Modni trendovi jesen - zima 2009

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Shta se nosi ove jeseni i zime - SEZONA 2008 - 2009, shta cete prihvatiti od toga, sta Vam se dopada, sta vam je odvratno i nikada ne biste obukle?
Da ne ispadne da glumim neku ribu, trendove pratim u skladu sa svojim materijalnim mogucnostima, kao i vecina zenskih osoba u Srbiji. Kupujem na tezgama, na pijacama, ponekad u "Zari", "Mangu" ili "Bati " ili slicno..."Tera Novu" sam batalila jer im je odeca skroz nekvalitetna.
KUpujem, dakle, iskopiranu odecu sa svetskih modnih pista...:cool:
E, sada izvolite.
Ubacite slike...Komentarisite...Meni se ne dopada trend za ovu jesen - zimu. Pogotovo ne volim ljubicastu boju, a o platformama da ne pricam...
 
Poslednja izmena:
Ovo mi se na primer svidja
 

Prilozi

  • DSC00087.jpg
    DSC00087.jpg
    26,2 KB · Pregleda: 34
  • DSC00088.jpg
    DSC00088.jpg
    22,9 KB · Pregleda: 27
  • DSC00083.jpg
    DSC00083.jpg
    29,1 KB · Pregleda: 27
  • DSC00084.jpg
    DSC00084.jpg
    31,1 KB · Pregleda: 24
Poslednja izmena:
Meni se dopada..ne sve ali selektivno..Lagani su materijali,svila,karneri,nekako mi je glam i zenstveno..opet mrezaste carape i to u dva sloja...Leprsavo u kominaciji sa grubljim teksturama..
Ne mislim da cu sve nositi ali se radujem takvoj modi.
Nakit je XL,oversize a ja to volim.Meni su detalji najvazniji..
 
Da li bi neko ko se zaista razume u modu, tj. u filozofiju mode, mogao da mi objasni kako je moguce da jedne sezone bude in cvetni dezen, pa onda totalni minimalizam, i onda, recimo, karirane pantalone? Volim karirano od kad znam za sebe, ali u odnosu na stvari koje su se nosile prethodno, ovo izgleda kao cist bezobrazluk! Bole me oci!
 
Da li bi neko ko se zaista razume u modu, tj. u filozofiju mode, mogao da mi objasni kako je moguce da jedne sezone bude in cvetni dezen, pa onda totalni minimalizam, i onda, recimo, karirane pantalone? Volim karirano od kad znam za sebe, ali u odnosu na stvari koje su se nosile prethodno, ovo izgleda kao cist bezobrazluk! Bole me oci!

Pa kako zasto....:lol:;)....zamisli da je jedan model i dezen moderan 3 godine.....mislis da bi se kupovalo toliko krpica;)....ja gledam samo sta rade sa modnim trendovima za djecu.....to je uuuzas.....dovoljno je reci "Winks".....
Moda se vrti u krug,s malim izmjenama,ili razlicitog miksovanja....ali opet postoje uvijek moderne boje....sad modeli se menjaju,ali treba imati svoj stil....nezgodno je to sto imam par modela koje volim,a ako je sad nesto ekstremno u trendu tesko da nadjes ista drugo....to mi je brnj....mislim tako je kod nas.....Licno ne volim ljubicastu boju,imam jednu tuniku koju sam dobila,i nikad obukla....da je ruzicasta,to bi bilo bolje.....dok ima onih koji nose sve sto je moderno,ali sve ....i to mi malo nejasno,.....je li moguce da se nekome moze sve svidjati....:confused:
 
Pa kako zasto....:lol:;)....zamisli da je jedan model i dezen moderan 3 godine.....mislis da bi se kupovalo toliko krpica;)....ja gledam samo sta rade sa modnim trendovima za djecu.....to je uuuzas.....dovoljno je reci "Winks".....
Moda se vrti u krug,s malim izmjenama,ili razlicitog miksovanja....ali opet postoje uvijek moderne boje....sad modeli se menjaju,ali treba imati svoj stil....nezgodno je to sto imam par modela koje volim,a ako je sad nesto ekstremno u trendu tesko da nadjes ista drugo....to mi je brnj....mislim tako je kod nas.....Licno ne volim ljubicastu boju,imam jednu tuniku koju sam dobila,i nikad obukla....da je ruzicasta,to bi bilo bolje.....dok ima onih koji nose sve sto je moderno,ali sve ....i to mi malo nejasno,.....je li moguce da se nekome moze sve svidjati....:confused:

Taj prakticni deo mi je jasan... nije mi jasno kako se ti dizajneri inspirisu, kako isceprkaju bas ljubicastu, ili kilt, ili karnere i zavrte celu sezonu oko neceg takvog...
 
Taj prakticni deo mi je jasan... nije mi jasno kako se ti dizajneri inspirisu, kako isceprkaju bas ljubicastu, ili kilt, ili karnere i zavrte celu sezonu oko neceg takvog...

Ma znam ja da ti znas :lol:....nego ajd' sad ko ce shvatiti psihu tih "umjetnika"....e a ja sam nekad mastala da budem modna kreatorka.....na tome se i zavrsilo.....:lol:

Para sve vrti....kad neko postane veliko ime, kasnije moze diktirati kako mu se cefne....:confused:
 
Ovo gore (osim ovih odvratnih cizmica) sam izdvojila kao nesto sto mi se svidja. A ostale slike cu ubaciti kad dodjem kuci veceras, posto ne mogu sa posla da saljem.
Slike odece koje mi se ne svidja, a u trendu je.
Meni se skoro nista ne dopada od toga, ja volim jednostavnost i minimalizam, zenstvenost, a ne ove sado - mazo cizmice....Volim da odeca istice liniju tela, a ne da izgleda kao oklop...
 
MUVALO - ajda reci iskreno da ti pridje ovaj maneken koji je drugi po redu na pisti - ovakvav i ovako i ovako obucen, sta bi pomislila? Ja bih pomislila "Ovaj je gej, garant"

meni takav tip (maneken) nikada ne bi prisao... mozda samo da me pita koliko je sati :lol:
Da, moda je gej, ali to se nekako i podrazumeva... meni izgledaju gej i manekeni/moda koja je navodno macho...
 
I meni su ove zute cizmice odvratne .....
Ne volim ljubicastu boju.....
Kariranu odecu ne volim, ali mogla bih da obucem jedino neku lepu kariranu suknjicu ..... cak, karirane suknjice su mi bas slatke ........ uklopim je uz odecu koja je iste boje kao i boja koja je dominantna na suknjici ....
Kaputici karirani ..... isto vazi i za ove kaputice sto sam napisala za suknjice .....
Karirane pantalone ne volim ......
 

Back
Top