hitno potreban savet za kosu:(

skituljak123

Početnik
Poruka
29
farbana sam u plavo,jedan deo(ne cela kosa),mi je i blansiran:(,zelela bihj da stavim minival,jer mi je kosa prirodno blago talasata i ne mogu da je vise peglam,jer mi posle vlaznog vremena,kakvo upravo sledi,kosa podivlja:(Da li bi jadna moja kosa to prezivela?Koliko minival ostecuje?

Hvala unapred!
 
farbana sam u plavo,jedan deo(ne cela kosa),mi je i blansiran:(,zelela bihj da stavim minival,jer mi je kosa prirodno blago talasata i ne mogu da je vise peglam,jer mi posle vlaznog vremena,kakvo upravo sledi,kosa podivlja:(Da li bi jadna moja kosa to prezivela?Koliko minival ostecuje?

Hvala unapred!
Nemoj biti lenja pa je uvijaj uveče, pošto je opereš, na bilo koji način. Češljanje dolazi u obzir samo pred pranje. Povremeno umotam pramenove pa ih zakačim ukosnicama, to ume baš zanimljivo da izgleda + nemaš uvek isti izgled na šta bi te minival osudio...
 
farbana sam u plavo,jedan deo(ne cela kosa),mi je i blansiran:(,zelela bihj da stavim minival,jer mi je kosa prirodno blago talasata i ne mogu da je vise peglam,jer mi posle vlaznog vremena,kakvo upravo sledi,kosa podivlja:(Da li bi jadna moja kosa to prezivela?Koliko minival ostecuje?

Hvala unapred!



Na blajhanu kosu staviti mini val je čist optimizam ..... a povrh toga i da ga staviš izgledaće ti kosa kao čupava .... Moj savet je ili da prestaneš da se blajhaš .... ili da ne stavljaš mini val ..... Ova kombinacija je fatalna za kosu.
 
Na blajhanu kosu staviti mini val je čist optimizam ..... a povrh toga i da ga staviš izgledaće ti kosa kao čupava .... Moj savet je ili da prestaneš da se blajhaš .... ili da ne stavljaš mini val ..... Ova kombinacija je fatalna za kosu.

Hej,blansirana sam ja samo jednom,ne blansiram se vise:)I to zato sto sam prethodno bila farbana u crno i onda od jednom resila da budem plava:DOdsekla sam skoro i dosta kosu tako da taj deo je samo pri frhovima,a ovo ostalo je samo jesnom farbano plavom i to se jako lepo primilo,iz prve svetlo plava:)
A jako bih zelela cupavu kosu,tj onaj najsitniji minival,one najmanje kovrdzice:D
 
I ja sam skoro imala zelju da postanem plavusa.A ceo zivot sam crnokosa.Odjednom,probudila se u meni zelja i radoznalost kako bih izgledala i osecala se kao plavusa.
valjda zelja za nekom promenom,sta ja znam.
Ali nemoj to da radis.....moj ti je savet,da(ako ides na feniranje)trazis da ti uradi lokne na cetku.Ako je profi neces morati da ides pod haubu za kosu,stavice ti malo laka,a kosa ce ti iygledati lepo.I moci ce da ti se odrzi ta frizura yato sto ti je kosa prirodno talasasta.Meni ne moye duze od jednog dana,posto imam prirodno ravnu kosu.Pokusaj....mozda ti se i svidi.
 
A....hvala na ispravci....
E pa ne znam onda....meni ovo deluje jako lepo sto sma joj predlozila....mozda pokusa pa joj se svidi.

Super si ti stvar predložila ... ustvari, po meni je to idealan predlog ... ali ni jedan frizer ne može da ti napravi tako sitne lokne, ako ih ne stavi na one papilotne .... A nju pretpostavljam da smara da ide kod frizera svaki put (i da bude po 2 sata najmanje) za nešto što će joj trajati 3 dana.
 
Da,ja zelim one sitne,najsitnije loknice:)Ne znam ljudi,nisam jos odlucila.Danas sam isla da se malo raspitam,pitala neke frizere,rekli su mi da se ne stavlja ista kiselina(to je u stvari minival)na zdravu i farbanu kosu i da se nece nesto ostetiti vise nego sto je sad,tako da bili su prilicno ubedljivi...
A sto se tice onog namestanja lokne,auuu,pa ne treba meni frizer za to,sampon za kovrdzanje i pena mi naprave lokne,ali c im operem kosu,nestade to i svaki put tako,a kazu i da pena ostecuje kosu,i feniranje,ma sve:))
Hvala svima na predloziam i savetima,javicu sta sam odlucila i uradila;)
 
farbana sam u plavo,jedan deo(ne cela kosa),mi je i blansiran:(,zelela bihj da stavim minival,jer mi je kosa prirodno blago talasata i ne mogu da je vise peglam,jer mi posle vlaznog vremena,kakvo upravo sledi,kosa podivlja:(Da li bi jadna moja kosa to prezivela?Koliko minival ostecuje?

Hvala unapred!

treba više da neguješ kosu, ako je već farbaš u plavo, peglanje i minival je suvišno,
a uvek možeš sama da napraviš neku fruzuricu, prirodne lokne već imaš,
malo izgužvaš, ponekad isfeniraš na ravno i to je to
 
kao sto su ti svi rekli i ja ti kazem, blajhana kosa + mini val = pozdravi se od kose.
Ja recimo imam mini val, evo vec sest meseci, ali je moja kosa jaka bas bas..i prirodno stravicno ravna! pa posto su sve cice peglale kosice, ja sam odlucila da stavim egzoticne lokne!
 
Па стави га, што толико размишљаш.. Ако си се само једном блајхала, а и то блајхано ти скоро израсло скроз, немаш фрке. Није коса тооолико слаба да ће да јој буде не знам шта. Само, зар се неће примећивати кад почне да расте? Шта онда, опет минивал или..?
 
ma, stavi, bwe:mrgreen: Sigurno ti kosa nije toliko oštećena pa da propadn skroz:mrgreen:
Jedna moja drugarica koja se redovno farba radila je pre par meseci trajno ispravljanje kose, a kako sam ja čula to podjednako uništava kosu kao minival, pa eno je, živa je i zdrava baš kao i njena kosa:D
 

Back
Top