Da li će početi Treći sveCki rat ?

Da li će izbiti Treći sveCki rat ?

  • Hoće

  • Neće

  • I to me zabole ćoše od kompjuterskog stola :)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Dakle, vidimo šta se dešava oko Rusije, Gruzije, Venecuele, Irana, Sirije i još nekih zemalja. Tenzije izmedju SAD i Rusije su sve veće i veće, priča se o sankcijama Rusiji i zavrtanju slavina za gas i naftu od strane Rusije, novi hladni rat samo što nije počeo, barem se tako čini a posle njega će možda uslediti i Treći sveCki rat !

Ja mislim da ipak neće ali hajde da vidimo šta vi mislite. Dakle, da li mislite da će uskoro početi Treći sveCki rat ? :)
 
mene nešto više strah onog današnjeg pokusa na švajcarsko-francuskoj:mrgreen: granici nego trećeg svetskog rata:cool:

xe8ote:cool:...sa trećim svetskim možemo samo planetu da zayebemo:whistling:....a sa onim pokusom možemo pola galaksije da bacimo u crnu rupu:hahaha:...jadni bre tamo neki nedužni marsovci:sad2: il jupiteranci:sad2: il mali zeleni:sad2: nit ih vidli:eek: nit okusili:eek: a i njih bi tada onako nevine da sye8emo u crnu min0ju :mrgreen::mrgreen::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:

a ti dr.Šekija?:mrgreen::dash:....samo ne razumem kako stigneš i još ovde na forum doć:???:...ipak je to hiljade i hiljade strana za pročitat njegovih neDela....mora da jednom rukom kucaš a drugom držiš najnoviji bestseler iz wadikalskog književnog kruga:hahaha:

Ja tek imam u planu da procitam sve Sekijve knjige, njegovo vreme tek dolazi, nego pu, pu, da ga ne urocim, pa da ga tamo ne otruju ili tako nesto...!
Seki gleda u buducnost, i proslost, i njega retko ko razume!
 
ma, kad procitas jednu Seletovu..."pripovjetku" ko da si ih sve procito...:)

molim lepo:arrow:
imate vremena do sledećeg meseca da pročitate sve njegove pripovetke:!:...i kad dođem u Bg da mi najbolju preporučite da kupim, važi?:!::?::idea:

nebude li me već nakon 5 strane zasmejala toliko da ću da se upisham u gaće:idea::arrow:...vratit ću pripovetku:!: i tražiti reklamaciju:mrgreen:
e da:!: i naravno:arrow: "ratnu" odštetu na razočarenje u šekijevu interpretacijsku neMoć:hahaha::hahaha::hahaha::mrgreen:
 
molim lepo:arrow:
imate vremena do sledećeg meseca da pročitate sve njegove pripovetke:!:...i kad dođem u Bg da mi najbolju preporučite da kupim, važi?:!::?::idea:

nebude li me već nakon 5 strane zasmejala toliko da ću da se upisham u gaće:idea::arrow:...vratit ću pripovetku:!: i tražiti reklamaciju:mrgreen:
e da:!: i naravno:arrow: "ratnu" odštetu na razočarenje u šekijevu interpretacijsku neMoć:hahaha::hahaha::hahaha::mrgreen:


a ne ne...ja sam procitala koliko mi "treba"...

+ rado cu ti ih pokloniti
mozes ih upotrijebiti na razne nacine (i svi su korisniji od...citanja istih...);

1. izolirane kvalitetnom plasticnom vrecom posluzit ce kao izvrstan "teg za tursiju"...

2. ako ih kombiniras s "Bespucima povjesne neozbiljnosti" (jos jednim...bestselerom...) nacinit ces atraktivan nocni stocic...
jes da bi bio malo vise nagnut udesno, al sta da se radi...

3. i... "last, but not least" odlicne su za "blisku borbu" s npr. provalnikom ili buducim bivskim partnerom/supruznikom...

:)
 


a ne ne...ja sam procitala koliko mi "treba"...

+ rado cu ti ih pokloniti
mozes ih upotrijebiti na razne nacine (i svi su korisniji od...citanja istih...);

1. izolirane kvalitetnom plasticnom vrecom posluzit ce kao izvrstan "teg za tursiju"...

2. ako ih kombiniras s "Bespucima povjesne neozbiljnosti" (jos jednim...bestselerom...) nacinit ces atraktivan nocni stocic...
jes da bi bio malo vise nagnut udesno, al sta da se radi...

3. i... "last, but not least" odlicne su za "blisku borbu" s npr. provalnikom ili buducim bivskim partnerom/supruznikom...

:)

:super::rotf:
dogovoreno:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top