Rodjendaonice u NS

zauzeto

Primećen član
Poruka
533
Polako nam se priblizava 2. rodjendan, pa sam pocela da razmisljam o rodjendaonicama.
Prvi rodjendan smo slavili u rodjendaonici Nemo u Mise Dimitrijevica i bilo je ok, samo sto je lavirint u njoj za vecu decu, ali bas vecu, a posto smo odlazili u igraonicu Obrazovni centar koji ima ekstra lavirint u koji ona sad vec sama moze da udje i obidje ga celog, to mi je problem. Naime,skoro smo bili u Nemu i ona je naravno zapela da udje u lavirint, ali nema sanse kroz njega da prodje, ako i uspe da se provuce i predje neke prepreke, lako moze da se strmekne, a ja nema sanse da udjem u njega... U ovaj u obrazovnom centru ulazim i prolazim bez problema, ako treba:mrgreen:
Postoji mogucnost organizovanja rodjendana i u obrazovnom centru, ali je cifra ozbiljnija, a i nemamo toliko malih gostiju da bih progutala toliku cifru.
E sad, htela sam da zamolim drage sugradjanke i sugradjane ako znaju gde ima rodjendaonica koja je zgodna za 2-godisnje dete da napisu.
:hvala:
 
Mali princ na Telepu, Mali Lavirint u Zlatne grede

Lucky land je jako skup, ali je najbolji; zato što ima mesta za roditelje, i za decu različitog uzrasta. 350 din po detetu; ali za te pare ima fornetti i soka neograničeno, samo se torte donose.

Mi smo slavili u Leptiriću, ali samo zbog dvorišta; inače unutra je bzvz. A čula sam da je i u Čarobnom svetu lepo, ali ne znam ni cenu ni ništa više
 
Mali princ na Telepu, Mali Lavirint u Zlatne grede

Lucky land je jako skup, ali je najbolji; zato što ima mesta za roditelje, i za decu različitog uzrasta. 350 din po detetu; ali za te pare ima fornetti i soka neograničeno, samo se torte donose.

Mi smo slavili u Leptiriću, ali samo zbog dvorišta; inače unutra je bzvz. A čula sam da je i u Čarobnom svetu lepo, ali ne znam ni cenu ni ništa više

Hvala!
Znas kako, kad pobrojim svu decu koju bismo pozvali, onda to i nije tako strasno.
To sto ima soka i forneta neograniceno - mislim, koliko detsce od 2 godine moze pojesti i popiti. Ako mi je reper moje dete, onda pola forneti stapica i pola soka, jer ima ona i pametnijeg posla nego da jede :)
U principu, na ovim prvim rodjendanima najveca stavka su ustvari sami roditelji i odrasli gosti, a to bih odlskom u Lucky mogla mozda najbezbolnije da resim (da li ima tamo nesto za roditelje tipa kafic?) tako sto bi velike poseli u kafic, pa nek piju sta hoce, i imali bismo tortu, tj. torte i to bi bilo otprilike to.
Moram da obidjem te sto si mi nabrojala...
Hvala!
 
Samo, tamo je gužva, mora da se zakazuje dosta unapred

Pa valjda nismo zakasnili za kraj novembra?
Moram se ipak malo ozbiljnije pokrenuti, znam.
Prosle godine krenem ja pocetkom oktobra da zakazem rodjus jos se mislim kako ce garant pomisliti koja sam kretenka kad zakazujem toliko unapred, kad ono jedva sam uspela da dobijem termin i to ne na dan rodjendana, taj je vec uveliko i odavno !? bio rezervisan, vec dan posle!
 
pa nije...nijeeeee...nismo to teli da kažemo......nemo se ljootiš, kad te molim......ma detetu da je lepo..al ša dete zna sa 2 godine dal mu je rođendan....ja baš prošle srede bio na jednom rođendanu dvogodišnjaka.....ćasna reč...i sad neki ga pitali..a kolko imaš god...a on ne zna ni na prste da pokaže...pokazooje kako mu doone...mnogo je sladak .........e, oni isto imaju mali stan..al nešo ipak veći od tvog...i to ceo dan traje.....taj rođendan...ja došo kad su svi otišli u 10 uveče... nisam mogo pre....i znaš kako su napravili....sve su živo izbacili...samo stolovi ...svooda stolovi...klopa...i svi sede i jedu.........i pričaju...meni bilo sooper..valjda šo je ostalo petoro ljooodi.. pa sam se lepo ispričao.......neam ja niša protiv igraonica......nego sam neobiljan...ja-neozbiljan...eo,samobičoojem se...... ugrkdke9w72372 ! toočem tastaroooru....ovoono...nemo mi bwe stvaraš osećaj krivice....
 
pa nije...nijeeeee...nismo to teli da kažemo......nemo se ljootiš, kad te molim......ma detetu da je lepo..al ša dete zna sa 2 godine dal mu je rođendan....ja baš prošle srede bio na jednom rođendanu dvogodišnjaka.....ćasna reč...i sad neki ga pitali..a kolko imaš god...a on ne zna ni na prste da pokaže...pokazooje kako mu doone...mnogo je sladak .........e, oni isto imaju mali stan..al nešo ipak veći od tvog...i to ceo dan traje.....taj rođendan...ja došo kad su svi otišli u 10 uveče... nisam mogo pre....i znaš kako su napravili....sve su živo izbacili...samo stolovi ...svooda stolovi...klopa...i svi sede i jedu.........i pričaju...meni bilo sooper..valjda šo je ostalo petoro ljooodi.. pa sam se lepo ispričao.......neam ja niša protiv igraonica......nego sam neobiljan...ja-neozbiljan...eo,samobičoojem se...... ugrkdke9w72372 ! toočem tastaroooru....ovoono...nemo mi bwe stvaraš osećaj krivice....

pa nije...ovoono...;)

nego, to sa stolovima, jedenje i pijenje, pa ja tako necu...
no, nema veze, uzivajte!
 
Pozdrav, vidim da je problem pronaći adekvatno rešenje i za decu i za roditelje, a da se pritom i cena poklapa. U pravu ste za Obrazovni klub - dosta su digli cene, često menjaju radnike i zadimljene su prostporije.U Laki lendu nisam bila,ali sam čula da tamo uopšte nema animatorskog programa-deca zuje kao muve bez glave, a " animatori " su čuvari stogoće.Velike pohvale Malom lavirintu u kojem je dosta mojih prijatelja proslavilo rođendan deci- sediš piješ kaficu, decu veličanstveno animiraju, prelep prostor, čisto i uredno.Takođe u tu kategoriju spada i Nemo,mada davno sam bila tamo,ali samo sam dovela sestrića na dnevno igranje..

Sve koji žive na Novom naselju moram obavestiti da je otvoren sportski klub za decu u kojem se organizuju rođendani. Tu mi se dopada što su rođendani zatvorenog tipa, jako su ljubazni, prostor je predivno oslikan Diznijevim junacima, ima opcija i sportskog rođendana sa trenerom,Winx rođendani.Nalaze se preko puta Tuš marketa, kad se prođe u dvorište - to je renovirano atomsko sklonište.Od moje sestre mali ide tamo i na korektivnu gimnastiku. Zaista je fino mesto,onako domaćinski se osećaš tamo, a cene su smešne.

Što se tiče kućnih varijanti,mislim da je to dosta skupa investicija jer većina animatora naplaćuje 30 €,a većina njih i nije obučena za to ( možda ja to gledam sa profesionalne strane jer sam vaspitač po struci pa smatram da taj posao moraš voleti i znati raditi ).
Dopada mi se ova nova ponuda mađioničara koji nudi edukativnu predstavu ( to bih volela videti).Ne mogu da se setim kako se zove,ali sam videla plakat na Spensu u Baloon shopu.zanimljive su mi opcije da deca kroz igru i nauče.Ako bude aktuelnan i na leto angažovaću ga za sestrićev rođendan-što da ne, malo da se i mi zabavimo:)
Nadam se da sam uspela da doprinesem svojim informacijama i iskustvom.
Pozz Taisa
 
Zdravo svima!
Imamo isti problem - predstojeci 2. rodjendan:zper:, i to 2. deteta, treba nam prostor koji pokriva rodjendane i malih ( 2-3-4 god) i velikih (5-9) i onih veeelikih (matorih)...
Ne znam o cemu Gresa prica, pa neka napise koji je to sportski klub za decu da se informisemo...valjda primaju i matore...
Starijoj devojcici smo slavili jedan rodjedan u Obrazovnom klubu pre dve g( bilo je super) sada je dosta skuplje, pa necemo sigurno... U Laki lendu sigurno necemo, proslog decembra smo bili na jednom rodjendanu i smrzli smo se, a i preveliko je za prijateljsku atmosferu; Nemo jeste za stariju decu; Mali lavirint bas ne lezi, nekako je sve prilično staro (osim karaoke sistema) - stara kuca za koju se ne moze reci da je renovirana......
Letos smo slavili u Bambinu, a i bili smo na dva rodjusa u bambinu i bilo je odlično sva tri puta. Mi smo se debelo iskesirali, nije da nije vredelo, ali je bas bilo dosta... sada, medjutim nisam sigurna kako je zimi, odnosno kada se ne koristi njihova prelepa terasa, verovatno je i utisak dosta slabiji..:confused:
Zelim da pohvalim jednu rodjendaonicu u Gundulicevoj ulici , " Zvezdani kutak" :ok:skroz mi je simpa, nije ni mala ni velika, kapacitet je 20 dece, 20 odraslih, ali komotno, znaci da bi moglo i vise, fino je opremljena...mi smo bili na jednom rodjendanu tamo i bilo nam je super, mada su svi bili malo veci...
Malo je savremenija varijanta, ima manji lavirint, ima zezalice, karaoke... fino... deci se jako svidelo:klap: a i roditelji (koji su se za nju odlučili) bas su bili zadovoljni:D

Nije bilo lose ni u Rodjusu u Pap Pavla, malo je samo manji prostor, a tamo smo bas bili na 2. rodjendanu...

Bas se razmisljam da tamo proslavimo 2. rodjendan, ili mozda Zvezdanom Kutku...

Mozda ce neko imati jos neke ideje, a valjda sam i ja nekom pomogla :)
 
pa nije...nijeeeee...nismo to teli da kažemo......nemo se ljootiš, kad te molim......ma detetu da je lepo..al ša dete zna sa 2 godine dal mu je rođendan....ja baš prošle srede bio na jednom rođendanu dvogodišnjaka.....ćasna reč...i sad neki ga pitali..a kolko imaš god...a on ne zna ni na prste da pokaže...pokazooje kako mu doone...mnogo je sladak .........e, oni isto imaju mali stan..al nešo ipak veći od tvog...i to ceo dan traje.....taj rođendan...ja došo kad su svi otišli u 10 uveče... nisam mogo pre....i znaš kako su napravili....sve su živo izbacili...samo stolovi ...svooda stolovi...klopa...i svi sede i jedu.........i pričaju...meni bilo sooper..valjda šo je ostalo petoro ljooodi.. pa sam se lepo ispričao.......neam ja niša protiv igraonica......nego sam neobiljan...ja-neozbiljan...eo,samobičoojem se...... ugrkdke9w72372 ! toočem tastaroooru....ovoono...nemo mi bwe stvaraš osećaj krivice....

tebi nije baš dobro... aj se normalizuj malo, teško mi je da čitam ove tvoje hijeroglife
 
Ima nova rodjendaonica na Limanu 4 u N. Fronta, kod Univera. Zove se Čigra, velika je, ima prostor i za decu i za roditelje. Klopa i pice se donose, a moze i njihovo.

Da li neko može da mi objasni tačno gde se nalazi ova rođendaonica?
Svaki dan prolazim tuda, a nemam pojma da ima rođendaonica.
Vreme je da nešto zakupimo i ovo nam je baš blizu, super bi nam leglo pa bih volela da odem i vidim kako izgleda.
 
Danas smo slavili rodjendan u Nemo rodjendaonici u Novom Sadu.Prostor je predivan ali nazalost osoblje skroz nezainteresovano.Animirali su decu na nacin skroz neprilagodjen mojoj dvogodisnjoj cerkici.Animacija je sveukupno trajala pola sata.Deset minuta pred polazak su odraslima podelili tortu.Pice na stolu su sluzili kao da je moje a ne njihovo(placa se na kraju u zavisnosti koliko gosti popiju).Njih tri su u kuhinji sedele i razgovarale a ja sam im dosla napomenuti da pojedini gosti nemaju vise pica.Ovo nam je prvi rodjendan u igraonici i ne znam kako je na drugim mestima,uglavnom u Nemo se vise necemo vratiti.Lose,lose,lose.
 
Mi smo tri godine za redom slavili rodjendan u vrticu "Vila" u ul.Vojvodjanskih brigada, i prezadovoljni smo.Bili smo na rodjendanima u svim mogucim igraonicama u gradu ali posto moja kcerka nije bas neki ljubitelj klasicnih igraonica kako joj se priblizava rodjendan uvek se vrati na to da hoce u "Vilu".Nije nista skuplje a ni jeftinije od ostalih igraonica jedino sto je po meni bolje i za decu interesantnije jer kompletnu organizaciju i animaciju rade vrsni vaspitaci koji tacno znaju da prilagode igre uzrastu dece.Naravno posebno mesto je namesteno i za roditelje koji mogu da prisustvuju ridjendanu,od srca mogu da preporucim,jer je provereno dobro....
 
Ja samo mogu da pohvalim "Nemo" kao ubedljivo najbolju rođendaonicu u gradu. Slavili smo rođendane u 3 različite rođendaonice, a bili smo u bezbroj i "Nemo" je najbolji.
I usluga i animacija i ambijent.
Čula sam od nekoliko ljudi da hvale "Dečije ćoše" u ulici Lasla Gala i gledala sam fotke sa Facebook-a, čini mi se da je ok.
Ja sam planirala da odem da pogledam jer nismo do sada bili tamo ni na jednom rođendanu, ali nisam stigla, a vreme za rođendan se približilo i onda sam rezervisala opet u "Nemo".
Tamo je takva frka i krkljanac za termine da smo opet morali da se uklapamo, 2 meseca pre rođendana, nismo dobili željeni termin.

A bivši "Lucky Land", sadašnji "Starly" mogu samo da preporučim za zaobilaženje u širokom luku. Usluga je nula!:evil:
 

Back
Top