KOLIKO ZAISTA VERUJETE LJUDIMA SA FORUMA?

da li se i na forumu po vama odnosi grade vremenom ili sve ovo vise dozivljavate kao virtuelno iskustvo,razbibrigu i priliku da efektno prekratite dan :) :) :)

Grade se odnosi kao i u Rl..ima ovde ljudi kojima zaista verujem.koji su mi dragi..i od kojih imas sta i da cujes..tj,..procitas i kada se zezaju..odmah se vidi ..ko je pametn, odmeren i vaspitan..:)
 
i sa nekim ko je iskren mozda imas nesporazume. pa kao, vremenom gradis neki bolji kontakt. na to se mislilo.

Ima ih zilion izugbljenih sa kojima sam se ovde napusavao na pr.i sad oni meni salju pp na osnovu mojih stavova ocekivajuci da cu tako isto pricati sa njima na priv..pa gde tu ima mozga..mislis da cu u tom pravcu graditi odnos sa bilo kim:nono:
 
ne znam... tesko je to... nije da verujem il' ne verujem... samo citam misljenja nekih ljudi za koje mislim da imaju sta da kazu... i na taj nacin proveravam i svoja shvatanja... sto se iskrenosti ovde tice... ako lazu, lazu sebe... ne vidim razlog sto bi' sad nesto sebe opterecivao time... nesto drugo je ovde mnogo bitnije... ima par ljudi koje sam upoznao i to je prava nagrada.. i, sto bi neko rek'o, vredelo je ovde doci i ukucati svako slovce, da bi se upoznao sa njima... vredelo je zaista... i to je lepo...
 
Ima ih zilion izugbljenih sa kojima sam se ovde napusavao na pr.i sad oni meni salju pp na osnovu mojih stavova ocekivajuci da cu tako isto pricati sa njima na priv..pa gde tu ima mozga..mislis da cu u tom pravcu graditi odnos sa bilo kim:nono:

Da,ista prica se i meni desava sa p.p.
Pa kad vide da ne odgovaras onda prete i vredaju,to su vec slucajevi za H.
Malo je iskrenih:(
 

Back
Top