Elidas ~ (Role Playing) TEST REALM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
Role Playing Thread

Ahoj !
Za sada je ovo test tema , sto znaci , da vidimo kako ce tema da napreduje.

Takodje bih vas zamolio za vase suggestions da ostavite u temi " Kritike , pohvale , predlozi "

KAKO?

Lako uz sinalko !

Smisljamo prichu ... svako po 5 rechenica , i napisimo pricu !

Ko ce da pocne :think:


VAZNO SPAM JE ZABRANJEN !
 
Poslednja izmena:
Ja cu. Sve pocinje u Lordaeronu, par momenata pre nego sto su Undeadovi zagazili na tlo ove zemlje...

Prica:

Grad Lordaeron. Ljudi su vec dugo vremena radili sa Patuljcima i Vilenjacima, sklopivsi sa njima vojsku vrednu pomena.
Za to vreme, mlad covek po imenu Elidas je provodio sate i sate kujuci maceve za ovu armiju. Nasledivsi talenat od svog davno mrtvog oca, polako je prikupljao reputaciju u gradu.
Ali onda, Sunce koje je bacalo svetlo na ovo kraljevstvo je iznenada utihnulo u velo velikih, crnih oblaka. Sve ce se promeniti...danas je dan kada ce Lordaeron konacno pasti...

@sledeci pisac
Eto ti uvoda, razradi detaljnije desavanja posle.
 
Prica:

Elidas je bio u svojoj kovachnici i kovao je neki mach kad odjednom u njegovu prodavnicu udje decak po imenu Jedivh i vikne:Elidas!!
Elidas mu odgovori:Reci
Jedivh: Da li si cuo da danas treba da dodje Princ Arthas sa svojom flotom iz Northrenda??
Elidas: Da naravno da sam cuo, pobedio je zlog Mal'Ganisa.
Jedivh:A da li si cuo sta se desilo pre 7 nedelja u Stratholmu??
Elidas:Nisam sta je bilo??
Jedivh:Arthas je unistio ceo grad po sto se kuga prosirila ulicima grada
Elidas:Nemoguce da je ucinio nesto tako, mozda se moglo izleciti,mozda su trebali dovesti magove iz Dalarana da rese problem ipak je to zadatak Kirin Tora da resi probleme magicne prirode...
Jedivh: Da naravno ali Arthas nije hteo da saslusa svog ucitelja Uthera nego ga je lisio komande nad vojskom.
Elidas:Nista.jedino nam preostaje da vidimo sta ce danas nas voljeni kralj Terenas Menethil da kaze Arthasu.

Evo moje price sad neko nek nastavi.
 
*Arthas ulazi*

Arthas : Oče , zvali ste me ?
Terenas : A da , dodji sine.
Arthas : Recite oče
Terenas : Čuo sam neke glasine da si unistio ceo grad zbog prosirenja kuge ?
Arthas : Jesam oče
Terenas : Moze li se znati zasto?



 
Poslednja izmena:
Arthas: Kuga se u njih zarila kao mač u meso, nije bilo leka. Uradio sam ono što sam morao.
Terenas: Zar je to što bi jedan glasnik Svetlosti uradio ? Moralo je biti drugog načina da se izleče.
Arthas: Ti nisi video ono što sam ja video. Ti ljudi su izgubili svaki trag humanosti. Zar ne shvataš ? Da ih nisam očistio, kuga bi se širila dalje i dalje, ne bi bilo nade za čitav istočni Lordaeron !
*Terenasu se učini da su Arthasu oči zasijale u jednom trenutku, kao da je delom uživao u svom delu.*
 
*Arthas pogleda u nepomično telo svog oca, čoveka koji ga je ceo život učio, davao mu savete, davao mu očinsku ljubav, a ipak, Arthas više ništa nije osećao prema njemu. Nije čak ni trepnuo kada mu je zario mač u telo. On pokupi krvavu krunu sa poda, stavi je na glavu i zadovoljno pogleda oko sebe.*
Arthas: Od danas, nova era počinje! Ceo Azeroth će.. ne.. šta to pričam..
*Arthas vrisnu i pade na hladan beton.*
 
*sta mi se to desava, pomislio je , ja ...da ubijem svoga oca ... sta mi je , sta mi se ovo deshava ?!????!!?*

Tog trenutka , ceo zamak je zaledjen . I u arthasovoj glavi se chulo

" Ustani , mladi prinche ! "


Svi su chuli neko vristanje.Zbunjeni , poceli su da beze.
Sakrili su se u sklonista , u podrumu Goldshire-a. Elidas je imao neki cudan osecaj...kao da je...
 
Poslednja izmena:
Arthas pogleda svoje ruke. Bile su izborane, mrtve, hladne na dodir. Potom pogleda svoj mač, Frostmourne, koji je sijao svetlijom bojom nego uobičajeno. Jasan ledeni glas čuo mu se u glavi. Šaputao mu je: "Ne možeš se odupreti meni. Gospodar je tvoju sudbinu odredio."
Arthas: Ko si ti ?!
Nepoznati glas: Ja sam ti. Tvoja mračna strana. Sve ono što mrziš. Nikada neću otići. Nikada te neću napustiti. Eventualno, i ti ćeš shvatiti istinu.
Arthas: Ne.. ne.. ovo se ne događa..
Nepoznati glas: Imaš ambicije da postaneš nešto snažnije. Nešto moćnije, nešto bolje. Za sada, uzećeš tvoj mač i prihvatiti istinu.
Arthas: Niko mi ne govori šta da radim.
*Arthas zaurla i izlete iz sale. Na licu mu se ocrtavao bes, očaj.. i strah.
 
Trchao je kroz grad , trchao , dok su se ljudi u podrumu plashili .

Ushao je u Goldshire , nije bilo nikoga !

Chuo je plach bebe iz podruma ... brzo je otisao u podrum , a tamo su bili ljudi , preplaseni .

Teresina beba je plakala.

Teresa je zhena od Elidasa
 
Arthas pogleda zbijene seljane, koji su ga gledali očima punim strahopoštovanja. Teresina beba nije prestajala da plače. Elidas je uze i stiša bebu u trenutku. Arthas ih pogleda zbunjeno. Nikada nije video nikoga da ga gleda tako uplašeno. Odjednom, oštar bol mu zaseva u glavi. "Pobi ih, pobi ih sve !" Drao se na njega onaj isti misteriozni glas.
Arthas jedva izusti: "Bežite, bežite napolje !"
Uplašeni seljani ostaviše Arthasa u podrumu.
Kako su dani prolazili, Arthas je bivao sve uvereniji da su svi oko njega zaraženi kugom.
Ludilo se iz dana u dan povećavalo, sem što je glas njegove mračne strane postajao sve glasniji. Šaputao mu je nešto na jeziku nepoznatom njemu. Te reči su mu usađivale mržnju. Mržnju koja će jednog dana pući.
 
I napokon je dosao taj dan . Dan , kada ce mrznja da izadje na vidik ostalih ljudi.

Glas je poceo da bude sve jachi i jachi i na kraju ....

deathknightqa.jpg


Pobio je sve ljude, misleci da su zarazheni kugom . Ostali su samo Teresa,Elidas, njihova beba i Jedivh.

Odjednom , glas u Arthasovoj glavi je rekao : " Nisi uspeo...jos neki su preziveli ! Moras ih ubiti , pre nego sto prosire kugu ! "
 
Elidas, Teresa, njihovo dete i Jedivh zaputili su se ka jugu Istočnog Kraljevstva, jer su čuli da je tamo bezbednije i da kuga nije zagazila tamo. Naselili su se u malom seocetu po imenu Moonbrook. Jedivh je postao kovač, a porodica se smestila u kući na početku sela.
Na drugoj strani Istočnog Kraljevstva, Arthas je jahao po čitavom Lordaeronu, tražeći ljude za koje je sumnjao da nose kugu. Pobio je neverovatan broj ljudi, čitava populacija Lordaerona bila je masakrirana, a onih par sela koja su ostala su se utvrdila i molila, ali njima nije bilo spasa od kuge. Jedan po jedan, kuća po kuća, grad po grad, ljudi su se pretvarali u robove. Izopačena struktura tela, nedostatak racionalnog razmišljanja "krasili" su ljude sa simptomima.
Arthasu je po ceo dan bio ispiran mozak od strane njegove "Mračne strane."
"Dolazim." Bilo je zadnje što je čuo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top