Lj i S identitet

Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

nek svako pise sta zeli.meni svejedno,nije moja briga.treba da potrazi savjet ..i da, treba iznijeti prljav ves sto da ne,samo ako ima neke vajde..mozda se osjeti olaksanje,cuju se primjeri i iskustva drugih ..whatever itd...ovo je ipak neki vid anonimnog ili poluanonimnog pisanja..
problem je izgleda u tome sto ima poneka dezurna superinteligencija ( ja sam primijetila jednu) koje odmah to isfujkaju, kazu da je izneseno na odvratan nacin i onako prilicno otvoreno ' izvrijrdjaju' i 'unize' postavljaca teme pri cemu sami (sebi) ispadnu mnogo mudri i SMART(ASS)...Na bilo kojoj temi koja me iritira, ne interesuje, zgrazava itd ne pisem jer jednostavno nemam sta..Ne osjecam se(na zalost??:eek:) nimalo bolje ako nekom kazem direktno ili indirektno da je glup/a,promiskuitetan/na, avetinja/k pa to ne radim...
 
Joj ljudi, čime se vi bavite... :(
Idite bre na neku pametnu temu, tipa "svršavanje u nosnu šupljinu". Ovo je tako zaludna priča, uvek je bilo i biće čopora, krda i stada, veštica i lomača, neprincipijelnih koalicija, slabih i nebranjenih i jakih i drčnih (kad su u gomili).
Odo' ja da vidim da li je piči saznao čije je vnogo... :bye:
 
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

Ljudi na razlicite nacine pristupaju netu i u skladu sa tim se i prikazuju.Prilikom registracije na bilo koji sajt,stikliramo da se slazemo sa uslovima ponasanja i njihovim pravilima.Znaci-uzmi ili ostavi.
Niko od nas nije Bogom dan da proceni sta je pametno,a sta nije.A ako neko odluci da pise o svom zivotu,iskustvima,sreci,bolu,to je svesna odluka.Samo sto treba da racuna na to i da nece uvek cuti ono sto mu prija i godi,a najcesce zbog neprihvatanja tudjeg misljenja nastaju konflikti,a posle i ostalo.
Na ljis-u treba da pisu punoletne osobe,sa kakvim takvim identitetom i onda nema ljutis,sem ako se ne predje granica dobrog ukusa.
 
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

Zavisi koliko je ves prljav...Ljudi ne vole identifikaciju a to upravo rade jer..se pronalaze u svemu tome i onda u nemanju hrabrosti da to priznaju ..grade lomace i spaljuju druge na njima ..kada se necega plasis ..onda to i kamenujes..a to je uvek i bice ..Istina..
 
Zavisi koliko je ves prljav...

...jeste, zavisi... ako je mnogo prljav koristite ariel...
normal_Ariel.jpg
 

Back
Top