Serije na TV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja volim "Kompanjerose". Jeste li provalili kako je to dobra serija? I svaka epizoda, brate mili, kao film (sat vremena). A nije uopšte dosadno. A poučno. A dobra gluma. A životne teme i realne situacije.
 
Odgledane sve epizode Friends-a, (do sada), imam ih prilicno i snimljenih. Simpsonovi- naravno, sve epizode Dosije-a X, koji me sada vec prilicno smara. Preterali su sa odugovlacenjima da bi obezbedili dug zivot serije, a time ubili njenu intrigantnost. Ponekad Sex i grad, i to ne zato sto je ne interesantna nego ne mogu da ulovim termine prikazivanja (glupe cesto promenljive programske seme).
 
do jaja su samo se vise ne pusatju.Jao sad sam se setio.znate li koja je najbolja serija :lol: Beavis & Butthead :twisted:
____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
*Verujte da sve te navedene serije gladam i ja.Neke se vise ne daju,ali sta sad...Kompanjerosi su najbolji,pa simpsonovi,prijatelji,vip,nes bidges,poroci majamija,kralj komsiluka,kozbi show,frejzer,kafic u zdravlje,b and b,ali sad ne mogu da se setim imena,uglavnom SVE sa b92,i ove ostale
 
Gost:
*Verujte da sve te navedene serije gladam i ja.Neke se vise ne daju,ali sta sad...Kompanjerosi su najbolji,pa simpsonovi,prijatelji,vip,nes bidges,poroci majamija,kralj komsiluka,kozbi show,frejzer,kafic u zdravlje,b and b,ali sad ne mogu da se setim imena,uglavnom SVE sa b92,i ove ostale
Jer ti uopste izlazis napolje :lol:
____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Corey:
do jaja su samo se vise ne pusatju.Jao sad sam se setio.znate li koja je najbolja serija :lol: Beavis & Butthead :twisted:
____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________

Prijatelji, Simpsonovi, Mucke, Crna Guja...humor, uglavnom!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top