Kakva je budućnost SRS???

sto je babi milo to joj se i snilo.........................

Mozda Toma ne nosi sam 60% glasova...ali zajedno sa Vucicem, zajedno sa Delicem, i posebno u odnosu na poteze koje pomenuti vuku na politickoj sceni Srbije, nosice i mnogo mnogo vise od toga.
Da nije tako, sadasnji vrh stranke bi zakazao kongres, i oterao "neposlusne".
ali znaju da su u velikoj manjini, pa pokusavaju da to sto pre bace pod tepih.
 
Mislim da bi kratkoročno Vučić mogao odigrati glavnu ulogu u spasavanju tvrdog krila SRS, ukoliko odluči da ostane odan Šešelju, dugoročno SRS nema sjajnu perspektivu. Poboljšanjem životnih uslova i standarda, tvrda nacionalistička (šešeljevska) politika će izgubiti na značaju i spašće realno na 10-15%.
 
Mozda Toma ne nosi sam 60% glasova...ali zajedno sa Vucicem, zajedno sa Delicem, i posebno u odnosu na poteze koje pomenuti vuku na politickoj sceni Srbije, nosice i mnogo mnogo vise od toga.
Da nije tako, sadasnji vrh stranke bi zakazao kongres, i oterao "neposlusne".
ali znaju da su u velikoj manjini, pa pokusavaju da to sto pre bace pod tepih.

JESTE JESTE,TOMA NOSI 60%,VUCIC NOSI 20 % VUCICEVA TETKA 30%.DELIC 40%, TOMIN DEDA 15 % ZNACI SVI UKUPNO NOSE 165% .........A NA TO SU CEKALI SVI ZAJEDNO JEDNO 300 GODINA :mrgreen::mrgreen::hahaha::hahaha:
 
Mislim da bi Seselju bilo pametno da bar jednom u zivotu popusti, jer mu je ovo pitanje opstanka stranke...Toma je retko posten i covek od reci kod nas. Mislim da je Toma u pravu ali...sta mislite?

Što je više onih iz redova radikala koji misle kao ti, to je bolje za Srbiju.
Doba prodavanja nacionalističke magle i ludila je prošlo, baš kao što je prošlo i vreme paranoje od zapada. Ukoliko tvrdo krilo SRS nastavi staru političku praksu, budućnost ove stranke je, naravno, mračna.
 

Back
Top