Nikolić: Najverovatnije nova stranka

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Predsednik novoformirane poslaničke grupe "Napred Srbijo" Tomislav Nikolić izjavio je da će najverovatnije formirati sopstvenu stranku, jer ne veruje da će pridobiti većinu članova Centralne otadžbinske uprave Srpske radikalne stranke (SRS).

Nikolić je za današnji "Blic" rekao da mu je generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić "potvrdio da nikad neće biti u stranci koju vode Dragan Todorović i Vjerica Radeta", ali nije mogao da kaže zašto je Vučiću bilo potrebno toliko vremena da se o tome izjasni.

On je objasnio da ne veruje da će na sednici Centralne otadžbinske uprave SRS uspeti da pridobije većinu članova, jer su, kako je naveo, mnogi poslanici potpisali blanko ostavke, dok će mnoge njegove pristalice biti sprečene da prisustvuju zasedanju.

"Ja hoću da budem u stranci u kojoj su moji prijatelji i koji žele da modernizuju stranku. Znam da ima mnogo odbora koji su na mojoj strani, ali oni im u petak neće dozvoliti da zasedaju", rekao je Nikolić.

Kako li ce da se zovu?:think:
 
Tema Dana
SRS PRED DEFINITIVNIM RASCEPOM
Nikolić pravi svoju stranku

nikolic_v.jpg


Predsednik novoformirane poslaničke grupe „Napred Srbijo“ Tomislav Nikolić izjavio je za „Blic“ da će najverovatnije formirati sopstvenu stranku. On je rekao da ne veruje da će pridobiti većinu članova Centralne otadžbinske uprave na sednici, jer su, kako kaže, mnogi poslanici potpisali blanko ostavke, a mnoge njegove pristalice biće sprečene da prisustvuju zasedanju.

ode rode u jagode :mrgreen:
 
Mislim da ce se nova stranka zvati "SRS dr.Nikolic", i tako bi bilo, po meni, lijepo i za uho ili mozda R-LDP Radikalno Lepa Druzina Patriota (rekao je da ce stranka sadrzavati rijec Radikalno), ili opet T-17+ (najrealnije je, jer 19 poslanika je vece od 17 hihi :mrgreen:, a t=Toma), GRS Grobarska Radikalna Stranka, BRS Bivsa Radikalna Stranka, RSFP Radikalna Stranka Frustriranih Patrijota, SŽV Stranka Zeljna Vlasti... Kako god, zelim im sve najbolje, i da postignu to da predju cenzus...A sad ozbiljno, Nikolic je osvjetlao obraz...koliko toliko
 
ako toma ponese pola imena stranke, red je da nekome pripadne "radikalna" a nekom "stranka"
pa bi tehnicko ime jedne od tih bilo "srpska stranka" a drugo "radikalna stranka"
ako tomi pripadne "radikalna stranka" onda bi bio red da se doda EX-radikalna stranka, dok bi izvorno ime moglo da dobije extend - radikalna stranka velike srbije :mrgreen:
 

Back
Top