help
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: help

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano help

Cao narode preetpostavljam da je ovakvih pitanja vec bilo ali ... zamolio bih vas ako biste mogli da mi kazete kako da zastitim svoj racunar!?
    prvo sto sam umrezen sa jos 50-tak racunara a usput smo jos i na netu.
    Unapred HVALA

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Najbolji vid zastite ti je da ga oblozis stiroporom sa svih strana, ubacis u neku kutiju i zalepis...
    Obavezno ubaci sifre na svakom od racunara, i neke antiviruse za svaki slucaj.
    Ako nemas nekih mnogo vaznih podataka nemoj puno da se brines ne verujem da ce te i jedan pametan haker ganjati bas tvoju mrezu da unisti

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano g

Citat Original postavio Кулиража
    Najbolji vid zastite ti je da ga oblozis stiroporom sa svih strana, ubacis u neku kutiju i zalepis...
    Obavezno ubaci sifre na svakom od racunara, i neke antiviruse za svaki slucaj.
    Ako nemas nekih mnogo vaznih podataka nemoj puno da se brines ne verujem da ce te i jedan pametan haker ganjati bas tvoju mrezu da unisti
    Da havala jos jednom mogu ti reci da sam odusevljen tvojim VISOKO umnim odgovorom. Kladim se da si napregao kompletnu dvo gramsku sadrzinu svoje sive mase da odgovoris, usput si se preznoio i ogladneo.
    Hvala

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •