Nesreca lepih

znaci iz glave mozes da utices na to da li ces dobiti neku ozbiljniju bolest, iz glave utices na smrt bliznjih,iz glave polazi da li ces doziveti nesto jako lose od drugih ljudi
ne znam jel mi pricamo o istim stvarima



pa pazi...kaze se da svaka bolest polazi iz glave.
cak i moj doktor to tvrdi...:mrgreen:
psiha je opasna stvar.
nisi nikad cula da ako mislis nesto lose, velika je verovatnoca da ti se to i desi?
mislima uticemo i na ljude oko nas...njihovo ponasanje prema nama...
ma idi bre...mogu sad o tome tri dana da ti pricam, ali me mrzi da kuckam. :)
 
pa pazi...kaze se da svaka bolest polazi iz glave.
cak i moj doktor to tvrdi...:mrgreen:
psiha je opasna stvar.
nisi nikad cula da ako mislis nesto lose, velika je verovatnoca da ti se to i desi?
mislima uticemo i na ljude oko nas...njihovo ponasanje prema nama...
ma idi bre...mogu sad o tome tri dana da ti pricam, ali me mrzi da kuckam. :)

sve je to lepo i ima smisla ali ja ne verujem u tako ogromnu moc jednog malog bica coveka :)
a ima toga...kakve su ti misli takav ti je zivot ;)
 
Da budem iskrena, ja vjerujem u ljudsku zavist i teznju proisteklu iz nje, da se oni koji su bolji od nas gurnu u blato...

:?:

ovaj kao prvo ja sam lepa :) te ni nemam potrebe da budem zavisna
a kao drugo to mi nikada nije bilo jasno..to sto neko nesto ima bolje od tebe..nista ti nije uzeo ni ukrao..tebi ni iz dzepa ni u dzep...treba unapredjivati sebe
 
u životinjskom svijetu - da
među ljudima - ne znam baš...
ali postoje bića koja se osjećaju superiornije ili inferiornije u odnosu na ostale, to ne sumnjam...

kako bre milice?
hoces da kazes da smo svi isti?
pa nismo.
nekome dobro ide hemija, nekome istorija, nekome slikanje..
a sad, kad nekome sve to ide odlicno odjednom, on je superiorniji. a istovremeno moze da se oseca inferiorno, to kako se on oseca to je njegovo subjektivno stanje svesti. ali ima sposobnih nadarenih ljudi koji odskacu od vecine, i mozemo ih nazvati kako hocemo. oni ipak odskacu tim nekim kvalitetima od proseka. prosto receno-malo superiorniji, nista lose s tim.
 
kako bre milice?
hoces da kazes da smo svi isti?
pa nismo.
nekome dobro ide hemija, nekome istorija, nekome slikanje..
a sad, kad nekome sve to ide odlicno odjednom, on je superiorniji. a istovremeno moze da se oseca inferiorno, to kako se on oseca to je njegovo subjektivno stanje svesti. ali ima sposobnih nadarenih ljudi koji odskacu od vecine, i mozemo ih nazvati kako hocemo. oni ipak odskacu tim nekim kvalitetima od proseka. prosto receno-malo superiorniji, nista lose s tim.

ma da...sve su životinje jednake, samo su neke malo više jednake od ostalih...
 
ma je, samo ljepoticama opada ljepota tijela sa starenjem, to se ne desava drugim ljudima....koji gubitak jbte....
Ko je pričao o starenju?

A i kada govorimo o starenju, njih će mnogo, ali baš mnogo više da pogodi. Valjda sam rekla nešto nejasno ili neočigledno opet? :confused:
 

Back
Top