Savet...

to sto si dlakav ne znaci da neces biti celav
ja videla jednom vukodlaka sa skroz celavom glavom i mislim da se i tebi to smesi,greota za tvoju divnu...pufnastu...kosicu.
 
Ovako, pitanje za muskarce... Da li brijete ili bilo kako depilirate grudi? Ja sam pokusao da brijem ali su ostali osipi i iritacije. Sta radim pogresno, cime se ovo moze spreciti? (Za one koji me znaju sa foruma, PLEASE bez ikakvih provokacija ili bilo cega, zelim da budem ravnopravan sa svim forumasima :))

e ne znam sta da ti kazem..da odes u neki salon, oni su strucniji. ne znam.
 
Nisam pripadnik dlaka,mada mi se ne dopada razlog tvog depiliranja,ali dobro tvoja stvar i tvoja priroda,ako već hoćeš da se sređuješ bolja varijanta je depilacija,jeste malo bolnija ali je bolja i duže traje dok sa veet-om ne možeš tako da skineš baš sve nego moraš da dobrijavaš.Ako imaš osip kupi mast Hidrociclin i namaži,ona je protiv iritacije i crvenila.
Poz.!!!
 
ako baš nisi dlakonja, ja na tvom mestu ne bih skidala dlake sa grudi....
mrzim te tačkice, crvenilo...zar nije bolje malo dlačica (napominjem, ako nisi baš Čubaka)
 
Ovako, pitanje za muskarce... Da li brijete ili bilo kako depilirate grudi? Ja sam pokusao da brijem ali su ostali osipi i iritacije. Sta radim pogresno, cime se ovo moze spreciti? (Za one koji me znaju sa foruma, PLEASE bez ikakvih provokacija ili bilo cega, zelim da budem ravnopravan sa svim forumasima :))

A kako i zasto si odlucio da se uklopis u vecinu grudno-cosave muske populacije?
 
Odlucio sam da depiliram grudi jer mi tako lepse izgleda, nervira me ovako sa dlakama... Od svega sto sam procitao veet mi zvuci nekako najubedljivije, je l' to skupo?
 

Back
Top