ko peva zlo ne misli

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
...da bi razbio preuranjenu ejakulaciju cesto sam sebi(u glavi) za vreme snoske pevao glupe pesme kao recimo "ej od kad sam se rodio srece nisam imao x2 samo ti si moja bila zasto si me ostavila x2...."

ima li neko tajnu pesmicu ili da kupim katanac :mrgreen:
 
pevaj
sejo.jpg
pevaj
 
e, sad vas rikan da vam prica jednu pricu za seja kalaca... gostovao on u jednoj kafani... i mi, naravno, otisli... a njemu puk'o glas... i drug jedan uzeo mikrofon od njega iz zezanja i otpevao jednu strofu neke pesme... elem... kad se vece zavrsilo, ljudi jos uvek pod snaznim emotivnim nabojem... sve veselo... ode taj drug kod njega da popiju po jednu.. i pita ga: 'Sejo, jel si video kako pevam, a?' ovaj kaze... 'Ekstra je bilo, brate'... pita ga opet drug: a'Ajel sam te menjao bar pola veceri?' sejo mu kaze: "Jesi, brate... mozda i vise"... a na to mu kaze onaj drug: "E, daj onda pola para sto si zaradio"... znaci... vas rikan je hteo da crkne od smeha... e, devla, devla... smejao se i sejo... jos neko vreme... a onda krenuo svojim putem ka nekoj diskoteci u visbadenu, il' nesto slicno... ima na pinku stalno...
u prilogu....
http://www.sejo-kalac.net/
 

Back
Top