Ubijeni gardisti nase voljske

nesbridzis

Iskusan
Poruka
5.369
Roditelji nastradalih gardista tvrde
Novi pokušaj da se sakrije istina o ubistvu naše dece
Autor: P. Z. V. | 09.09.2008. - 06:00

Roditelji Dragana Jakovljevića i Dražena Milovanovića, gardista koji su pod još nerazjašnjenim okolnostima nastradali 5. oktobra 2004. godine u kasarni Topčider ogorčeni su posle saznanja da je Okružno tužilažtvo u Beogradu ponovo uputilo predmet u Sjedinjene Američke Države na novo sudsko medicinsko veštačenje.
 
NESAKIDE - mozes li Ti bar jedan naslov gramaticki pravilno da napises?
Javnosti nije poznato ko su ubice gardista, zato sto se u ovoj balkanskoj Kolumbiji ne zna ko pije, a ko placa. Iskreno mi je zao njih i njihovih porodica. Zbog njihove mladosti, njihove cistote i skromnosti, od srca se nadam da ce u ovoj zemlji jednom istina izaci na videlo, a krivci biti kaznjeni.
 
Ne skreci sa teme.

Bolje da kupaju babe nego da poginu!!!!!

Veruj mi da to radi vrlo, vrlo malo vojnika.

Velika stvar koga kupaju! Uglavnom, neradnici.

Vratimo se na temu. Ubice ce samo biti nagradjeni, ako vec nisu. Sve ostalo je obicna lakrdija. Njihova ubistva istrazuju oni koju su ih ubili!

@sead_man
Da dopunim, bolje je da poginu nego da maltretiraju ili ubiju nekoga.
I to kad vojnik pogine, samo se kod nas razglasi!
 
Poslednja izmena:
Video ih Batic?!Pre ce biti da ih je nanjusio.
To su spekulacije koje imaju svoj cilj.Tuzno je to sto se desilo tim momcima,ali se dogadjaj koristi kako kome odgovara.Zapravo,to je tragicno,nema morala ni trunke.Svakog ceka Sud,svako radi po svojoj savesti.
 
Kako se jos niko nije pojavio i to javno izjavio.Ili su mozda i njih pobili,to bi bilo logicno,zar ne?!

Ne zelim da mislite da imam bilo kakvo misljenje o ovoj temi.Moj stav je da sacekam istinu,ako se ikada pojavi,jer nemam dovoljno informacija da bih formirao svoje misljenje.
 
FBI: Gardisti ubijeni!
Večernje novosti subota, 19. april 2008.
KurirIstraga na mestu ubistva gardista

DILEME više nema: dvojicu gardista Dragana Jakovljevića i Dražena Milovanovića, u kasarni “Topčider” u Beogradu ubila je treća osoba.

Nalaz, po kojem je apsolutno isključeno da se bilo koji od dvojice vojnika sam ubio, u petak je putem video-linka saopštio Stiv Kaster, američki veštak iz laboratorije FBI “Kvantiko”, s kojim je veza uspostavljena iz zgrade Specijalnog suda. Predlog da na ovakav način bude dopunjen nalaz koji je u beogradski Okružni sud stigao u oktobru prošle godine, dao je zamenik okružnog tužioca u Beogradu Aca Stojev.
 
nekoliko nedelja pre ubistva gardista po svim anketama vojska je bila institucija u koju se najviše imalo poverenja....
ako pogledate ko je sve tvrdio da je upravo obezbeđenje Ratka Mladića ubilo vojnike, i za čije interese ti ljudi rade.... (povezanost sa "nevladinim organizacijama", određenim političkim krugovima...)... mogli bi ste doći do zanimljivog zapažanja....
ako, uz sve to razmislite o posledicama ovog ubistva ( uništavanje ugleda vojske, reorganizacija vojske "navrat-na nos", stvaranje povoljne atmosfere u narodu za mišljenje kako vojska nije potrebna.....) .....
Ja samo ne mogu da shvatim kako ti ljudi koji su dali zeleno svetlo da se žrtvuju dva redovna vojnika imaju obraz da zastupaju porodice ubijenih vojnika?
Ili su možda i oni dovedeni pred svršen čin...
Ono što je najvažnije jeste ko je dao odobrenje za ovo žrtvovanje, jer ubica/e je/su samo oruđe u rukama političara....


I da, ubistvo vojnika jeste čisto politički događaj....
 

Back
Top