Pomoc-baldurs gate 2-zabo

Omadawn

Početnik
Poruka
20
Ljudi pomagajte znam da ima malo ljudi koji igraju baldur a pogotovo da se neko seti sada igrice i pomogne mi ali sam ocajan pomagajte.
Dosao sam do dela kad sam zarobljen od strane irenicusa u asylimu i on tamo neke experimente vrsi na meni i onda ode i bodi treba da me se otarasi i onda se vrtim u krug i ne znam kako da pobegnem iz tamnice samo nek se javi neko ko se iole seca i zna o cemu poricam pa cu dati i detaljnije objasnjenje ako je potrebno.
 
Kolko se secam treba da ubedis ostale lude wizarde da ti pomognu da pobedis Irenikusa. Onda ce te oni teleportovati kod Irenikusa i tu ce biti malo tuce u kojoj ce Irenikus da pobije sve wizarde, ali ces ga ti razbiti i on ce morati da pobegne sa ostrva. Iz te prostorije u kojoj ce se desiti bitka moci ces kasnije da izadjes.

Jos nesto ako si tokom igre vodio Jodzimba, on te je izdao na nekom ranijem mestu i trebalo bi da se u toj bitci pojavi na strani Irenikusa - ukoliko se pojavi onda ces posle imati jedan dodatni kvest vezan za njega.
 
Ne secam se bas najjasnije, ali cini mi se da imas prvo kao neke stepenice pa ti se put racva , sa donje strane su valjda neki Umber hulkovi i jos neko, ne mogu da se setim trenutno, tu ima neka glava koja je ustvari prolaz na sledeci nivo...ako mislis na ovo na sta ja mislim...
 
ok... sa leve strane, gde sacekas Imoen posle "kradje duse" imas 4 sobe... prva je relativno bez veze... druga je za gomilom statua i kovcegom u sredini... statue predstavljaju zagonetke... u trecoj imas jednog rakshasu i dimenziona vrata... da bi aktivirao vrata trebaju ti odredjeni dijamanti... kroz ta vrata ne mozes da prodjes, vec ti dolaze neprijatelji da bi na kraju dobio oklop ili neki mac... cetvrta soba je opet sa zagonetkama... imas prolaz pomocu kojih bi ponovo dosao do startne pozicije, ali on ce da te smrvi ukoliko krenes kroz njega, tako da to izbegavaj...

donje stepenice od startne pozicije te vode do ogromne statue i kroz nju ces proci da bi izasao

desne i gornje stepenice vode na drugu mapu, ali n dva razlicita mesta... donjim stepenicama ulazis u zamku gde postoji mogucnost da ti se odvoji druzina i da oba dela budu napadnuta sa po tri Umber Hulka... ume da bude vrlo neprijatno ukoliko nemas odogovarajucu zastitu spremnu... kroz gornje stepenice je mnogo sigurnije... tamo imas prolaz odmah levo koji te dovodi u prostoriju punu kobolda i impova... prepoznaces je po ogromnom cvenom kristalu u sredini... nakon sto pobijes tamo sve, pojavice ih se jos da bi se na kraju pojavio i nazovi guardian kobold (ili slicno)... nista jako... kada ih sve pobijes, obidji tela i pronadji crveni kristal...

kako istrazujes mapu, videces jos jedan deo gde se lavirint racva... ako krenes na dole, imas jednu bitku sa undeadovima (ako me secanje ne vara tu su Bone Golem, 2x Skeleton Warrior i Greater mummy)... jos na dole i dolazis do kovcega i vampira... ubi vampira i dobices njegovu ruku... vrati se na prvu mapu i pridji statui na donjim stepenicama (ogromna glava koja blokira prolaz)... trebalo bi da te prepozna kao inzenjera lavirinta i da se otvori omogucavajuci ti prolaz dalje...

poz :wink:
 

Back
Top