Да ли је Србији потребна нова патриотска странка?

4hp7oi.jpg
 
treba Nova Prava Americka Demikratska Partija, a clanovi da budu samo oni koji imaju ispod 1 milion Evra.

:klap:KRALJU.:worth:
Mada *** nemoj tako niski su to kriterijumi.Svi imaju vise od miliona!:(

p:s-Samo jedna stranka bi mogla da digne ovu zemlju na noge.A to je ona koja ne bi gledala na EU i Rusiju nego na potenicijal nase zemlje i kako ga iskoristiti!
 
Poslednja izmena:
i do sada su dss,radikali i sps ozbiljno ugrozavali vlast tzv.demokratskih snaga iako to svojim politickim delovanjem nisu zasluzili.to je samo dokaz da u ovoj drzavi postoji ogromna populacija zdravopatriotski opredeljenih gradjana koji nisu imali veliki izbor pri dosadasnjim glasanjima.nadam se da je ova ostavka tomislava nikolica samo pocetak nastanka neceg novog sto je trebalo i ranije da se desi.tomislav nikolic ne treba da se plasi mircica,krasica i ostalih jer ce oni brzo otici na politicku marginu,ali treba da se plasi poteza vlasti i njihovih opasnih medijskih demagoga koji nece tako lako dozvoliti formiranje ozbiljnog patriotskog bloka koji bi mogao da ih relativno brzo pocisti sa vlasti.

Nezavisni srpski patriota
 
Odavno se nije desilo da jedan dogadjaj ovoliko uzburka nasu javnost.To pokazuje koliko smo zeljni da se konacno pojavi neka nova,mozda nova,patriotska opcija.Jos uvek ne znam da li je Tomislav Nikolic ta osoba koja je spremna da to predvodi.Ali znam sigurno da on trenutno ima sansu da to ostvari samo ne znam dali on to hoce i zna.za Za pocetak mu preporucujem da verbalno ne bude brzoplet kao cesto do sada,npr. unapred odbijanje saradnje sa Majom Gojkovic,jer to sad na pocetku nema potrebe da radi.Takodje mu preporucujem da je put nove stranke bolji od puta preuzimanja SRSa jer ta stranka nosi i suvise tezak teret svoje istorije koji bi stalno visio kao mac nad bilo kakvim novim idejama


Nezavisni srpski patriota
 
Cudno ali istinito je da mnogi koji ne vole SRS i zele joj najgore u ovom trenutku zele da Vucic ostane sa njima i da ih navodno pojaca.To je podsvesna reakcija kao rezultat straha od pojavljivanja nove i sveze patriotske opcije kojoj bi i Vucic takav kakav je dao odredjenu tezinu.Pa tako bi najbolje bilo da sve ostane nepromenjeno i da se nastavi rutinsaka medijska manipulacija sa SRS i DSS kao siguran garant da postojeca vlast moze mirno da spava.Mozda tako i bude ali sam siguran da je ovo sad sansa da tako ne bude.Mnogo nas ima koji znamo da su devedesetih pravljene greske ali koji vide i da ovo sada nista ne valja.Postoje i oni koji znaju da mi to znamo i kolika je nasa snaga i ciji je posao ili hir da to sto vise zamagle.


Nezavisni Srpski patriota
 
i do sada su dss,radikali i sps ozbiljno ugrozavali vlast tzv.demokratskih snaga iako to svojim politickim delovanjem nisu zasluzili.to je samo dokaz da u ovoj drzavi postoji ogromna populacija zdravopatriotski opredeljenih gradjana koji nisu imali veliki izbor pri dosadasnjim glasanjima.nadam se da je ova ostavka tomislava nikolica samo pocetak nastanka neceg novog sto je trebalo i ranije da se desi.tomislav nikolic ne treba da se plasi mircica,krasica i ostalih jer ce oni brzo otici na politicku marginu,ali treba da se plasi poteza vlasti i njihovih opasnih medijskih demagoga koji nece tako lako dozvoliti formiranje ozbiljnog patriotskog bloka koji bi mogao da ih relativno brzo pocisti sa vlasti.

Nezavisni srpski patriota

Kako to mislis da je dss ugrozavao vlast?
Pa taj dss je vladao 5 godina. Koga je ugrozavao,samog sebe?
 

Back
Top