Vrati te mi Savez komunista!

pedjaza

Aktivan član
Poruka
1.251
Necu vise da zivim ovako!
Necu da mi se drzave svake 2-3 godine smanjuje, necu da zivim u getu, necu da me u inostranstvu gledaju kao kriminalca, necu da me ponizavaju kad treba da dobijem vizu, necu da se fabrike i preduzeca u koje su ulagali moji roditelji i roditelji mojih roditelja rasprodaju u bescenje, necu da oni koji su se besplatno skolovali sada naplacuju skolarine od mladih ciji roditelji su od usta izdvajali da bi se te skolske ustanove sagradile i opremale, necu da zivim zemlji koja ima marionetsku vladu, necu skupstinu koja lici na cirkus, necu da gledam ojadjene ljude koji ostaju bez posla i njihovu decu koja su zavrsila fakultete a ne mogu da se zaposle, necu korupciju, necu institucije koje su se pretvorile u feudalno-hajducke druzine i bratstva, necu kumovsku i burazersku ekonimiju, necu degradiran sistem drustvenih vrednosti, necu radnike ispred vlade, skupstine i sudova vec u preduzecima, necu kriminal, necu da sluzimo interesima dokazanih neprijatelja nase zemlje i naroda, necu da mi glume pametnjakovice neki polupismeni ali politicki podobni, necu privatne fakultete na kojima se diplome kupuju kao toalet papir, necu direktore koji prodaju radna mesta kao da im ih je otac ostavio...NECU!

Vrati te mi Savez komunista koji je vladao do 1990. godine i zemlju u kojoj se zivelo zivotom dostojnim coveka!
 
Poslednja izmena:
Vrati te mi Savez komunista koji je vladao do 1990. godine i zemlju u kojoj se zivelo zivotom dostojnim coveka!

Је л' могуће да си толико глуп па до сада ниси укапирао ДА СУ СВА ОВА СРА*А У БИВШОЈ СФРЈ УПРАВО ДЕЛО САТАНСКОГ САВЕЗА КОМУНИСТА...??? Па који су то и чији су то сада људи...90% свих недаћа које си набројао су ДЕЛА ДОЈУЧЕРАШЊИХ КОМУЊАРА И ЊИХОВЕ ДЕЦЕ ... и стварно прекини да пишеш овакве идиотизме!

Нико ти није УЗЕО СКЈ да би ти га ВРАЋАО - него сте се распали јер сте у бити и сржи НАЈОБИЧНИЈЕ ЛОПУЖЕ И НЕРАДНИЦИ И БИЛИ И ОСТАЛИ ДО ДАН-ДАНАС...



a043.gif
 
Можда и да ти вратимо СК,али постави национално освешћене Србе,а не сви национално освешћени и боре се како да исецкају Србију,а Српски комунисти повадили алатке из гаћа и свађају се међу собом чија је већа...
 
a zar nije kriv Vatikan ?

Броз је многе ствари радио по налогу ВАТИКАНА... тако да је кривица тих чудовишта огромна када је у питању страдање Срба - чак су и сами недавно признали своје учешће у геноциду против Срба (у судском спору у САД).
 
Necu vise da zivim ovako!
Necu da mi se drzave svake 2-3 godine smanjuje, necu da zivim u getu, necu da me u inostranstvu gledaju kao kriminalca, necu da me ponizavaju kad treba da dobijem vizu, necu da se fabrike i preduzeca u koje su ulagali moji roditelji i roditelji mojih roditelja rasprodaju u bescenje, k![/SIZE][/B]
Ulagali su oni .. da ne kazem sta , dokle vise prosipate tu imbecilnu propagandu :roll:
 
Је л' могуће да си толико глуп па до сада ниси укапирао ДА СУ СВА ОВА СРА*А У БИВШОЈ СФРЈ УПРАВО ДЕЛО САТАНСКОГ САВЕЗА КОМУНИСТА...??? Па који су то и чији су то сада људи...90% свих недаћа које си набројао су ДЕЛА ДОЈУЧЕРАШЊИХ КОМУЊАРА И ЊИХОВЕ ДЕЦЕ ... и стварно прекини да пишеш овакве идиотизме!

Нико ти није УЗЕО СКЈ да би ти га ВРАЋАО - него сте се распали јер сте у бити и сржи НАЈОБИЧНИЈЕ ЛОПУЖЕ И НЕРАДНИЦИ И БИЛИ И ОСТАЛИ ДО ДАН-ДАНАС...



a043.gif

SK se nije raspao nego je razbijen od srane neprijatelja ovog naroda. Nisu gradjani SFRJ, niti clanovi SKJ trazili da se SKJ ukine.
Clanovi SKJ us bili lopuze i neradnici pa se tada pristojno zivelo, a ovi sada su posteni i vredni, pa se zivi ovako.
Te ofucane price da je SKJ kriv za ovo vise ne piju vodu. To je mozda moglo da prodje pocetkom devedesetih. Proslo je 18 godina kako SK vise nije na vlasti, a ovi sto sad vode glavnu rec su se tad skolovali.
Radnicka klasa je ponizena i opljackana. Nisu komunisti prodali preduzeca u kojima su oni radili i ostavili ih bes posla!
 
Броз је многе ствари радио по налогу ВАТИКАНА... тако да је кривица тих чудовишта огромна када је у питању страдање Срба - чак су и сами недавно признали своје учешће у геноциду против Срба (у судском спору у САД).

Ma da, kriv je Knez Lazar sto se zamerio Turcima!
 
SK se nije raspao nego je razbijen od srane neprijatelja ovog naroda. Nisu gradjani SFRJ, niti clanovi SKJ trazili da se SKJ ukine.
Clanovi SKJ us bili lopuze i neradnici pa se tada pristojno zivelo, a ovi sada su posteni i vredni, pa se zivi ovako.
Te ofucane price da je SKJ kriv za ovo vise ne piju vodu. To je mozda moglo da prodje pocetkom devedesetih. Proslo je 18 godina kako SK vise nije na vlasti, a ovi sto sad vode glavnu rec su se tad skolovali.
Radnicka klasa je ponizena i opljackana. Nisu komunisti prodali preduzeca u kojima su oni radili i ostavili ih bes posla!

То РАЗБИЈАЊЕ је могло да се догоди само зато ШТО СУ СЕ НАЈВИША РУКОВОДСТВА СК ПО РЕПУБЛИКАМА ПРОДАЛА... никако другачије... а не знам тачно како се догодило распадање да ли укидањем или...

Драго ми је да признајеш да су чланови СКЈ били лопуже и нерадници - а ови сада су њихови потомци УГЛАВНОМ ЊИХОВА ДЕЦА који су 100 х веће лопуже од својих татица - прочешљај мало биографије виђенијих и најбогатијих па онда причај о СКЈ.

Код нас никада није постојала стварна радничка класа - него квази-радничка класа са циљем уништења села и патријархалне породице, то је био задатак СКЈ. Сви ти тзв."радници" су били једном ногом у фабрици а другом у свом селу, тако да нема говора о РАДНИЧКОЈ КЛАСИ. И управо су комунисти и комунистички директори разбуцали и попродавали та предузећа и данас ти празилуковићи и лопуже овде изигравају бизМисмене... немој да се правиш блесав. Па највећа ДЕЛТА лопужа Мишко ти је бивша комуњара, па Карић и остали... узми било ког бизМисмена па се распитај...
 
То РАЗБИЈАЊЕ је могло да се догоди само зато ШТО СУ СЕ НАЈВИША РУКОВОДСТВА СК ПО РЕПУБЛИКАМА ПРОДАЛА... никако другачије... а не знам тачно како се догодило распадање да ли укидањем или...

Драго ми је да признајеш да су чланови СКЈ били лопуже и нерадници - а ови сада су њихови потомци УГЛАВНОМ ЊИХОВА ДЕЦА који су 100 х веће лопуже од својих татица - прочешљај мало биографије виђенијих и најбогатијих па онда причај о СКЈ.

Код нас никада није постојала стварна радничка класа - него квази-радничка класа са циљем уништења села и патријархалне породице, то је био задатак СКЈ. Сви ти тзв."радници" су били једном ногом у фабрици а другом у свом селу, тако да нема говора о РАДНИЧКОЈ КЛАСИ. И управо су комунисти и комунистички директори разбуцали и попродавали та предузећа и данас ти празилуковићи и лопуже овде изигравају бизМисмене... немој да се правиш блесав. Па највећа ДЕЛТА лопужа Мишко ти је бивша комуњара, па Карић и остали... узми било ког бизМисмена па се распитај...

Postoji velika razlika izmedju komuniste i komunjare (clana SK koji po uverenju nije komunista, vec je tu iz koristoljublja).
Kada je razbijen, SKJ je imao oko 2.700.000 clanova od kojih vecina nisu bili komunisti po opredeljenju, vec komunjare, tj. grebatori.
 
Цитат:
Оригинал поставио Torrente Bgd
Pa eto ti DS to su ti deca tih iz saveza komunista .


Moram priznati da cenim tvoj humoricni smisao za ironiju :lol:

Је л', мајке ти? А шта ту није тачно ???

1. Мићуновић (стари удбаш, оснивач Црвеног универзитета Карл Маркс 1968.)
2. Зоран Ђинђић (син високог официра ЈНА)
3. Борис Тадић (син познатог члана СКЈ Љубе Тадића)
4. Колунџија (бивши члан ЈУЛ-а тј. бивши члан странке Човића)

5. Влаховић...хехехе... чији ли је тај мали...... и тако можемо редом... највећи број комуњара је управо у ДС-у.
 
Је л', мајке ти? А шта ту није тачно ???

1. Мићуновић (стари удбаш, оснивач Црвеног универзитета Карл Маркс 1968.)
2. Зоран Ђинђић (син високог официра ЈНА)
3. Борис Тадић (син познатог члана СКЈ Љубе Тадића)
4. Колунџија (бивши члан ЈУЛ-а тј. бивши члан странке Човића)

5. Влаховић...хехехе... чији ли је тај мали...... и тако можемо редом... највећи број комуњара је управо у ДС-у.

Ako je neko sin komuniste, ne mora da znaci da je i on komunista.
|Politicko opredeljenje se ne nasledjuje genetski.
 
Postoji velika razlika izmedju komuniste i komunjare (clana SK koji po uverenju nije komunista, vec je tu iz koristoljublja).
Kada je razbijen, SKJ je imao oko 2.700.000 clanova od kojih vecina nisu bili komunisti po opredeljenju, vec komunjare, tj. grebatori.

Добро, овде могу да се сложим са тобом, али зар ти сама твоја констатација не казује ДА ЈЕ ТАЈ ПРОЈЕКАТ ПРОПАО КАО И ЊЕГОВА ИДЕОЛОГИЈА....све је то било ФАЛШ, све је то била ЛАЖ... како то не разумеш. "Благостање" бивших времена о коме пишеш је ОБМАНА - Броз је потписао 70 ШТЕТНИХ УГОВОРА ПО СРБИЈУ, узео 30 милијарди долара од САД - и сада каубоји ДОШЛИ ПО СВОЈЕ... пре свега који би се поштен човек бавио политиком??? И ако се појави спорадично неки изузетак као што је Коштуница - остали глодари га униште и уклоне.
 
Ako je neko sin komuniste, ne mora da znaci da je i on komunista.
|Politicko opredeljenje se ne nasledjuje genetski.

Па управо су тате и маме КОМУЊАРЕ омогућиле политичку проходност и подобност и утабале стазе својим ларвама које нас данас овако безочно пљачкају и уништавају државу - једино су комуњаре у то време могле да школују своју децу напоље а не сиротиња.
 
Па управо су тате и маме КОМУЊАРЕ омогућиле политичку проходност и подобност и утабале стазе својим ларвама које нас данас овако безочно пљачкају и уништавају државу - једино су комуњаре у то време могле да школују своју децу напоље а не сиротиња.
Komunizam je imao dosta nedostataka-ali je mukotrpni prelazak iz komunizam u kapitalizam za zemlje Istocne Evrope doneo tragediju i demografsku katastrofu..
Danas se u Madjarskoj sklapa 50% manje brakova nego pre 20 godina..
Sistem dodele stanova u komunizmu je stimulisao stvaranje zdravih porodica..
Za vreme komunizma se u Srbiji radjalo preko 100 000 beba -danas ispod 60 000 godisnje..
Interesantan clanak u stranoj stampi..

http://www.iht.com/articles/2008/09/09/europe/letter.php
 

Back
Top