On 82 Ona 40 god....

CULIN

Zainteresovan član
Poruka
251
Sta misliti dali ima tu ljubavi ili je velika besparica......
Moj komsija se skoro ozenio dugo je trazio zenu jer nijedna nije htela da pristane na njegove uslove koje je on zahtevao.Uslovi su bili sledeci ;da se vencaju i dobija penziju od
55,000,00 hiljada dinara i normalno da imaju sex.Dnevno se javljalo po 40 zena ali su pretezno bile starije a on taj krs nece.Napakon mu se javila zena koja je dosla i pristala na sve njegove uslove ali je zahtevala da je prepise i kucu koju nije mogao prepisati jer je uradio testament na njegove cerke.Ona je pristala za penziju i on pocinje da prica da se zeni i da treba da dodje.Kada se pojavila svi su se sokirali u komsiluku jer ima 40 god i izgleda dobro a on se jedva vuce po crnoj zemlji.Prvo vece je zahtevao da spavaju zajedno jer nezeli da ga prevari za penziju PRVO SEX PA TEK ONDA VENCANJE.Vencali su se i prica je procurila da je celu noc lize i pokusava da ga stavi ali nemoze da ga digne iz mrtvih.Sad bi ceo komsiluk da se druzi sa cickom ali on zna za jadac i neprima nikog jer se boji da rajka neprimi PURENJAK.........
 
videla sam tu kod mene u kraju neka baba sedamdeset i kusur godina se drzi za ruku sa nekim momkom od oko 30 i setaju ulicom.znaci nije je drzao jer je njoj lose ili trko nesto i drzali su se onako ljubavnicki sa isprepletenim prstima.odma mi palo na pamet da gospoja ima deviznu penziju i stan,da je on zigolo i da je bacio oko na njenu imovinu :neutral:
 
jeste odvratno... i meni ga je zao po malo, moram vam priznati... al' svako pokusava da dodje do onog sto mu treba kako ume i moze... u oglasima je bilo da neko prodaje stan... malo jeftinije... al' ipak dovoljno da zainteresuje... i, skroz sam se iznenadio kad sam cuo pricu... kaze da prodaje za tu nizu cenu i da to, u stvari, znaci da moze da se udje u stan tek nakon njene smrti... do tad, ona zivi tu... tako se napravi ugovor... ne znam zasto se setih toga, al' eto...
 

Back
Top