Izgubio sve sa desktopa

Ne mo se sekiras,ima negde opcija Show desktop icons,samo sam zaboravio di se tacno nalazi.Ceprkaj malo kad kliknes desnim klikom na desktop pa vidi jel je ima,ako je nema onda idi na properties,pa tamo pogledaj kao Customize Desktop pa mozda nadjes.Inace meni se tako jednom desilo,i tako sam povratio sve na desktop...
 
Mislim da ce ti jedino resenje biti instaliranje novog operativnog sistema...Ako ti se pojavila neka crvena pozadina na desktop to je neki virus. Meni se to desilo jednom. Prvo nestale ikonice, ja ga restarujem. Upali se nema polovine stvari iz Start-a, opet restar nema all programs, opet restar nema nista:mrgreen:. To je neki gadan virus, savetujem ti da rusis sistem...
 
Meni se desilo nešto slično - jedino što mi trepću sve ikone svugdje u windowsima, blicaju svake sekunde.

Ovo se poništi kada otvorim jedan tekst fajl koji imam na desktopu - vjerojatno to vrijedi i za druge vrste fajlova i drugdje na disku, nisam eksperimantirao...

Osjećam se ko majmun što svaki put moram otvarati notepad kad se digne xp da bi ga normalizirao...


Jel ima ko kakvu ideju što je ovo i kako bi to mogao rješiti?
 
sefuj ovo u datoteku desktop.reg potom je startuj i niko vise nece moci tako lako da menja izgled tvog desktopa.
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system]
"dontdisplaylastusername"=dword:00000000
"legalnoticecaption"=""
"legalnoticetext"=""
"shutdownwithoutlogon"=dword:00000001
"undockwithoutlogon"=dword:00000001
"NoDispCPL"=dword:00000001
 
Blokirao mi je komp i ja sam ga restartovao. Kad se upalio izgubio sam sve sa desktopa. Pomagajte

E to se i meni isto desilo pre neke dve nedelje, znas kako... Par puta uzastpno restartuj sistem dok ti se ne pojavi crni ekran sa nekim odbrojavanjem, onda idi na opciju (ne znam kako tacno ide na egleskom), "VRATI U ONO VREME KAD JE SISTEM NORMALNO RADIO".

Meni je to upalilo, pokusaj pa mi javi sta se desilo...
 
E to se i meni isto desilo pre neke dve nedelje, znas kako... Par puta uzastpno restartuj sistem dok ti se ne pojavi crni ekran sa nekim odbrojavanjem, onda idi na opciju (ne znam kako tacno ide na egleskom), "VRATI U ONO VREME KAD JE SISTEM NORMALNO RADIO".

Meni je to upalilo, pokusaj pa mi javi sta se desilo...

moracu da te razocaram, ali ne verujem da ce javiti sta s dogodilo. Iz prostog razloga sto je tema otvorena 10.09.2008.. :D
 
Ne mogu da verujem... sve biser do bisera.
smiley_emoticons_doh.gif
 

Back
Top