Gresnici

jelenna4

Obećava
Poruka
81
Ajde da pricamo o greskama koje smo yradili iliti gresima :evil: koje radimo i da li uzivamo u tome :worth::worth:
Moze da bude zanimljivo
Koja je najgora stvar koju sta nekome uradili? iz osvete? ili...?
 
Ajde da pricamo o greskama koje smo yradili iliti gresima :evil: koje radimo i da li uzivamo u tome :worth::worth:
Moze da bude zanimljivo
Koja je najgora stvar koju sta nekome uradili? iz osvete? ili...?

a sto ti kao autor teme ne ispljunes neku pakost koju si uradila...ako je ima....mislim necim si sigurno inspirisana za otvaranje ovakve teme.....ili ne?:cool:
 
Ajde da pricamo o greskama koje smo yradili iliti gresima :evil: koje radimo i da li uzivamo u tome :worth::worth:
Moze da bude zanimljivo
Koja je najgora stvar koju sta nekome uradili? iz osvete? ili...?

......poshto je forum ljis,jednoj bivshoj ribi raskidali,sastavljali se ,tako me jednom povredila da nisam hteo da sv...rshim celo veche ,bolelo je i "plakala je,molila je ,tim zivotom da ne zivim "...........:evil::evil:
 
verovatno sam mnogo losih stvari uradio... i to, pretpostavljam... uradio onima koji to najmanje zasluzuju... a i da ne znam... kao sto mnoge od njih ne znaju koliko su mene povredile... al' sve prodje... malo boli na pocetku... pa sve manje i manje... i onda shvatis kako je to, valjda, i trebalo da se desi bas tako... i nadam se da mi nisu zamerile... a valjda niko sem mene i ne moze da zna da nisam imao nameru da ucinim nesto lose...
 
verovatno sam mnogo losih stvari uradio... i to, pretpostavljam... uradio onima koji to najmanje zasluzuju... a i da ne znam... kao sto mnoge od njih ne znaju koliko su mene povredile... al' sve prodje... malo boli na pocetku... pa sve manje i manje... i onda shvatis kako je to, valjda, i trebalo da se desi bas tako... i nadam se da mi nisu zamerile... a valjda niko sem mene i ne moze da zna da nisam imao nameru da ucinim nesto lose...

pa da ovo je sasvim tacno...u ovome ce se svako pronaci

ali ja sam skontala da je fora sa temom da pricamo o pakostima koje smo namerno pocinili.....
 

Back
Top