septembru 2006. godine, prije toga se nisam bavio borilačkim sportovima, već sam sedam godina trenirao nogomet u OFK Beograd.

Član si kluba CDS, tko su ti treneri, s kim radiš?
- Treneri su mi Jovan Manojlović – Kameni za MMA i Bogdan Stojčić za tajlandski boks. Sparing partneri su mi Aleksandar Radosavljević i ostali momci iz CDS, te borci iz Ronin Gyma. Aleksandar će se hrvatskoj publici predstaviti 8. studenog u Sisku na Bilić Erić Fight Night III.

Kako si ti doživio svoj debi na međunarodnoj sceni unutar WFC organizacije?
- Kada sam dolazio u Bugarsku na WFC-turnir mislio sam da je to neka prosječna organizacija, međutim tada sam upoznao Zlatka Mahiča i njegovu ekipu i oduševio sam se. Potom je slijedila press-konferencija i službeno vaganje, i shvatio sam da je riječ o organizaciji koja sve radi bez greške - na maksimalnom nivou.


Što kažeš na atmosferu među borcima i okruženje na WFC-u?
- Atmosfera je bila super, upoznao sam se sa svim borcima, čak smo svi trenirali zajedno u hodniku hotela večer prije turnira, savjetovali jedni druge, malo sparirali… Posebno bih izdvojio Brazilca Jaira Goncalvesa – čovjek je uvijek dobro raspoložen, nasmijan i spreman za šalu.

Kako si doživio borbu s Poljakom Chmielewskim?
- Borba s Poljakom bila je adekvatno taktički pripremljena, sve što sam očekivao desilo se u meču.

Koji su ti daljnji planovi u karijeri?
- Najprije moram sanirati ozljedu iz meča s Poljakom. Prostor za napredak vidim u tome da uspijem trenirati više od pet put tjedno – znam da sve nedostatke mogu popraviti samo da treniram malo više. A što se nastupa tiče – bit će kako Zlatko kaže – želja mi je jednog dana boriti se za pojas u WFC-u.

A kakva je MMA situacija u tvojoj domovini – Srbiji?
- Situacija za MMA u Srbiji je loša, može se reći da još uvijek MMA nije zaživio kao sport u Srbiji.
Neka poruka za kraj?
- Želim se zahvaliti cijeloj ekipi koja je bila uz mene u mom klubu Car Dušan Silni, zatim ljudima iz novosadskog Ronin Gyma, Judo klubu Žandarmerija, te Zlatku Mahiču na ukazanoj prilici i vama iz PFS-a na podršci.
 
Aleksandar Radosavljevic (CDS MMA Tim) vs Antoni Chmielewski(Poljska - KSW sampion) - pobeda TKO R2




Nemanja Milosevic (CDS MMA Tim) na K1 - Tai boks takmicenju "Borbom protiv nasilja" odrzanom u Novom Sadu 28.03.2010 u MMA mecu veceri pobedio predstavnika Kyokusinjitsua u prvoj rundi za 20 sekundi!

CDS MMA Tim, trenutno najuspesniji MMA ti u Srbiji!
 
Poslednja izmena:
Kategorije su:


  • muva - 57
  • bantam - 61
  • perolaka - 66
  • laka - 70
  • velter - 77
  • srednja - 84
  • poluteska - 93
  • teska - 120
  • superteska - nema limita

Ponekad se mecevi rade i u dogovornoj kilazi, npr do 95kg. I nemaju sve organizacije sve kategorije.

Fedor je radio meceve u teskoj i ponekad sa protivnicima iz superteske kao sto je Zuluzhino, Hong Man Choi itd.
 
Poslednja izmena:
uredu je,dobio sam sve potrebne info,hvala

Interesuje me,posto nisam bas lepo razumeo,da li postoje treninzi krav-mage koji se odrzavaju ponedeljkom i sredom za pocetnike??? jer sam video da utorkom i cetvrtkom imaju treninzi MMA a cini mi se da istim danima imaju i treninzi krav-mage na potpuno razlicitim lokacijama, koji bih u isto vreme voleo da treniram, a ne verujem da bih stigao da treniram isti dan i mma i krav magu! hvala

ili jos vaze ovi termini za MMA ponedeljak i sreda u 17 i 30 u Molerovoj? hvala
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jair Goncalves, Bor Bratovz i Andreas Kraniotakes na pripremama u CDS-u


Jair se vec proslavio mnogim pobedama sirom Evropei, BJJ crni pojas, vrhunski borac
Bor je vrlo talentovan borac iz slovenije, kome za sad karijera ide uzlaznom putanjom
Andreas je jedan od najboljih nemackih tesakasa ima 9 pobeda i 3 poraza
 
MMA Seminar koji ne bi trebalo da propustite!

MMA seminar u organizaciji tima Car Dušan Silni održaće se 9. oktobra sa početkom u 11 časova. Seminar će se održati u prostorijama Omladinskog džudo kluba u ulici Bore Vukmirovića 14.
Seminar će voditi osnivač CDS-a, čovek koji je doneo moderni MMA u Srbiju - Jovan Manojlović Kameni. Do sada je u karijeri sarađivao sa našim najboljim borcima kao što su Aleksandar Radosavljević, Dragan Tešanović, Dragutin Milošević, Dušan Džakić i mnogi drugi.
Na seminaru će se obraditi sledeće celine:

  • Osnovne MMA tehnike
  • Pravila amaterskog i profesionalnog MMA
  • Pravila ringa i kaveza
  • Udarci
  • Bacanja
  • Završnice
  • Kontrola tela
  • Ground and pound
  • Odbrana
Cena seminara je simbolična i iznosi samo 1000 dinara. Planirano je da seminar traje između 3 i 4 sata, a od opreme su vam potrebne samo bokserske rukavice.

info: 065 4 724 472

Snimak sa jednog od treninga u CDS-u

 
Početak retrospektive istorije najuspešnijeg MMA tima Car Dušan Silni.

cds-fb01-1.jpg


Za početak, deo istorije CDS-a - zajedno borci sa kojima smo saradjivali, koji su potekli u CDS-u, i koji su još uvek bore za CDS:

Miodrag Petković Pele

Milan Đurašinović

Dušan Džakić

Mark Lajhner

Dragan Gagi Tešanović

Aleksandar Radosavljević

Dragutin Milošević

Miloš Jarić

Jovan Vasović

Lazar Brkić

Slobodan Maksimović

Josif Alsaid

Vaso Bakočević

Srđan Sekulić

Viktor Vasić (CDS Bjeljina)

Dolaze nove generacije, novo vreme i nove pobede za CDS!!!
 

Back
Top