mozda sam trudna ??

Krenpita

Zainteresovan član
Poruka
196
Evo ja malo gledam sad kako mi kasni i zmam da sam jos pre nedelju dana imala seksualni odnos sa jednim tipom ali haj da kazem da nisam zaljubljena u njega nego mi palo na pamet da bi mogla. da zatrudnim , mislim.

verovatno nisam .al sta ako jesam i dali da ja to njemu ne kazem nego da ga samo jednom iznenadim ? Mislim da to ne bi bilo fer prema njemu i ja sada samo razmisljam o nekoj kao situaciji koja se nece verovatno stvarno desiti .

Jel uredu to? Odma da vam kazem da necu da ga hvatam na bebu nego eto samo da vidim sta bi on reko kad bi zatrudnela

jel vam se desilo to nekad?
 
Evo ja malo gledam sad kako mi kasni i zmam da sam jos pre nedelju dana imala seksualni odnos sa jednim tipom ali haj da kazem da nisam zaljubljena u njega nego mi palo na pamet da bi mogla. da zatrudnim , mislim.

verovatno nisam .al sta ako jesam i dali da ja to njemu ne kazem nego da ga samo jednom iznenadim ? Mislim da to ne bi bilo fer prema njemu i ja sada samo razmisljam o nekoj kao situaciji koja se nece verovatno stvarno desiti .

Jel uredu to? Odma da vam kazem da necu da ga hvatam na bebu nego eto samo da vidim sta bi on reko kad bi zatrudnela

jel vam se desilo to nekad?

OMG...
 
Evo ja malo gledam sad kako mi kasni i zmam da sam jos pre nedelju dana imala seksualni odnos sa jednim tipom ali haj da kazem da nisam zaljubljena u njega nego mi palo na pamet da bi mogla. da zatrudnim , mislim.

verovatno nisam .al sta ako jesam i dali da ja to njemu ne kazem nego da ga samo jednom iznenadim ? Mislim da to ne bi bilo fer prema njemu i ja sada samo razmisljam o nekoj kao situaciji koja se nece verovatno stvarno desiti .

Jel uredu to? Odma da vam kazem da necu da ga hvatam na bebu nego eto samo da vidim sta bi on reko kad bi zatrudnela

jel vam se desilo to nekad?

Ja mislim da bi bilo najbolje da ga pozoves na Jerry Springer show ;) i njega i jos ponekog kojeg si kresnula u zadnje vreme i da urade DNA test....yebote koji bi to SHOW bio :P LOL
 
Pre nedelju dana si bila i sa njim i sa jos jednim tipom??? Ne u toku meseca nego bas s obojicom pre nedelju dana??? ( nedelja pred menstruaciju je obicno neplodna tako da su ti za trudnocu male sanse ali sve drugo sto pises je bas onako u najmanju ruku cudno)
Foliras!
 
]Evo ja malo gledam sad kako mi kasni i zmam da sam jos [/B]danapre nedelju imala seksualni odnos sa jednim tipom ali haj da kazem da nisam zaljubljena u njega nego mi palo na pamet da bi mogla. da zatrudnim , mislim.
verovatno nisam .al sta ako jesam i dali da ja to njemu ne kazem nego da ga samo jednom iznenadim ? Mislim da to ne bi bilo fer prema njemu i ja sada samo razmisljam o nekoj kao situaciji koja se nece verovatno stvarno desiti .

Jel uredu to? Odma da vam kazem da necu da ga hvatam na bebu nego eto samo da vidim sta bi on reko kad bi zatrudnela

jel vam se desilo to nekad?

Bice bas lepo iznenadenje,ali haj da pitamo da li mozda znas koji bi mogao biti tata.
Bas bi i mi voleli da vidimo sa bi on reko.
Lepa je to zanimacija,kockati se da li cu zatrudneti,pa ako zatrudnim,sa ce on reci,a ko sisa tu bebu,bitno da je vama bilo "vrh".:mrgreen:
 

Back
Top