Forumashka savrshenost

Kako to da ovde na forumu ne postoje ruzne devojke ni ruzni momci ??? Josh su sve forumashice extra zgodne, forumashi takodje !!! Ponekad se zapitam da li postoje ruzni ljudi !!! Jel imate Vi neko mishljenje o ovoj pojavi !!!

porosetaj po slikama forumasica i formasa..... jedino je stvar u tome sto se svako svakom ulizuje pa dijele komplimente i nekima..... koji bas i nisu za iste, bar ne na polju fizicke ljepote :mrgreen:
 
Ja sam postavio svoju sliku....svako slobodno moze da kaze i da sam ruzan i da sam lep....
Znam da je ovo irony tema...neshto bash ne primetih da forumashice postavljaju svoje slike, tek svaka peta, deseta...
 
Kako to da ovde na forumu ne postoje ruzne devojke ni ruzni momci ??? Josh su sve forumashice extra zgodne, forumashi takodje !!! Ponekad se zapitam da li postoje ruzni ljudi !!! Jel imate Vi neko mishljenje o ovoj pojavi !!!

Haha imam misljenje o tome... debili koji nesto glumataju... ;) Ima ih dosta na ovoj krsti. ;) Zalosno je samo to kad im vidis slike ili kad ih sretnes uzivo. :lol: :hahaha:
 

Back
Top