Trudan muskarac ???!!!

Mamica

Početnik
Poruka
42
http://www.malepregnancy.com

Ajde pogledajte! Jako me, jako interesuje sta mislite o svemu tome? Sta sve to izaziva kod vas? Crva u glavi, smeh, gadjenje, zabrinutost... Sta?Iskreno, bila sam u soku ( i dalje sam!), a onda sam se setila filma gde cuveni Svarceneger glumi trudnicu. To je bilo pre nekih 10 god. a mozda i vise...tada mi je film bio smesan, a od skoro ni ne smem da se nasmejem na tu temu. Jednostavno ne znam sta da mislim...
 
Pozelela bih svakom muskarcu da prodje kroz trudnocu i porodjaj, posto vecina njih smatra de se prenemazemo. Sto se tice mog muza, on ni jednu moju trudnocu nije ni osetio, a na pomisao da prisustvuje porodjaju prokomentarisao je da bi se onesvestio.
 
marijamarija:
Pozelela bih svakom muskarcu da prodje kroz trudnocu i porodjaj, posto vecina njih smatra de se prenemazemo. Sto se tice mog muza, on ni jednu moju trudnocu nije ni osetio, a na pomisao da prisustvuje porodjaju prokomentarisao je da bi se onesvestio.

Mislim da sam negde davno procitala, da su vrsena neka istrazivanja , i da je dokazano da muskarci ne bi mogli da izdrze porodjajne bolove
 

Back
Top