Lj i S identitet

Grupisem se od teme do teme :)

Za koga mislim da je u pravu ja ga podrzim

vidiš
ja kažem nešto, ako već nije rečeno
ili ako mislim da treba da objasnim, drugim rečima
nemam običaj da podržavam, ili da se grupišem u istomišljenike
čak ni od teme do teme.
posle nekog vremena ''isplivaju'' ljudi, sa čijim mišljenjem u većini slučajeva i možeš da se složiš... a onda se već nađe neko, ko ''baci kamen'' : )
i optuži da se grupišeš
 
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

ja licno ne volim ovde da iznosim nista iz svog privatnog zivota...ja sam ovde da se malo zabavim i nasmejem.....nista vise...a ko voli nek izvoli....al smatram to glupom rabotom....mislim imaju valjda ti ljudi prijatelje i porodicu u rl pa sto sa njima o tome ne diskutuju...

al ko sto rekoh nek radi ko sta oce....:whistling:
 
e
od ovakvih postova se naježim
fala metlo
što si se pojavila kao primer onoga što ne ljubim : )

a jel ti to sad oces da se ja i ti prepucavamo...mislim ako ti je to plan...zaobidji me....

jel ja sad tebe treba da pitam...a sto se najezis od ovakvih postova...sta mu fali?

ja se najezim od takvih kakve si ti dao/la.....:roll:

sta kao nemam pravo da se slazem sa tudjim misljenjem i da to istaknem.....ooo oprosti mi molim te....ma sta god....:thumbdown:
 
a jel ti to sad oces da se ja i ti prepucavamo...mislim ako ti je to plan...zaobidji me....

jel ja sad tebe treba da pitam...a sto se najezis od ovakvih postova...sta mu fali?

ja se najezim od takvih kakve si ti dao/la.....:roll:

sta kao nemam pravo da se slazem sa tudjim misljenjem i da to istaknem.....ooo oprosti mi molim te....ma sta god....:thumbdown:

ne, taman posla
mislim da se ne čitamo, svakako
a post ti je krasan
3 smajlija i tačno
ako ga staviš u potpis, uštedeće ti prilično truda
samo se ti slaži sa rečenim
a posle toga na gomilu...
 
da li pazite na svoju forumashku reputaciju?
uveli reputaciju a meni ne radi
a mozda sam samo seljanka pa ne mogu da nadjem :)

e da i uzivo svoju privatnost veoma cuvam od drugih ljudi,tako da mi apsolutno ne pada na pamet da obelodanjujem bilo koji aspekt svog zivota ovde :neutral: a i ljudi su losi,ako znaju nesto upotrebice to posle protiv tebe a ne zelim sebi da pravim haos u zivotu i to zbog foruma.u ostalom sto bi bilo koga bilo briga sta se desava na mom emotivno-socijalno-zdravstvenom-kakvom god planu :neutral:
 
Poslednja izmena:
od svih tema na koje sam naishla ovde, poshto sam se posle mnooogooo vremena ulogovala opet, ova je iskreno najludja... zashto shvatate sve tako ozbiljno? i chemu prepucavanja? I kakve su to priche o plemenima i slichno? Ovo je mesto za razmenu mishljenja... Ne za besciljna prepucavanja, koliko se setjam ideja svakog foruma, a koristila sam mnoge forume jeste da malo chujete kako misle i o chemu misle drugi ljudi... s nekim nadjete slichnost sa nekim ne. Provokacije i odgovori na provokacije imaju smisla samo ukoliko neshto smisleno kazhete u njima. Ideja o "grupisanju" je samo glupajer nije da neko nekog ovde brani iz neke velike ljubavi nego iz toga koliko se slazhe sa tom osobom (da ne bih bila cepidlaka pa da kazhem sa tim likom kojeg oznachava slichica poznatija kao avatar i ime poznatije kao nickname i nishta vise do onoga shto napishe) Zar je ikome ovde zaista bitno da bude prihvatjen? to shto smo svi bezlichni i pod nekim pseudonimima je zato da bez grizhe savesti i straha od neprihvatjenosti govorimo o onome o chemu mislimo... I da vidimo shta drugi misle... svaka negativna kritika bi trebala da bude podjednako dobrodoshla kao i pozitivna, jer ako tje neko da ti ukazhe na grshku, a da to nije neko ko ti je veoma drag i koga nikako ne zhelish da razocharash, tim bolje, popravitjesh je a da ljudi do chijih ti je mishljenja stalo i koji imaju mnogo duzhe pamtjenje tvojih greshaka i mana od ljudi koji te ne poznaju, ne moraju ni da znaju da si greshio ili nameravao da greshish
 
Poslednja izmena:
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

Ovih dana??? :lol: Oduvek je tako bilo. ;)
Forum je divno mesto dge oni ruzni i debilni mogu neke normalne da zaebavaju da su ruzni i debilni. :lol: Oni od 50-60 godina mogu da glume neke baje i ebace, cure lepotice i pametnice. :lol: Jedinstvena prilika koja se retko gde drugde moze ponoviti. :lol: Uzivancija. :lol:
 
Poslednja izmena:
od svih tema na koje sam naishla ovde, poshto sam se posle mnooogooo vremena ulogovala opet, ova je iskreno najludja... zashto shvatate sve tako ozbiljno? i chemu prepucavanja? I kakve su to priche o plemenima i slichno? Ovo je mesto za razmenu mishljenja... Ne za besciljna prepucavanja, koliko se setjam ideja svakog foruma, a koristila sam mnoge forume jeste da malo chujete kako misle i o chemu misle drugi ljudi... s nekim nadjete slichnost sa nekim ne. Provokacije i odgovori na provokacije imaju smisla samo ukoliko neshto smisleno kazhete u njima. Ideja o "grupisanju" je samo glupajer nije da neko nekog ovde brani iz neke velike ljubavi nego iz toga koliko se slazhe sa tom osobom (da ne bih bila cepidlaka pa da kazhem sa tim likom kojeg oznachava slichica poznatija kao avatar i ime poznatije kao nickname i nishta vise do onoga shto napishe) Zar je ikome ovde zaista bitno da bude prihvatjen? to shto smo svi bezlichni i pod nekim pseudonima je zato da bez grizhe savesti i straha od neprihvatjenosti govorimo o onome o chemuislimo... I da vidimo shta drugi misle... svaka negativna kritika bi trebala da bude podjednako dobrodoshla kao i pozitivna...

u stvari jedna od bitnih potreba coveka je potreba za prihvatanjem...bez obzira kad gde i kako, cak i na ovakom jednom mestu, i ma koliko to ludo izgledalo...da ne kacim opet maslova :)
i tesko da smo bezlicni...ma koliko gledali da budemo i ma koliko se sprdali iz postova uvek izbija karakter
tako..htedoh samo to da prokomentarisem
 
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

mislim da taj trend traje mnogo duze, ne samo ovih dana.
mislim d aje to sindrom coporske moci. kad je jedna jedinka zaglavljena u blatu, copor je rastrgne.
i ima tu i onog- e super, mene zaobislo (izneti problem), pa ajd sad posto sam zdrav, da dokusurim nesrecnika koji nema noge. el tako. da pokazem i dokazem da sam jak i zdrav, i u tome satisfakcija- nisam bolestan, tj. slab.
istovremeno, iznenadjuje me da tako malo empatije posedujemo. da prevedem, empatija znaci sposobnost saosecanja, sposobnost shvatanja tudje situacije, eventualnih problema i sl. nekako to ovde manjka. to malo uplasi. jel znate, ako ovde niste u stanju da napisete dve utesne recenice nekome ko ima problem, pa kako cete nekome pomoci mnogo konkretnije i vise u stvarnosti, gde je sve neka druga dimenzija i gde je biti covek jedino merilo vase vrednosti.
 
slazhem se, svi vole kad ih vole,ali treba napraviti neku lestvicu u zhivotu, ko je bitan a ko ne... ne mogu te svi voleti... pa ne mozhe se ni osba koja te voli stalno slagati sa tobom. Ja samo mislim da previshe obratjate pazhnju na nebitne stvari... kad ti neko protivrechi online, ti odgovori ako mislish da tje neshto promeniti, ili prihvati ako si spreman da se menjash... inache tjuti i pusti da vlada demokratija... i jesmo bezlichni dok ne dokazhemo suprotno...
 
mislim da taj trend traje mnogo duze, ne samo ovih dana.
mislim d aje to sindrom coporske moci. kad je jedna jedinka zaglavljena u blatu, copor je rastrgne.
i ima tu i onog- e super, mene zaobislo (izneti problem), pa ajd sad posto sam zdrav, da dokusurim nesrecnika koji nema noge. el tako. da pokazem i dokazem da sam jak i zdrav, i u tome satisfakcija- nisam bolestan, tj. slab.
istovremeno, iznenadjuje me da tako malo empatije posedujemo. da prevedem, empatija znaci sposobnost saosecanja, sposobnost shvatanja tudje situacije, eventualnih problema i sl. nekako to ovde manjka. to malo uplasi. jel znate, ako ovde niste u stanju da napisete dve utesne recenice nekome ko ima problem, pa kako cete nekome pomoci mnogo konkretnije i vise u stvarnosti, gde je sve neka druga dimenzija i gde je biti covek jedino merilo vase vrednosti.

zato sto ljudi ovde uglavnom nemaju problem vec dodju da tovare masu :)
inace ne volim utesne recenice..prvo nikog ne mozes stvarno da utesis...drugo ne volim ljude kojima treba sazaljenje...dakle jedinos to mozes jeste da tom nekom ukazes na stvari koje ne vidi i sagleda problem iz sireg ugla
 
slazhem se, svi vole kad ih vole,ali treba napraviti neku lestvicu u zhivotu, ko je bitan a ko ne... ne mogu te svi voleti... pa ne mozhe se ni osba koja te voli stalno slagati sa tobom. Ja samo mislim da previshe obratjate pazhnju na nebitne stvari... kad ti neko protivrechi online, ti odgovori ako mislish da tje neshto promeniti, ili prihvati ako si spreman da se menjash... inache tjuti i pusti da vlada demokratija... i jesmo bezlichni dok ne dokazhemo suprotno...

u stvari to su dve razlicite stvari..prihvatiti nekog i voleti..i dve razlicite potrebe
joj ta recenica mi ono ...ne mogu te svi voleti je cinjenica...ali to ne potire ljudsku potrebu hm aj nek bude ljubavlju...ko kad bi se tebi recimo sad pisalo a ne mozes da pisas iz ovih ili onih razloga...ta cinjenica da ne mozes ne bi potrla tvoju potrebu da ti se pisa
dalje niko ne ocekuje da se ljudi slazu sa njim...pogotovo sto je to dosadno i monotono..mnogo je zanimljivijie razmenjivati razlicita misljenja
bezlicni dok ne dokazemo suprotno? :) ok...jos jedna veeelika recenica gde joj mesto nije
 
zato sto ljudi ovde uglavnom nemaju problem vec dodju da tovare masu :)
inace ne volim utesne recenice..prvo nikog ne mozes stvarno da utesis...drugo ne volim ljude kojima treba sazaljenje...dakle jedinos to mozes jeste da tom nekom ukazes na stvari koje ne vidi i sagleda problem iz sireg ugla

ne pricam ni o sazaljenju ni o tovarenjima. vidi se kad je sta.
ali tendencija da se uvek kasapi. to valjda da se ne ispadne glup u drustvo ;)
 
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?

Ovde se spaljuju obicno novi,a starosedeoci tesko prihvataju nove osim primetio sam zgodne cice.

Нисам нешто приметио да се ико прави безгрешан. А овде сам се пар пута отворио... и то баш кад сам био нов и нисам био каменован, а за репутацију ме баш брига. :)

Уствари, овде су сви били ОК према мени од самог почетка.

Ne izlazi iz caure, ako nisi spreman da ne cmizdris kad cujes ono sto ti se ne dopada. U suprotnom idi kod mame da te sazaljeva....

Не слажем се.

Зезам се. :) Један " :klap:" за ово цитирано.
 
u stvari to su dve razlicite stvari..prihvatiti nekog i voleti..i dve razlicite potrebe
joj ta recenica mi ono ...ne mogu te svi voleti je cinjenica...ali to ne potire ljudsku potrebu hm aj nek bude ljubavlju...ko kad bi se tebi recimo sad pisalo a ne mozes da pisas iz ovih ili onih razloga...ta cinjenica da ne mozes ne bi potrla tvoju potrebu da ti se pisa
dalje niko ne ocekuje da se ljudi slazu sa njim...pogotovo sto je to dosadno i monotono..mnogo je zanimljivijie razmenjivati razlicita misljenja
bezlicni dok ne dokazemo suprotno? :) ok...jos jedna veeelika recenica gde joj mesto nije

ok... ja sam mozhda ovo zaista shvatila ozbiljnije pri chitanju nego shto jeste... pricha je bila o kamenovanju i slichnom i neki ljudi su izrekli neke tezhe rechi... Sad voleti mozhda i jeste prejaka rech, vishe govorim o prihvatanju u neki krug osoba koje cenish koje su ti na neki nachin drage, to je bio odgovor na aluzije o choporima. Inache ideja i nije bila da kazhem da ljudi ne trebaju imati potrebe, ali neka se kontrolishu u njima, inache, koristetji tvoju analogiju, ljudi bi pishali chim im se pripisha, znachi svugde... :D A ako se ne trazhi odobravanje sa chim se potpuno slazhem, kulturne rasprave su najbolja zabava za mene, onda ne vidim u chemu je problem... i chemu tema? a to da smo bezlichni dok ne dokazhemo suprotno, je vrlo jednostavno, eto ti sad nisi meni vishe bezlichna mada si do skora bila kao i svi ostali na forumu. Eto sad znam da ima jena osoba sa kojom bih lepo ushla u raspravu i sa kojom mislim da bih se na kraju i slozhila, poshto pomirimo razumevanja... :)
 
Zasto je na Lj i S u ovih dana trend tzv "spaljivanje na lomaci"?:think: :banovati: Svako ko se prikaze, izadje iz caure, biva kamenovan... Ispada da se forumashi bezgresni... :) I da jedino iskrenost u prikazivanju svojih slabosti nije dobra...:think: Da li smatrate pametnim iznosenje ovde svog "prljavog vesa" i trazenje saveta, misljenja i da li pazite na svoju forumashku reputaciju? Znam kako je biti witch of the day, tako da se trudim da ne pametujem previse... Kakav je vas stav prema svemu tome?
tako su i mene docekali...vecina.:lol: ali bash me briga. a i sama sam kriva, hocu da uradim ono shto i sama ne odobravam, a ocekujem neke savete i pomoc. ma, samo opushteno.
 
Ili kad krenu sa moralisanjem, te ovo te ono, pa bre svako radi sta hoce...
A najomiljenije su mi teorije zavere, te on je musko te nije zensko itd.. Ili kvazi psiholozi kad krenu da komentarisu licnost, komplekse, da objasnjavaju ljubomoru, nesigurnost...
i ovo moram da izdvojim. tacno mi se sve ovo desilo kada sam otvorila temu. prozvali su me da sam "klon", da sam musko, da sam nezreli tinejdzer:rotf: a ja se samo spremam da nacinim preljubu...:)
so what? ako sam iskrena, to znaci da nisam ja?
 

Back
Top