CSI Las Vegas

!!!!! Nemoj da pričaš...pa to je fantastično :super: :super: :super:
Moja omiljena od C.S.I. :worth:
Nadam se da će te je vrlo brzo zavoleti i da će vam postati omiljena (za one koji je nisu nikad odgledali).
Samo je šteta što je ne daju lepo od prvog serijal.
 
Ma super...ali zar RTS nije vec pustao petu sezonu?I da Lorens Fisburn menja Grisoma,koji ce se pojavljivati povremeno kao I Sara...i nece mi pasti na pamet da gledam seriju ako nema Grisoma koji je dusa ove serije :cry:
 
RTS će reprizno prikazati 5.i 6. sezonu a potom premijerno emitovati 7.i 8. sezonu :super:
Inače serija kreće sutra već od 12:45...sigurno reprizom zadnje epizode iz 4.sezone.
Šteta što ih ne daju ponovo ispočetka od 1.sezone...bilo je tu fantastičnih epizoda gde su ih gledaoci i najviše zavoleli.
 
RTS će reprizno prikazati 5.i 6. sezonu a potom premijerno emitovati 7.i 8. sezonu :super:
Inače serija kreće sutra već od 12:45...sigurno reprizom zadnje epizode iz 4.sezone.
Šteta što ih ne daju ponovo ispočetka od 1.sezone...bilo je tu fantastičnih epizoda gde su ih gledaoci i najviše zavoleli.

Pa ovo ne da je super, nego je fenomenalno! :super: :super: :super:
Konacno da i ja odgledam nesto preko 5 sezone... Jedva cekam... :mrgreen:
 
Ja sam se nadala da ce dati sve od pocetka - tako je bar bilo sa Majamijem i Njujorkom, ali ajde i ovo je vise nego super :)

Inace u 9-toj sezoni Grissom napusta seriju negde na sredini imate sve na CBS.com
 
hahaha ne verujem,5-tu i 6-sezonu odjednom?!Pa to je :super:...na HRT-u pocinje 8-ma sezona a sobzirom koliko je RTS siguran gledacu na HRT-u za svaki slucaj pa ako RTS prikaze i 8-mu...od viska glava ne boli :)
 
Zar je moguce da se oviliko malo pise o ovom serijalu CSI?
Ja se i dalje odusevljavam petom sezonom i ako sam je gledao bar 3 puta. Jucerasnja epizoda bas mi se svidela!!! A definitivno nema Grisoma u najnovijoj sezoni!!! - RAZOCARAN SAM!!!!
 
Zar je moguce da se oviliko malo pise o ovom serijalu CSI?
Ja se i dalje odusevljavam petom sezonom i ako sam je gledao bar 3 puta. Jucerasnja epizoda bas mi se svidela!!! A definitivno nema Grisoma u najnovijoj sezoni!!! - RAZOCARAN SAM!!!!

Tek su krenuli,biće komentara :cool:
Grisoma nema ali i ja ipak mislim da žele malo da uvedu neku svežinu i novinu u seriji...jer sa starom postavom raditi toliko godina može i doći do zasićenja kod gledalaca,bez obzira koliko ih voliš...verovatno da je nešto novo osmišljeno i za sada možemo samo da žalimo što nema više gurua Grisoma,dok ne pogledamo šta zna Fišburn :neutral:
 

Back
Top