A čime ti se bavi muž?

to pitanje sluzi za zabadanje nosa u tudja posla :mrgreen:
takmichenje medju zenama chiji je muz bolji...uspeshniji....
ili kada te neki tip pita tako nesto...prevod "jel da da je tvoj muz gori od mene shmekera"

:lol:
iskreno,nemam pojma chemu sluzi to pitanje.....
 
mislim da to uglavnom pitaju zene ciji muzevi imaju dobro placen posao i samim pitanjem ,mozda, traze potvrdu njihove vrednosti,to su uglavnom, pokondirene tikve.
Meni ide na qrc kad me pitaju -A kad ce biti dete,u zadnje vreme odgovaram-Sta te boli qrc...
 
...obično me tako nešto pitaju nakon kratkotrajnog poznanstva, i interesantno- uvek žene. Pre tog pitanja obično ide jedna od ovih rečenica:
Lepe ti cipele!
Interesantna tašna?!
A šta ti je to oko guše?!
.........

Ne pamtim da me je neki muškarac pitao "šta mi radi muž"- valjda ih zabole uvo za mog muža...
 
A što je to toliko VAŽNO pitanje međ ženama... Ja ne znam ko me tako nešto nije pitao u poslednje vreme... Jel to nepristojno pitanje ili je samo glupo ili ni jedno ni drugo nego sam ja tako malo... eto?
Čemu služi ovo pitanje je moje pitanje? :heart:

Neki pitaju iz želje da "pokažu interesovanje", tj. iz pristojnosti, ali čini mi se da većina pita da bi mogla da te svrsta u neku kategoriju - (jadnica, sponzoruša, blago njoj, sigurno je vara, nisu ovi naš nivo, itd...), i time pokazuju da to čime se ti baviš nije važno kao to čija si žena - ako ti se muž bavi nekim profitabilnim poslom, ili "hotmenim", onda možeš biti i kafe kuvarica na buvljaku, ne smeta, jer "ti to radiš da ti nije dosadno"! Znači, ti, kao ličnost, ne postojiš.
Ne volim ni kad mene svako pita čime se bavim, samo ako posumnjam da mu je to putokaz za procenu moje vrednosti. Odgovorim ja, ako baš moram, ali posle više nikako da nađem vremena de se ponovo vidimo.:mrgreen:
 

Back
Top