Šta je uradila "nova vlast" za 3 meseca?

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Neki M.Todorovic je rekao sledece:
1) razbila DSS, clanovi im prelaze u DS i SPO
2) privukla Velju Selju SPS-u i tako ga odvojila od DSS-a
3) smanjia SPS, tj.podrsku istom svela na pravu meru
4) unistila radikale
Sto je dobro iz sledecih razloga:

1) Ratifikovan je SSP
2) Omoguceno je hapsenje Mladica i Hadzica bez vecih trzavica i protesta, posto ne verujem da ce razjedinjeni vise protestovati, a hapsenja ce se desiti vrlo brzo, a onda i izrucenja ICTY-u
3)Stvoreni su uslovi da Srbija, zajedno sa Rusijom, za 2 godine prizna Kosovo, kad se Rusija namiri Abhazijom, Juznom Osetijom, Krimom i mozda Transdnjestrijom, i, samim tim,
4) Stvoreni su uslovi za brze prikljucenje Srbije EU.
Da li je to sve tacno?
 
Ја ѕаиста не ѕнам о цему ви ту лупеате. Нова влат није ништа урадила ѕа та три месеца. Прво, није се Веља одвојио од ДСС, и даље су у коалицији. Друго, није истина да чланови ДСС прелазе у ДС и СПО. Мислим да никада то не би могли себи да дозволе. Треће, не знам зашто мислите да су радикали поцепани. Радикали једноставно истерају из странке оне који нису подбни, а ви... шта ви радите са таквима?
 
Ја ѕаиста не ѕнам о цему ви ту лупеате. Нова влат није ништа урадила ѕа та три месеца. Прво, није се Веља одвојио од ДСС, и даље су у коалицији. Друго, није истина да чланови ДСС прелазе у ДС и СПО. Мислим да никада то не би могли себи да дозволе. Треће, не знам зашто мислите да су радикали поцепани. Радикали једноставно истерају из странке оне који нису подбни, а ви... шта ви радите са таквима?
A sto ti "gutas" slova?Imas tremu?
 
Ја ѕаиста не ѕнам о цему ви ту лупеате. Нова влат није ништа урадила ѕа та три месеца. Прво, није се Веља одвојио од ДСС, и даље су у коалицији. Друго, није истина да чланови ДСС прелазе у ДС и СПО. Мислим да никада то не би могли себи да дозволе. Треће, не знам зашто мислите да су радикали поцепани. Радикали једноставно истерају из странке оне који нису подбни, а ви... шта ви радите са таквима?
Ja mislim pored DS,i BIA da zaslugu za "raspad" Radikala ima i Rusija....kada je Putin 9.Maja dao Tadicu orden za 9.Maj...:whistling:
 
Ја ѕаиста не ѕнам о цему ви ту лупеате. Нова влат није ништа урадила ѕа та три месеца. Прво, није се Веља одвојио од ДСС, и даље су у коалицији. Друго, није истина да чланови ДСС прелазе у ДС и СПО. Мислим да никада то не би могли себи да дозволе. Треће, не знам зашто мислите да су радикали поцепани. Радикали једноставно истерају из странке оне који нису подбни, а ви... шта ви радите са таквима?


Хахахахахах, хахахахаха, е мој пиштољџија, испаде ти глупљи него обично. Ајд прочитај шта си написао хахахахахахахахахах
 
3)Stvoreni su uslovi da Srbija za 2 godine prizna Kosovo,

Da li je to tacno?



Da li je ovo iznad tačno,nemam pooojma,ali za ovo ispod sam apsolutno siguran !!!

2364742868_b61edb1029.jpg
 
Poslednja izmena:
recimo vlast je za 3 meseca uspela da upropasti malinare, kupinare i proizvodjace kukuruza.

svi su oni zbog vladine politike jakog dinara - bankrotirali jer su svoje proizvode uglavnom izvozili yu inostranstvo a sada zbog jakog dinara ,njihovi proizvodi su preskupi i niko nece da ih kupi tako da im je kompletan rod propao i upropasteni su....
 
sta je nova vlast uradila za 3 meseca?

hm bukvalno nista.

zivi se mnogo gore gore nego ikada pre.

Некад се могло живети и без рада. Слоба пљачкао остатке државне економије и давао народу сићи у полутке. Инфлација, крађе, шверц и тако то...

Сад мора да се ради, па ко и даље по навици оће леба без мотике, тешко живи, то јесте...

Али пробај да се запослиш Тихи, да видиш како је лепо, али мора да се устане ујутру, а не мама да ти кува кафу сваки дан у 12 сати...
 
Ne znam o kakvom radu pricas.... Prodji Knez Mihajlovom ili Dunavskom sutra oko podne i videces silne radnike.... Pametan bio cika Rajs.... jos pre 80 godina vam rekao sta ne valja i sta da menjate....

koje silne radnike?

da li ti znas da je po recima novog predsednika jednog od najvecih sindikata u nasoj zemlji, nezaposlenost u srbiji skoro 50%? Tacnije taj predsednik tvrdi da na svakog radnika u Srbiji dolazi jedan nezaposleni + penzioner.....

narodu je nikad gore jer 50% populacije radno sposobne nema nikakav posao .... po neki rade po par meseci, probno kao volonteri i tako to pa ih na tu foru rezim racuna kao zaposlene....
 
Од 2000 године су имали Млоху и његову свиту лопова и мутивода. Сад тога нема, ово је НОВА, боља власт :lol:

Јел? Значи убили су премијера из ДСС? Из Бодрума су гласали посланици ДСС? Разне друге афере су имали посланици ДСС? Пу, па где је био тај ДС да нам отвори очи?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
koje silne radnike?

da li ti znas da je po recima novog predsednika jednog od najvecih sindikata u nasoj zemlji, nezaposlenost u srbiji skoro 50%? Tacnije taj predsednik tvrdi da na svakog radnika u Srbiji dolazi jedan nezaposleni + penzioner.....

narodu je nikad gore jer 50% populacije radno sposobne nema nikakav posao .... po neki rade po par meseci, probno kao volonteri i tako to pa ih na tu foru rezim racuna kao zaposlene....

:rotf::rotf::rotf::rotf:

sad znam da si ti Djeri.... ima vremena da naucis sta je sarkazam.... :lol:
 
Јел? Значи убили су премијера из ДСС? Из Бодрума су гласали посланици ДСС? Разне друге афере су имали посланици ДСС? Пу, па где је био тај ДС да нам отвори очи?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Нојкићу, лепо си ти инструиран, али да ли знаш коју штету Србији је нанео ДСС? Рецимо знаш ли колико је приватизација ишло преко Дејана Михајлова. Где год се појавио оставио је јад и беду. А Бубало? А Лончар? А разни ДСС-овци по Косову.

Ма има и Бодрума и осталих ствари на образу ДС-а, али поредити та два је дупе и око. Тек ћеш да видиш колико је Млоха био несвестан шта су ови његови радили... Само полако. По мени бар 5 људи из ДСС требају на доживотне робије, па и на смрт да буду осуђени због велеиздаје. А то није било само због новца, гомила тих идиота је уназадило Србију због фотеље, те је у томе трагедија већа. Бар да су се овајдили, него ни то...
 

Back
Top