Lj i S identitet

Poruka
15.196
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?
 
Nije fora da su forumasi bezgresni,nego je u pitanju plemenski mentalitet.

Ovde se spaljuju obicno novi,a starosedeoci tesko prihvataju nove osim primetio sam zgodne cice.

Njih svi vole odmah ;)
 
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

Па, богами, доста времена ти је требало да то схватиш....:mrgreen:
 
Novi članovi, koji traže savete vide forum kao mesto na kome će sva njihova pitanja biti odgovorena, a oni koji su duže ovde doživljavaju forum kao mesto za zezanje, gde se mogu rasteretiti, pisati opušteno, i znaju da se problemi ne rešavaju putem tastature..pa zato i takve reakcije na novootvorene teme tipa "draga Saveta"
:)
 
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

šta ćeš, lešinari na sve strane:lol:..nažalost
 
Ma to je samo procedura pristupanja u redove zakletih ljisovca, mora da trpis makar par meseci kamenovanja ako hoces u bratstvo/sestrinstvo! Inace ako hoces u bratstvo, a suprotnog si pola postoji i brza metoda pristupa bez prevelikog omalozavanja, takozvana "sise na uvid"!
 
Ma to je samo procedura pristupanja u redove zakletih ljisovca, mora da trpis makar par meseci kamenovanja ako hoces u bratstvo/sestrinstvo! Inace ako hoces u bratstvo, a suprotnog si pola postoji i brza metoda pristupa bez prevelikog omalozavanja, takozvana "sise na uvid"!

E tuki malo, ko oce mene da gadja ima da dobije povratnu kamenchugu u vugla, nisam ja bre hrana komplexashima...
 

Back
Top