Savet...

chikec

Zainteresovan član
Poruka
144
Ovako, pitanje za muskarce... Da li brijete ili bilo kako depilirate grudi? Ja sam pokusao da brijem ali su ostali osipi i iritacije. Sta radim pogresno, cime se ovo moze spreciti? (Za one koji me znaju sa foruma, PLEASE bez ikakvih provokacija ili bilo cega, zelim da budem ravnopravan sa svim forumasima :))
 
Ovako, pitanje za muskarce... Da li brijete ili bilo kako depilirate grudi? Ja sam pokusao da brijem ali su ostali osipi i iritacije. Sta radim pogresno, cime se ovo moze spreciti? (Za one koji me znaju sa foruma, PLEASE bez ikakvih provokacija ili bilo cega, zelim da budem ravnopravan sa svim forumasima :))

Bolje depiliraj.Jes da treba da cekas da narastu dlake dovoljno dugacke za svaku sledecu depilaciju ali sta ima veze,duze ce ti trajati glatko neg da brijes a i bice lepse.I ono jes da boli ko djavo depilacija voskom al i nas zene rastura pa nikom nista ;)
 
Ok Dzordzi, hvala... i takodje onima koji su to isto uradili... E, ja mislio sad ce bit necega, pogresio sam vrata na forumu, sorry...

Pusti ti ove cosave fegete koji nikad nisu depilirali grudi. Ima$ kod mene u profilu primer izdepiliranih grudi kremicama tipa veet. Suvi$e volim sebe i svoju kozhu da bih se sjebavao voskom, a brijanje i slichno ne dolazi u obzir. Nego, $to se depilira$?
 
Ovako, pitanje za muskarce... Da li brijete ili bilo kako depilirate grudi? Ja sam pokusao da brijem ali su ostali osipi i iritacije. Sta radim pogresno, cime se ovo moze spreciti? (Za one koji me znaju sa foruma, PLEASE bez ikakvih provokacija ili bilo cega, zelim da budem ravnopravan sa svim forumasima :))

nemoj to da brijes pa napravices jos vecu sumu...bljak.......idi na depilaciju...sigurno ce te boleti prvih par puta al posle ces se navici....e sad moze se desiti da ti je koza osetljiva jer ako burno reaguje na brijac moze i na vosak pa zato probaj sa hladnim ako ti se i tad bas izritira onda jbb....savetuj se sa nekim strucnim...nemoj kremu nije nista efikasnija od brijaca (sto se brzine rasta tice) a i ugusices se....pih...a i sta ce ti ta hemikalija...moze i ona da iritira......sve u svemu ne svidjami se ovo sto kazes da se iritira zato pazi sta radis jer izgleda da imas osetljivu kozu pa ce krema da ti napravi sou.....
 
a zasto zelis da se resis dlaka na grudima?
ako postoji neki poseban razlog - plivac, foto model, maneken...sta ja znam...onda razumem.
a inace, ako ih nemas bas preterano mnogo, meni to nije ni najmanje ruzno, a nikada nisam ni cula da je nekome gadno...
a, ako si bas resio, ne, nije pitanje za muskarce. zene se mnogo vise razumeju u depilaciju.
 
Ovako, pitanje za muskarce... Da li brijete ili bilo kako depilirate grudi? Ja sam pokusao da brijem ali su ostali osipi i iritacije. Sta radim pogresno, cime se ovo moze spreciti? (Za one koji me znaju sa foruma, PLEASE bez ikakvih provokacija ili bilo cega, zelim da budem ravnopravan sa svim forumasima :))

jock...al sam se osiso ispod miske...i laknulo mi
a sto bi brijo grudi ne razumem nikako
 
bear_man-1.jpg
 
Ovako, pitanje za muskarce... Da li brijete ili bilo kako depilirate grudi? Ja sam pokusao da brijem ali su ostali osipi i iritacije. Sta radim pogresno, cime se ovo moze spreciti? (Za one koji me znaju sa foruma, PLEASE bez ikakvih provokacija ili bilo cega, zelim da budem ravnopravan sa svim forumasima :))

I od depilacije se javlja osip,ali joj dajem prednost u odnosu na brijanje.
P.S Niko te nece omalovazavati i potcenjivati ukoliko ti sam sebi to ne radis,ili dajes materijal za to.:bye:
 

Back
Top