Nategnuti pogled

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Veceras sam video curu koja je vozila bicikl..imala je neku sportsku opremu na sebi, crne boje..cura ko cura na biciklu,opustena voznja..ali…Jao…uglavnom, malo su joj se razmakli gornji I donji deo odece, na ledjima tj, donjim delom ledja….i sta videh ??
Razmak izmedju odece, otkrivao je V izrez koje su cinile dve polulopte, oktrivene guzice….Toliko otkriveno, da sam je u pocetku gledao I godinama se sladio carima u tom trenutku gledanja, tog zanosnog prizora, tog Bogovskog dupeta, koje sam u trenu pozeleo pod svojim rukama, da ga osetim, stegnem, grizem I ljubim…Hvatajuci je za kosu, jos dok je u sedecem polozaju stajala na biciklu, prisao sam joj sledja I drugom rukom sam potrazio njene dinje slatke, sise slatke…srednje velicine I taman mi je dojka stajala u saku…Vukao samo joj te dojke, muzao sam snazno i stipao za bradavice….
Skrenuo sam sa sisa na donji deo trbuha, presao na ledja I poceo ruku da spustam ka dupetu..srednjim prstom uronio sam u V izraz I zavuko ga do supka…Drugom rukom sam joj I dalje drzao za kosu I vukao ka sebi…Podigao sam joj guzicu malo iznad sedala, skinuo se I krenuo da nadrkavam kitu…Malo ga drkam, malo joj umacem prst u picu..Kad sam ga nadigao, krutog I spremnog da uroni u svezinu vreline njene medene pice…prisao sam joj I polako krenuo da ulazim u nju…slobodnu ruku sam ponovo zavukao pod njen gornji deo odece I prihvatio se sisa..Usao sam u nju….osetio sam topli sudar mosnica I sedala…tanku liniju bola…izasao sam iz nje I ponovo usao…poceo sam ritmicno da pomeram kukovima….Rukom, koja je visila na njenim dojkama..krenuo sam sa sisa ka njenom vratu…milovao sam ga, prelazio sam prstima celim vratom..nezno…nesmanjenom brzinom, kita je prelazila svoj put unutar vagine………………….
Nastavice se :



Ps. Jos pitanje za forumase ( mogu I cure ako zele ali samo one koje ja zelim )…
Da li bi I vi tako, provokativno se vozajuci na biciklu, sa nadignutom kitom I vozite se tako gradom ( napusili se dzidze I vozite sa nadignutom kitom bicikl ) i vozite se tako po gradu uzivajuci u sebi, o svemu sto vam prija, raspolozeni ste…ne razmisljate o sexu ali kad uhvatite zenku da cepate kitom po pichki, cepate je I sperma prsti na sve strane..
A vi se samo vozite jedno vreme, uzivajuci u sebi I krecuci se ka svom domu, zavrsavate I vecernju voznju ( sve se desava pri nekom sumraku, tj. prelazu iz sumraka u vece ).
U toku voznje, videlo vas je barem 3 cure, koju ste ostvavili u soku maste koja sledi …
Znaci, ne da li, nego, sta mislite, kako cure zamisljaju da se karaju sa takvim frikom koji prolazi pored nje, vozajuci bicikl, a kita mu je uz sve to I dobro nategnuta I spremna za jedan snazan koitus ????


Pps. Predlazem i sliku, koju sam i nacrtao
 
men nešo teško mož da se digne na bajsu......al sećam se....jednom slikali naslovnu stranu za neki domaći nedeljnik...i to kod mene u ulici.....i jedno 3 sata neku lepoticu na bajku...........a riba..au...a oni...te podigni šorc...te namesti se vako..nako.....te istoori sise..namesti se....nasmeši se..tako sve onoj fotomodelki dirigovali..............kaka je bilaaaa..ne sećam se uošte lica..sam pamtim neki beli šorcić jedva pokrio..misim..kaka je bila ...strafa....
 

Back
Top