a šta se desilo sa...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
ne znam koliko je ovo u skladu sa pravilnikom foruma,
ali da probamo =)

ja malo-malo pa se setim nekog forumaša, češće forumašice, koji su bili ovde sa nekim problemom i kasnije jednostavno nestali.. sad, dal su nestali samo iz mog vidokruga, za ša su šanse manje, ili potpuno nisam sigurna.. al možda nas samo čitaju preplašeni groznom količinom agresije i nepoverenja koji su im svojevremeno emitovani sa ovih stranica, pa im ovo bude podstrek da nam se ipak javnu.. ovo je za sve njih i sve nas. pa pišite =)

evo mene npr interesuje šta li se desilo sa brbljivom kišom.. da li se razvela i odselila, kako se opnovo snašla ovde?
 
ne znam koliko je ovo u skladu sa pravilnikom foruma,
ali da probamo =)

ja malo-malo pa se setim nekog forumaša, češće forumašice, koji su bili ovde sa nekim problemom i kasnije jednostavno nestali.. sad, dal su nestali samo iz mog vidokruga, za ša su šanse manje, ili potpuno nisam sigurna.. al možda nas samo čitaju preplašeni groznom količinom agresije i nepoverenja koji su im svojevremeno emitovani sa ovih stranica, pa im ovo bude podstrek da nam se ipak javnu.. ovo je za sve njih i sve nas. pa pišite =)

evo mene npr interesuje šta li se desilo sa brbljivom kišom.. da li se razvela i odselila, kako se opnovo snašla ovde?
e koliko znam ona se odselila, i lepo se odjavila sa foruma..a ondak se onaj njen javio, otvorio temu, ljudi ga skontali , ispljuvali, i i on zapalio..:neutral:
 
ma to je ok što je za jednokratnu, ali eto, nikad ne znaš koliko će ta jednokratna upotreba da traje i šta si propustio =)
nego, jel bi bio neko tako dobar da pronađe tu muževljevu temu? pliiiz =D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top