Grčki levičari pljačkaju kapitaliste i dele hranu sirotinji
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Grčki levičari pljačkaju kapitaliste i dele hranu sirotinji

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Grčki levičari pljačkaju kapitaliste i dele hranu sirotinji

Robin Hud pljačkaši u Grčkoj

Cetvrtak, 4. septembar 2008. 17:32

Grčki anarhisti su u četvrtak upali u jednu samoposlugu i počeli da dele besplatno hranu u najnovijem napadu podstaknutom rastućim potrošačkim cenama.

Oko 20-ak nenaoružanih osoba, većinom sa crnim kapuljačama, izvelo je pljačku u sred dana u Solunu, saopštila je policija. Lokalni mediji ovo nazivaju pljačke "Robin Hud-a".

Napadači uzimaju pakete riže, testenine, pakovanja mleka koje onda ostave u sred ulice da ljudi mogu da ih pokupe,rekao je jedan policajac.

"Oni nikad nisu ukrali novac niti su bilo koga povredili. Traže od ljudi da ostanu mirni ali koriste taktiku klasične pljačke, kao na primer preskakanje preko registra sa kasom", dodao je on i rekao da kad nekad dođu bez kapuljača iznenade mnoge jer se uglavnom radi o ženama.

Povećanje troškova života je pored nezaposlenosti najveći problem za Grke. Inflacija od 4,9 posto je na desetogodišnjem maksimumu, a cene pojedinih proizvoda su još više porasle.

(Beta)

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Grcki levicari pljackaju kapitaliste i dele hranu sirotinji

Doslo krajnje vreme...
    Ni mi nismo daleko od toga.

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nece dugo, bez brige...stace se na put takvima, to se u Grckoj radi brzo i efikasno.

Iskusan kaai79 (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano Re: Grčki levičari pljačkaju kapitaliste i dele hranu sirotinji

Remoj samo nas robove neka pljacku Miska on to nece ni da oseti.
    Nema Boga nema djavola .
    A ko se to smeje nad covekom.

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Tex707 Pogledaj poruku
    Nece dugo, bez brige...stace se na put takvima, to se u Grckoj radi brzo i efikasno.
    Stvarno ne znam kako da shvatim ovu poruku.:???:

Da li to znaci da podrzavas sve vece socijalne razlike?
    Da li to znaci se zalazes za surovi kapitalizam i bogacenje mafijaskih lanaca multi-nacionalnih kompanija?
    Da li se zalazes za primenjivanje nasilnih metoda kako ljudi ne bi sa kriticke distance posmatrali kapitalizam?
    Da li se zalazes za ukidanje svih revolucionarnih levcarskih partija i onemugucavanje ucesca takvim partijama u politickoj borbi?

Od ovakvih treba otimati...prosto da ti ne bude zao!

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Citat Original postavio kaai79 Pogledaj poruku
    Remoj samo nas robove neka pljackајu Miska on to nece ni da oseti.
    Ахаха... тачно, само што то код нас, хвала Богу, неће урадити ни левица а ни "левица" јер су они данас највећи бизМисмени и капиталисти - ТО ЋЕ УРАДИТИ СИРОТИЊА РАЈА ЈЕДНОГ ДАНА...
    БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Aktivan član Србенда100% (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Лопине... То није начин...

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Da se ja pitam pljackao bih sirotinju i davao bogatim.
    Pogotovu bih davao Crkvi i Popovima.
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SSSR_ Pogledaj poruku
    Stvarno ne znam kako da shvatim ovu poruku.:???:

Da li to znaci da podrzavas sve vece socijalne razlike?
    Da li to znaci se zalazes za surovi kapitalizam i bogacenje mafijaskih lanaca multi-nacionalnih kompanija?
    Da li se zalazes za primenjivanje nasilnih metoda kako ljudi ne bi sa kriticke distance posmatrali kapitalizam?
    Da li se zalazes za ukidanje svih revolucionarnih levcarskih partija i onemugucavanje ucesca takvim partijama u politickoj borbi?

Od ovakvih treba otimati...prosto da ti ne bude zao!

Zalazem se za red i postovanje zakona, bez izuzetaka...kao i ogromna vecina Grka, pretpostavljam.

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio eremita Pogledaj poruku
    Ахаха... тачно, само што то код нас, хвала Богу, неће урадити ни левица а ни "левица" јер су они данас највећи бизМисмени и капиталисти - ТО ЋЕ УРАДИТИ СИРОТИЊА РАЈА ЈЕДНОГ ДАНА...
    Ti eremita ovde govoris o radnickoj klasi - proleterijatu,a proletrijat je (da si citao Marksa)ta sirotinja-raja koja predstavlja avangardu komunistickog drustva.

Citat Original postavio Tex707
    Zalazem se za red i postovanje zakona, bez izuzetaka...kao i ogromna vecina Grka, pretpostavljam.
    I ja takodje,ali kada su ljudi u okviru zakonodavne,izvrsne i sudske vlasti ti koji krse zakon sta cemo onda?!Da cutimo i trpimo?! NE!

"Pravo u kapitalistickoj drzavi je volja mocnika pretocena u zakon" - Karl Marks
    ...sto bi spanci rekli "bendita locura"

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Da se ja pitam pljackao bih sirotinju i davao bogatim.
    Pogotovu bih davao Crkvi i Popovima.
    Imas smisla za humor svaka cast,ali da te ljudi ne shvate pogresno verovanje i religija su jedno,a crkva,popovi i politika nesto sasvim drugo.U svim socijalistickim drzavama religija je imala svoje mesto u Ustavu,cak i za vreme Staljina u SSSR-u.

Citat Original postavio Србенда100%
    Лопине... То није начин...
    Zasto "lopine"? Jel neko od njih ukrao pare i stavio SEBI U DZEP?! Nije! E posto nije ne moze da bude niti lopov,a ovo nije razbojnistvo vec EKSPROPRIJACIJA KAPITALA!
    Poslednji put ažurirao/la SSSR_ : 08.09.2008. u 18:10

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Imas smisla za humor svaka cast,ali da te ljudi ne shvate pogresno verovanje i religija su jedno,a crkva,popovi i politika nesto sasvim drugo.U svim socijalistickim drzavama religija je imala svoje mesto u Ustavu,cak i za vreme Staljina u SSSR-u.
    Znam

Buduća legenda Keeper (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    344

Citat Original postavio Tex707 Pogledaj poruku
    to mora da je zato što je Grčka u EU.
    mislim da nema nedelje a da ne urade nešto ovakvo - ovo 4og septembra nije jedini slučaj, video sam to i pre. da ne pominjem redovna razbijanja i spaljivanja raznih simbola kapitalističkog sistema, pa i bacanja molotovljevih koktela na policijske stanice. o štrajkovima da ne pričam.
    da je anarhista i ekstremnih levičara više, u Grčkoj bi bio haos.
    toliko o efikasnosti.

a o tome za šta se sami Grci zalažu, idi pitaj Amerikance koji su posle Drugog svetskog rata rasterivali komuniste iz Grčke, da bi im servirali ovaj sistem "za koji su" danas Grci. navodno.

u mediteranskim zemljama levica u svim svojim formama cveta. temperament, šta li.
    "Gospodo, život je kratak;
    i ako živimo, živimo da bismo gazili po glavama kraljeva."

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Znam
    Ma nisam ni sumnjao da znas i shvatio sam tvoj sarkazam.To sam napisao cisto iz predostroznosti zbog zlonamernih ljudi koji ce mozda da se pobune protiv tvog komentara.Nekome inteligencija nije jaca strana - narocito zatucanim desnicarima i liberalima,koji umesto mozga imaju kasic-uprasicu za ubacivanje sitnisa.

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Ma nisam ni sumnjao da znas i shvatio sam tvoj sarkazam.To sam napisao cisto iz predostroznosti zbog zlonamernih ljudi koji ce mozda da se pobune protiv tvog komentara.Nekome inteligencija nije jaca strana - narocisto zatucanim desnicarima i liberalima koji umesto mozga imaju kasicuprasicu za ubacivanje sitnisa.
    Ja sam ocekivao da ce se javiti Drug i Brat, inace Portparol SPC-a. No nebitno.
    Zna i on da ovce trebaju svoje pastire ako nista ono radi toga da ih pastiri shishaju

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Citat Original postavio Keeper Pogledaj poruku
    mislim da nema nedelje a da ne urade nešto ovakvo - ovo 4og septembra nije jedini slučaj, video sam to i pre. da ne pominjem redovna razbijanja i spaljivanja raznih simbola kapitalističkog sistema, pa i bacanja molotovljevih koktela na policijske stanice. o štrajkovima da ne pričam.
    toliko o efikasnosti.

a o tome za šta se sami Grci zalažu, idi pitaj Amerikance koji su posle Drugog svetskog rata rasterivali komuniste iz Grčke, da bi im servirali ovaj sistem "za koji su" danas Grci. navodno.

u mediteranskim zemljama levica u svim svojim formama cveta. temperament, šta li.
    Mnoge evropske zemlje su, i pored demokratskog urerdjenja i trzisne ekonomije, vrhunci socijalizma, samo sto nemaju dezurne Staljine, Causeskue, Milosevice itd. i to najvise smeta nasem SSSR-u...
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Domaćin Tex707 (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Keeper Pogledaj poruku
    toliko o efikasnosti.

Ne zato sto je Grcka u EU nego zato sto se radi o efikasnoj drzavi i (prilicno) normalnoj naciji.

Sto se efikasnosti tice, da li znas sta se desava sa 17. novembrom i organizovanim ruskim bandama koji su harali Grcom neko vreme?

Odlicno znam za sta se Grci zaazu i nemam potrebe da pitam Amerikance nista sto se Grcke tice...ako nekoga pitam onda su to oni koji u svemu tome direktno ucestvuju.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Grčki anarhisti su u četvrtak upali u jednu samoposlugu i počeli da dele besplatno hranu u najnovijem napadu podstaknutom rastućim potrošačkim cenama.

Oko 20-ak nenaoružanih osoba, većinom sa crnim kapuljačama, izvelo je pljačku u sred dana u Solunu, saopštila je policija. Lokalni mediji ovo nazivaju pljačke "Robin Hud-a".

Napadači uzimaju pakete riže, testenine, pakovanja mleka koje onda ostave u sred ulice da ljudi mogu da ih pokupe,rekao je jedan policajac.

"Oni nikad nisu ukrali novac niti su bilo koga povredili. Traže od ljudi da ostanu mirni ali koriste taktiku klasične pljačke, kao na primer preskakanje preko registra sa kasom", dodao je on i rekao da kad nekad dođu bez kapuljača iznenade mnoge jer se uglavnom radi o ženama.Povećanje troškova života je pored nezaposlenosti najveći problem za Grke. Inflacija od 4,9 posto je na desetogodišnjem maksimumu, a cene pojedinih proizvoda su još više porasle.

(Beta)

..eto..chak i grkinje imaju vetja mooda od srba..

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Mitternachtsträumer Pogledaj poruku
    Mnoge evropske zemlje su, i pored demokratskog urerdjenja i trzisne ekonomije, vrhunci socijalizma, samo sto nemaju dezurne Staljine, Causeskue, Milosevice itd. i to najvise smeta nasem SSSR-u...
    Vrhunci socijalizma sa trzisnom ekonomjom??? :???:

Revolucionarna levica se zalaze za plansku ekonomiju i korenite promene koje dovode do razbijanja klasnih antagonizama.Levicarem ne moze da se nazove neko ko ne zeli da se obracuna sa postojecim klasama u drustvu i koji zagovara socijal-demokratiju koja je reakcionarna ideologija u odnosu na marksizam-lenjinizam.Tu pre svega mislim na "socijalisticku internacionalu" ciji je clan Demokratska Stranka.

Poslednji put ažurirao/la SSSR_ : 08.09.2008. u 18:42

Veoma poznat Mitternachtsträumer (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    171

Vrhunci socijalizma sa trzisnom ekonomjom??? :???:

Revolucionarna levica se zalaze za plansku ekonomiju i korenite promene koje dovode do razbijanja klasnih antagonizama.Levicarem ne moze da se nazove neko ko ne zeli da se obracuna sa postojecim klasama u drustvu i koji zagovara socijal-demokratiju koja je reakcionarna ideologija u odnosu na marksizam-lenjinizam.Tu pre svega mislim na socijalisticku internacionalu ciji je clan Demokratska Stranka.

Tako je!!!

Ziveo Staljin!
    gialla come er sole
    rossa come er core mio

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio Mitternachtsträumer Pogledaj poruku
    Tako je!!!

Ziveo Staljin!
    ... i svetska revolucija,ziveo informbiro i njegova rezolucija!

evo i pesme od domacih staljinista Dza ili Bu!

https://www.youtube.com/watch?v=6nHQw7A71IY

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    558

"Oni nikad nisu ukrali novac niti su bilo koga povredili. Traže od ljudi da ostanu mirni ali koriste taktiku klasične pljačke, kao na primer preskakanje preko registra sa kasom", dodao je on i rekao da kad nekad dođu bez kapuljača iznenade mnoge jer se uglavnom radi o ženama.

Povećanje troškova života je pored nezaposlenosti najveći problem za Grke. Inflacija od 4,9 posto je na desetogodišnjem maksimumu, a cene pojedinih proizvoda su još više porasle.

(Beta)

Znaci onaj pravi Robin Hud je u sushtini ziveo u demokratskom engleskom drustvu
    P.S
    Iza svega stoje(po toj prici) popovi,zajedno sa "lordovima"
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Ističe se SSSR_ (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Znaci onaj pravi Robin Hud je u sushtini ziveo u demokratskom engleskom drustvu
    P.S
    Iza svega stoje(po toj prici) popovi,zajedno sa "lordovima"
    Pa kada sam ja ovde pre par meseci na forumu tvrdio da je Robin Hud jedan od prvih komunista,jedan od liberala koji se zalaze za ulazak Srbije u EU je velikim slovima napisao - SMRT KOMUNIZMU ROBIN HUD-u!

Eto dokle ide ta anti-komunisticka histerija...

Crkva je oduvek kroz istoriju nosena politickim interesima potpomagala vladajucoj klasi u tlacenju stanovnistva,a sto se lordova tice oni danas predstavljaju biznis klasu u skupim odelima i najcesce figuriraju kao vlasnici privatnih firmi.
    Poslednji put ažurirao/la SSSR_ : 08.09.2008. u 19:28

Aktivan član Србенда100% (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Zasto "lopine"? Jel neko od njih ukrao pare i stavio SEBI U DZEP?! Nije! E posto nije ne moze da bude niti lopov,a ovo nije razbojnistvo vec EKSPROPRIJACIJA KAPITALA!
    Фино, фино... Имам неутрално мишљење о томе... Ја сам за Златну Зору...

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

konacno malo razuma i nesto za moju dusu

tu je ostecen samo vlasnik prodavnice, i to privremeno, dok ne naplati masno osiguranje

izmedju vlasnika i ljudi koji nemaju za hranu biram ljude

inace pojava nije nova, brazil, francuska, amerika, pa i u bgd u nekom obliku. navikavajmo se na domete i uspehe `demokratije`.
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Slične teme

1. Da li su radikali levicari ili desnicari?
    Autor Celicni mis u forumu Politika
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 23:57
  2. Levicari u italiji protestvuju protiv nato baze.
    Autor tarmiricmi. u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 17.02.2007., 23:36
  3. Oshini po sirotinji raji...
    Autor Aleksej_BASO u forumu Srbija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 19.10.2006., 08:52
  4. da li vas pljackaju u vrticu?
    Autor vanja32 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 28.04.2006., 07:36
  5. KO SU SRPSKI LEVIĆARI?