zaboravite 2G , to je proslost
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: zaboravite 2G , to je proslost

NEC
    Guest

Podrazumevano zaboravite 2G , to je proslost

Kupio sam NEC E616 pre nekoliko dana.
    Bolji telefon nije napravljen do sada, mada je to 3G telefon !

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Aha, videcesh kad prodje vishe od nekoliko dana...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

A sta to tvoj telefon, izuzev 65536 boja na TFT ekranu, poseduje vise od vecine 2G telefona?

Telefon je telefon... a mobilni se ne dele po generacijama vec po korisnosti... i naravno, na cell-phones i smart-phones... Ako vec hoces napredan telefon, kupi neki smart-phone baziran na SymbianOS-u, Linux-u ili WindowsMobile-u... Svi ostali su isti - telefoni... Imaju poneku funkciju vise-manje i to je to...

Ovako, kupio si poprilicno skupu igracku, sa vrlo limitiranim funkcijama, i za par dana, kao sto Lord British rece, videces koliko je 'zakon'

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: zaboravite 2G , to je proslost

Citat Original postavio NEC
    Bolji telefon nije napravljen do sada, mada je to 3G telefon !
    ih... pa, i ja imam 2.75G telefon (Nokia 3200 sa EDGE-om), ali ne smatram to nekom prednoscu...

sve je to isti sh|t!

Ovaj sto je zapoceo temu
    Guest

Podrazumevano Rekla kazala !

Englez daj malo fakta, a ne videces za nekoliko dana ...

E posto ja radim u Ericssonu u Svedskoj i bas se bavim tim stvareima 3G imao bih ovde da pisem dva dana koje su sve prednosti 3G u odnosu na 2 i 2,5 G.

U svakom slucaju cena razgovora ce biti jeftinija za 40-50% u poredjenju sa 2G , zar to nije dovoljna prednost !

A da ne pricam o video razgovorima, surfanju da 14Mbit/sec kad se bude WCDMA koristio , 2Mbit/s sa CDMA, i masa toga al iu zavisnosti sta ti mobilni operatori budu ponudili svojim korisnicima!

Toliko za sada , ako vas nesto drugo zanima slobodno pisite a ja cu nastiojati da vam objasnim koliko je u mojoj moci !

grande
    Guest

Podrazumevano 3G

koliko se kod vas u svedskoj krecu tel 3G,i pojasni malo posto vidim da znas o tome nasima u yugi o tim telefonima,i toj mrezi,pozdrav iz italije,P.S=video poziv za samo 5cent min,razmisli te.Pozdrsav za tebe u svedskoj

Ericsson
    Guest

Podrazumevano

Poz !

Pretplata kosta 199 svedskih kruna , telefon dobijas dzabe.
    U tih 199 kruna imas 60 minuta razgovora sa drugim operatorima i kucnim pretplatnicima a razgovori izmedju 3 pretplatnika ne kostaju nista bilo obicni bilo video.

3 koji je novi operator na svedskom trzistu mora da znatno poveca broj pretplatnika da bi poslovao pozitivno pa je zbog toga trzistu ponudjena ovako primamljiva ponuda. Uskoro treba i ostali da pocne sa 3G pa ce konkurencija uciniti svoje.

Na kraju se nadam da cu moci da iskljucim kucni telefon i da samo koristim mobilni telefon.

U Italiji je 3 startao medju prvim i neznam kako njima ide.
    Nadam se da ce uskoro u Srbiji neko investirati novce u 3G, minuta razgovora ce kostati manje za operatore pa ce samim tim biti jeftiniji razgovor i za narod.

Sto se samog telefona tice samzadovoljan , mada postoje dve mane kod ovog telefona:
    1. Vreme koje baterija mora na ponovno punjenje moglo bi da bude duze
    2. Kad prelazite iz teritorije koje pokriva 3G stanica na teritoriju koju pokriva 2G stanica telefon nije u mogucnosti da automatski prebaci razgovor nego dodje do prekida.
    Sa vrermenom ce sigurno i to biti reseno , na pocetku su i 2G telefoni morali cesto na punjenje baterije.

pozdrav za sve vas

Slične teme

1. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 29.03.2009., 22:39
  2. 18. Novembar, ne zaboravite Leonide!
    Autor Svabov u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 21.11.2006., 22:47
  3. zaboravite
    Autor Zorica4 u forumu Arhiva
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 14.04.2004., 16:38