STA AKO "ON" NE MOGNE DA UDJE part II

P

PRVI PUT

Gost
Posto mi zatvorise greskom onu moju temu da ja vama ne ostanem duzna ono sto sam obecala, a to je da vam javim kad bude, pa sta bude nek bude :D I tako ti ja prosle noci zavrsim sa svojim deckom na bracnom krevetu drugaricinih roditelja, a u susednoj sobi, hodniku i kupatilu se odvija parti. Malo pomalo i mi ti odlucimo da pokusamo, kad vec imamo sve potrebno na raspolaganju. No medjutim, vec kad je pokusao da udje meni su oci ispadale od bola. Kuku meni, nisam takvo nesto ocekivala. Uspeo je jedanput i tad je unutra nesto puklo, to se prosto osetilo, a krvi na sve strane k'o da je neko izvrsio pokolje. I onda ti se mi lepo dogovorimo da nastavimo neki drugi put, jer je i on na mojoj faci video da je bol jedino sto osecam u tom trenutku. Ali to sto nismo zavrsili i sto je bolelo uopste nije vazno, vazno je da se mi volimo i da je ipak bilo prelepo citavu noc. A za Bundevu jedan komentar, ako se secas svojih saveta sa prosle moje teme, ono za razbusivanje i razvaljivanje rupe, e ovo je definitivno bilo razvaljivanje! Pozdrav svima :wink:
 
E bas mi je drago da si nastavila temu ,jer sam vec ja dolazio u iskusenje da to ucinim umesto tebe.Pa rek'o nema smisla da se ja bas svugde petljam.Ma naravno da se secam komentara,a za ovo razvaljivanje mogu samo da ti kazem"Cuti,dobro je" ili "Ko zna zasto je to dobro".Cuti,covece,dobro je-nemas pojma koliko si srecna..Jer sta bi bilo da te je dohvatio onaj "moj" magarac. :? Ma onaj iz "Zasto su ,obicno,konji....
 
I ja se sećam svog prvog puta, mada mene nije bolelo ništa (izvini, mala šala). To je bilo divno iskustvo i mogu ti reći da je posle toga sve bolje i bolje bilo( jednog momenta sam postao sexokoličar ). Ali sve je to prirodno. Nadam se da si to uradila sa osobom koju bar malo voliš, ako je to tako, smanjen je rizik od trauma i ja ti lično predviđam vrlo lepu budućnost u vođenju ljubavi i želim ti da postaneš odličan amater. Bratski ti savetujem da sad ka si to uradila povedeš računa da ti ne uđe voda u uši i pustiš se u "promet". Muški to vrlo brzo čuju (iz okruženja) pa izbiješ na loš glas, kao ***** i sl. Puno sam ih takvih vido... nisu dobro prošle..
Časna pionirska,,,,
PS: Svaka čast i sve najbolje!!!!
 
Zanimljivi komentari, a nema nista od pustanja u promet, ne brini, to nije moj stil. Samo ostao mi neki strah, pa rek'o da pitam vas iskusne: ako je ovoliko bolelo prvi put kad je usao i kad od bola nismo mogli da nastavimo do kraja, da li ce tako biti svaki put, tj. da li mi necemo uspeti onako svojski da uzivamo u tom cinu iako se puno volimo? Jer njegova stvarcica je stvaarno debela a ja sam uska...da li ce nam to uvek pretstavljati problem? :cry:
 
PRVI PUT:
Posto mi zatvorise greskom onu moju temu da ja vama ne ostanem duzna ono sto sam obecala, a to je da vam javim kad bude, pa sta bude nek bude :D I tako ti ja prosle noci zavrsim sa svojim deckom na bracnom krevetu drugaricinih roditelja, a u susednoj sobi, hodniku i kupatilu se odvija parti. Malo pomalo i mi ti odlucimo da pokusamo, kad vec imamo sve potrebno na raspolaganju. No medjutim, vec kad je pokusao da udje meni su oci ispadale od bola. Kuku meni, nisam takvo nesto ocekivala. Uspeo je jedanput i tad je unutra nesto puklo, to se prosto osetilo, a krvi na sve strane k'o da je neko izvrsio pokolje. I onda ti se mi lepo dogovorimo da nastavimo neki drugi put, jer je i on na mojoj faci video da je bol jedino sto osecam u tom trenutku. Ali to sto nismo zavrsili i sto je bolelo uopste nije vazno, vazno je da se mi volimo i da je ipak bilo prelepo citavu noc. A za Bundevu jedan komentar, ako se secas svojih saveta sa prosle moje teme, ono za razbusivanje i razvaljivanje rupe, e ovo je definitivno bilo razvaljivanje! Pozdrav svima :wink:
Ma ovo nije masto za mene.Ovde sve neki defloratori i primarijusi.
 
On je kriv. To sve može da se uradi potpuno bezbolno. On je trebao malo da se raspita i znao bi kako se to bezbolno radi. I meni je nekada davno bio prvi put i moj tadašnji momak je bio iskusan i sve je prošlo potpuno bezbolno.

Bitno je da se vi volite i videćeš vremenom će sve biti OK.

Pozdrav!
 
Paaaa, vjerovatno je tu nesto nedostajalo, malo duza predigra ili tako nesto, ali vjerovatno si i ti bila napeta jer ti je prvi put pa je onda islo malo bolnije nego sto je trebalo. U svakom slucaju ne moze se bas reci da je on tek tako kriv, mozda ni on nije previse iskusan.Ne krivite momka, on nema pojma za ovu nasu raspravu oko njega,jadnicak :cry: Ako se volite i njemu je sigurno bilo zao sto te je boljelo pa ce se sledeci put vise potruditi. I bice savrseno, vidjeces! 8)
 
He, he, ipak cu sa svojim momkom probati jos koji put, valjda ce ici bolje. Gazdarica me je utesila kad je rekla da se to vremenom razradi. A Bundeva je u pravu, nije to tek tako da on nije bio pazljiv, poverio mi se da je i prije bilo slicnih problema s velicinom tj. debljinom. A da ga menjam, ne daj Boze! :wink:
 
Uf Gazdarice, al ce meni onda biti veselo kasnije, kad budem imala druge partnere...Nije mi bas ovo trebalo odmah na pocetku, ali sta da radim, nisam mu zavirivala u gace kad sam se zaljubila :oops: Samo se nadam da se to "sirenje" ne desava bas tako brzo!
 
PRVI PUT:
Uf Gazdarice, al ce meni onda biti veselo kasnije, kad budem imala druge partnere...Nije mi bas ovo trebalo odmah na pocetku, ali sta da radim, nisam mu zavirivala u gace kad sam se zaljubila :oops: Samo se nadam da se to "sirenje" ne desava bas tako brzo!
Vidim draga da ti vec planiras da imas i druge partnere... :lol: :lol: :lol:
Naredno, nema sta... :lol:
Ma, samo se opusti i uzivaj... :wink:
Btw. ima lijeka i kad se "prosiri"... :wink: :wink: :wink:
 
Gazdarica:
PRVI PUT:
Uf Gazdarice, al ce meni onda biti veselo kasnije, kad budem imala druge partnere...Nije mi bas ovo trebalo odmah na pocetku, ali sta da radim, nisam mu zavirivala u gace kad sam se zaljubila :oops: Samo se nadam da se to "sirenje" ne desava bas tako brzo!
Vidim draga da ti vec planiras da imas i druge partnere... :lol: :lol: :lol:
Naredno, nema sta... :lol:
Ma, samo se opusti i uzivaj... :wink:
Btw. ima lijeka i kad se "prosiri"... :wink: :wink: :wink:
Pa, ne planiram da se udam za njega :wink:
Sad mi je lepo, pa koliko potraje.
A da ce ih biti jos, ja se nadam da hoce, jos sam mlada. Jednom valjda i onaj pravi.
Cula sam za metode suzavanja, operacija i to. :?
Ali, za sad cu da poslusam savet, da se opustim!
P.S. Nije jos bio drugi put! :(
 
PRVI PUT:
Gazdarica:
PRVI PUT:
Uf Gazdarice, al ce meni onda biti veselo kasnije, kad budem imala druge partnere...Nije mi bas ovo trebalo odmah na pocetku, ali sta da radim, nisam mu zavirivala u gace kad sam se zaljubila :oops: Samo se nadam da se to "sirenje" ne desava bas tako brzo!
Vidim draga da ti vec planiras da imas i druge partnere... :lol: :lol: :lol:
Naredno, nema sta... :lol:
Ma, samo se opusti i uzivaj... :wink:
Btw. ima lijeka i kad se "prosiri"... :wink: :wink: :wink:
Pa, ne planiram da se udam za njega :wink:
Sad mi je lepo, pa koliko potraje.
A da ce ih biti jos, ja se nadam da hoce, jos sam mlada. Jednom valjda i onaj pravi.
Cula sam za metode suzavanja, operacija i to. :?
Ali, za sad cu da poslusam savet, da se opustim!
P.S. Nije jos bio drugi put! :(
Heh, samo opusteno... :D
Btw. nisam mislila na operaciju, nego na nesto mnogo jednostavnije, ali o tom potom... :wink:
 

Back
Top